Press Pakalert : موساد، طراح و مجری حملات 11 سپتامبر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵, ۷:۴۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

Press Pakalert : موساد، طراح و مجری حملات 11 سپتامبر

پست توسط Achilles »

موساد، طراح و مجری حملات 11 سپتامبر

  مرکز تحقیقاتی در آمریکا، موساد - سازمان تروریستی جاسوسی رژیم صهیونیستی - را به دست داشتن در حملات 11 سپتامبر متهم کرد.
به گزارش العالم، مرکز تحقیقاتی Press Pakalert که پژوهش‌های آن بیشتر به مسائل امنیتی و سیاسی دنیا از جمله افغانستان، القاعده، سی آی ای، هند، عراق، خاورمیانه، ناتو، پاکستان، تروریسم، آمریکا و رژیم صهیونیستی، و ... متمرکز است؛ در تازه‌ترین پژوهش خود بر اساس برخی مدارک و مستنداتی که تا کنون منتشر نشده، رژیم اسرائیل را مسئول طراحی و اجرای حملات 11 سپتامبر 2001 دانست.

در این پژوهش آمده است: انهدام دو آسمان خراش 110 طبقه ای که دارای اسکلتی فولادی بدون مواد منفجره کافی برای اینکار امکان پذیر نبوده و نیاز به مواد منفجره و مهندسان ساختمان داشت. بنابراین توجه به اینکه چه کسی عامل این حادثه بوده، از چگونگی انجام آن اهمیت بیشتری دارد.

در آغاز به پیش بینی عجیب شخصی اشاره می کنیم که خود او فردی مشکوک است. این پیش بینی در شناسایی عامل حملات 11 سپتامبر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

این فرد همان ایسر هاریل از مسئولان اطلاعاتی ارشد اسرائیلی است که در سالهای 1952 تا 1963 ، یا به عبارتی دیگر 22 سال قبل از حوادث 11 سپتامبر 2001 مدیر دستگاه های موساد و شین بت بوده است.

ایسر هاریل به صورت کاملا دقیق وقوع این حادثه را به مایکل ایوانز آمریکایی افراطی حامی اسرائیلی ها، پیش بینی کرده بود.

در 23 سپتامبر 1979 ایوانز با هاریل و روون هشت مشاور ارشد نخست وزیر رژیم اشغالگر در آن زمان، در منزلش در سرزمین های اشغالی دیدار کرد. روزنامه جروزالم پست در سرمقاله خود در 30 سپتامبر 2001، ایوانز که به دشمنی شدید با اعراب معروف است، موضوع تروریسم عربی و احتمال رسیدن آن به آمریکا را مطرح کرد.

هاریل به ایوانز گفته بود که تروریست‌های عرب بلندترین ساختمان شهر نیویورک را هدف قرار خواهند داد؛ این پیش بینی به معنای آن است که ایسر هاریل اعتراف کرده است که حملات 11 سپتامبر 2001 توسط موساد طرح ریزی شده بود. این موضوع کاملاً مستند شده و به قلم خود مایکل ایوانز نوشته شده است.

نخستین گام برای آماده سازی زمینه برای حملات 11 سپتامبر، فراهم کردن کنترل و نظارت کامل و کافی بر برج‌های دوقلو از طریق افرادی خاص بود. این امر برای موفقیت این عملیات ضروری بود، زیرا در غیر این صورت امکان قرار دادن مواد منفجره برای ویران سازی این 2 ساختمان فراهم نمی شد.

در همین راستا می توان به 4 شبکه تروریستی یهودی اشاره کرد:

1 - لاری سیلور استین: سرمایه داری آمریکایی - یهودی در نیویورک است که در 24 ژوئیه 2001 به مدت 99 سال کل مجموعه مرکز تجارت جهانی را اجاره کرد. این 2 ساختمان شباهت چندانی با یکدیگر نداشتند زیرا آنها سرشار از مواد سرطان زای "اترنیت" بودند که باید با صرف هزینه هایی بسیار گزاف آنها را محو کرد، هزینه ای که با مبلغ اجاره مساوی بود. لاری دلیل اجاره کردن این 2 ساختمان را اینگونه توصیف کرده بود: "احساس کردم که باید این دو ساختمان را در اختیار داشته باشم".

آیا این توجیه از سوی سرمایه داری که گفته می شد فرد موفقی است، باورکردنی است؟ لاری صبحانه خود را هر روز در رستوران ویندوز آن دی ورلد در برج شمالی در طبقه 107 می خورد. ولی در صبح روز 11 سپتامبر 2001 این عادت خود را تغییر داد، 2 فرزند او هم که در این مجتمع کار می کردند نیز چنین تصمیمی گرفتند و در آن روز صبح در محل کار خود حاضر نشدند. دلیل این امر یا ناشی از پیش بینی صورت گرفته توسط خانواده سیلور استین بود یا آنکه این خانواده اطلاع داشته اند که در آن روز چه اتفاقی روی خواهد داد. نتیجه آن بود که لاری بیش از 4 و نیم میلیارد دلار از شرکت بیمه به دلیل نابود شدن این 2 برج دریافت کرد.

معروف است که لاری در شرکت رسانه ای یهودی رابرت مردوخ فعالیتی گسترده دارد و با آرییل شارون نخست وزیر اسبق رژیم اشغالگر و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فعلی دوستی شخصی داشته، و هر صبح یکشنبه با او تماس تلفنی دارد.

2- فرانک لویی - لوی: یهودی متولد چکسلواکی سابق است. وی صاحب وستفیلد امریکا یکی از بزرگترین منابع بازاریابی در دنیا بود. لویی مجموعه‌ای را به مساحت 427 متر مربع داخل مرکز تجارت جهانی اجاره کرده بود. لویی یکی از عناصر تیب غولانی اسرائیل بود که در جنگ استقلال این رژیم شرکت کرد. قبل از آن هم عضو باند تروریستی اسرائیلی هاگانا بود و هر سال 3 ماه یک بار در منزلش در سرزمین های اشغالی اقامت می‌کند. روزنامه سیدنی هرالد او را فردی خودساخته توصیف کرده بود که توجه ویژه ای به هولوکاست و سیاست‌های اسرائیل دارد.

لویی سرمایه گذار و موسس مرکز مطالعات راهبردی ملی و سیاسی اسرائیل، وابسته به دانشگاه تل آویو در سرزمین های اشغالی، و دوست نزدیک ایهود اولمرت و ارییل شارون، نتانیاهو و باراک است، و با اولمرت در یکی از پرونده های بانکی او شریک است. فرانک لویی هم با وجود حملات 11 سپتامبر زنده ماند.

3- لویس ایزنبرگ: یک جنایتکار یهودی است. وی مدیر اداره بنادر نیویورک بود. لویس با قراردادهای اجاره به همقطارانش مانند لاری و لویی موافقت کرد. وی همچنین از بزرگترین کمک کنندگان مالی به تبلیغات ریاست جمهوری بوش و چنی بود.

4- رونالد لودر: صاحب شرکت بزرگ مواد آرایشی ایستی لودر است. وی مدتی رییس دفتر امور خصوصی سازی فرماندار نیویورک بود. و نقشی فعال در فرایند خصوصی سازی مرکز تجارت جهانی داشت. لودر مدرسه ای ویژه را برای موساد در سرزمین های اشغالی تاسیس کرده است.

نظارت امنیتی

اما موضوع دوم که باید فراهم می شد، موضوع نظارت امنیتی لازم بر مرکز تجارت جهانی بود. کارشناسان بمب گذاری موساد که قبل و هنگام انفجارها در این مرکز حضور داشتند، توانستند برای فراهم سازی زمینه نابودی آن، به آسانی به مناطق استراتژیک برجهای دوقلو برسند.

شرکت "کرول و شرکا" قرارداد حمایت امنیتی برج‌های دوقلو را پس از وقوع انفجاری در سال 1993 به دست آورده بود. مالک این شرکت 2 یهودی به نام‌های جول و جریمی کرول بودند. مدیر اجرایی این شرکت در آن زمان هم یهودی بسیار متعصبی به نام جیروم هاور بود. وی کارشناسی شناخته شده در زمینه تروریسم بیولوژیکی است. جان اونیل کارمند ویژه اف بی آی توسط این شرکت بعنوان مسول دستگاه امنیت مرکز برج‌های دوقلو تعیین شده بود که در نخستین روز از کار خود یعنی 11 سپتامبر 2001 کشته شد.

موضوع مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کرد، این است که اونیل پس از ایجاد موانع در فرایند تحقیقات درباره حادثه انفجار ناوشکن آمریکایی کول نزدیک سواحل یمن؛ توسط باربارا بودین سفیر یهودی آمریکا در یمن از کار خود در دفتر اف بی آی برکنار شده بود. چراکه اونیل در این تحقیقات تاکید کرده بود انفجار این ناوشکن آمریکایی ارتباطی با القاعده ندارد، و ناوشکن کول توسط یک موشک اسرائیلی کروز مورد هدف قرار گرفته بود.

مساله سوم که برای اجرای موفقیت آمیز این طرح باید عملی می شد، نظارت کامل بر امنیت همه فرودگاه هایی است که ربایندگان باید به آنها می رسیدند. بازرسی مسافران باید توسط افرادی صورت می گرفت که با طراحان این عملیات همدست باشند، تا از این طریق افرادی مشخص بتوانند ابزار مورد نیاز را به داخل هواپیما منتقل کنند.

بنابراین، این سئوال در اینجا مطرح می شود که مسئول امنیت 3 فرودگاهی که هواپیماهای ربوده شده از آنها برخاست، چه کسی بود؟

مسئول امنیت این فرودگاه ها، شرکت بین المللی آی سی تی بود که متعلق به عزرا هاریل و مناحیم اتزمون دو یهودی ساکن سرزمین های اشغالی است. اکثر کارمندان این شرکت از مزدوران سابق دستگاه امنیتی موسوم به شین بت اسرائیل هستند. آیا این شرکت به 19 رباینده عرب در فرودگاه های لوگان در بوستون، و نیووارک در نیوجرسی اجازه داده است که ابزارهای برنده و حتی سلاح گرم به هواپیماها وارد کنند؟ یا اینکه موضوع چیز دیگری بوده است؟

مناحیم اتزمون دبیر سابق حزب لیکود، در یک رسوایی سیاسی با اولمرت و شماری از سران حزب لیکود همدست بود؛ که به مسائلی مانند فساد و جعل مدارک متهم شد.

حوادث قبلی

الف- حادثه مقبره گومل چیرز. در اکتبر 2000 یا ده ماه قبل از حوادث 11 سپتامبر یک افسر بازنشسته ارتش رژیم اشغالگر در مقبره یهودی گومل چیرز در خیابان کوه زیتون در ایالت نیوجرسی نزدیک به فرودگاه نیووارک درختی را می کارد. هنگام کاشتن این درخت، صحبتدو2 نفر به زبان عربی توجه این فرد را جلب کرد. وی پشت درخت‌ها نشست و به صحبت‌های این دو گوش داد. پس از مدت کوتاهی، خودرویی به آنها نزدیک شد؛ مردی که عقب این خودرو نشسته بود از آن پیاده شده و به این دو سلام کرد؛ فرد سوم پس از سلام و احوال پرسی به آنها گفت که پس از برخورد هواپیماها با دو ساختمان در سپتامبر، آمریکایی ها معنی زندگی با تروریست‌ها را خواهند فهمید.

این فرد بلافاصله پس از شنیدن این گفت و گو، موضوع را چندین بار به دفتر اف بی آی اطلاع داد، ولی این امر با بی توجهی و اهمال اف بی آی نادیده گرفته شد، و هیچ اقدام و تحقیقی دراینباره صورت نگرفت.

ب- هشدارهای پیش از موعد به اسرائیلی ها؛ شرکت پستی اودیگو که شرکتی اسرائیلی است، اعتراف کرده است که دو تن از کارمندانش، دو ساعت قبل از برخورد نخستین هواپیما به یکی از برج‌ها، پیامهایی فوری دریافت کردند. این پیام‌ها که می توانست جان هزاران نفر را نجات دهد به مسئولان منتقل نشد. اگر این هشدار نبود، 400 اسرائیلی در این حملات کشته می شدند، بدین ترتیب فقط 5 اسرائیلی در هنگام حملات کشته شدند، که این امر بسیار تعجب برانگیز است.

ج- هشدارهای پیش از موعد توسط شرکت گولدمن ساکس؛ در تاریخ دهم سپتامبر 2001 ، شعبه شرکت گولدمن ساکس در توکیو به کارمندان آمریکایی خود درباره ضرورت دور شدن از ساختمان‌های بلند در آمریکا هشدار دادند.

د- هشدار پیش از موعد شرکت اسرائیلی حمل و نقل دریایی Zim ؛ شرکت Zim یک هفته قبل از وقوع حملات 11 سپتامبر 2001 همه دفاتر خود را در برج شمالی مرکز تجارت جهانی تخلیه کرده و قرارداد اجاره خود را لغو کرد. رژیم اشغالگر مالک 49 درصد سهام این شرکت است. قرارداد اجاره این شرکت تا پایان سال 2001 بود، و این شرکت به دلیل لغو قرارداد خود متحمل 50 هزار دلار خسارت شد. مایکل دیک کارمند اف بی آی از مقر خود بعنوان رییس کمیته تحقیق تحرکات مشکوک اسرائیل منتقل شد. منابع مطلع گفته اند که پس از خروج Zim از محل اقامت خود، اسرائیلی ها مواد منفجره را به داخل ساختمان منتقل کردند.

موساد متهم است

بر اساس تحقیقات مرکز مطالعات نظامی، موساد توانایی آن را دارد که با هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی، فلسطینی‌ها را بعنوان مسئول و متهم در این گونه اقدامات معرفی کند.

جاسوسی اسرائیل درباره عملیات

قبل از 11 سپتامبر 2001 نزدیک به 140 اسرائیلی به اتهام جاسوسی توقیف شدند و اعلام شد که برخی از آنها دانشجویان فنی هستند. این افراد متهم بودند که به پایگاه های نظامی، مراکز حساس و محرمانه امنیتی، گمرک‌ها، وزارت کشور، مراکز پلیس، دفاتر دادستانی، دفاتر دولتی وحتی منازل شخصی برخی از اعضای کنگره نفوذ کرده اند. برخی از این متهمان هم در دستگاه امنیت اسرائیل و یگان‌های جاسوسی و نظارت الکترونیکی فعالیت می کردند. 60 تن از این متهمان اسرائیلی هایی بودند که در شرکت اسرائیلی امدوکس کار می کردند. این شرکت مکالمات تلفنی ضبط شده در اختیار آمریکا قرار می دهد.

پس از حملات 11 سپتامبر بیش از 60 اسرائیلی به اتهام نقض قوانین مهاجرت بازداشت شدند که شماری از آنها از عناصر ارتش اسرائیل بودند. 5 تن از آنها هم بعنوان رقصنده معرفی شده بودند که در اماکن مختلف به عکس برداری می پرداختند، و هنگام وقوع حملات در حال جشن بودند. یکی از این افراد که سیفان کورتزبرگ نام داشت ، هنگام بازداشت گفته بود: ما اسرائیلی هستیم، شما با ما مشکلی ندارید، مشکلات شما مشکل ما هم هست، مشکل فلسطینی ها هستند.

شاهدان عنوان کرده اند که این افراد گروهی را برای تصویر برداری و مستند سازی حادثه قبل از برخورد نخستین هواپیما به یکی از برج‌ها تشکیل داده بودند.

نرم افزارهای رایانه ای

بیشتر نرم افزارهای رایانه های ملی که باید حوادثی مانند عملیات ربایش هواپیماها را ثبت و گزارش کنند، از نوع بیچ بودند. مایکل گوف مدیر بازاریابی بیچ بود که قبل از آن هم در شرکت اطلاع رسانی اسرائیلی گاردیوم فعالیت می کرد. هزینه های این شرکت توسط شرکت سیدار و فیریتاس که توسط موساد حمایت مالی می شوند، تامین می شود. این امر به معنای آن است که مایکل گوف که از مزدوران موساد اطلاعات دریافت می کرد، در همان حین با مسلمانان لبنانی در شرکت بیچ همکاری می کرد.

حال سئوال اینجاست که چرا گوف بعنوان یک وکیل موفق، کار خود را در شرکت مشهور وکلا رها کرده، تا به یک شرکت عادی نرم افزار یعنی بیچ که مالکان آن یک لبنانی و سعودی هستند، منتقل شود؟

جواب این است که موساد از او خواسته بود تا چنین کاری را برای منافع یهودیان انجام دهد. برنامه بیچ که به شرکتهای امنیتی و دولتی در آمریکا فروخته شده سرشار از اشتباهاتی بود که منجر به شکست‌هایی سنگین در 11 سپتامبر 2001 شد. پدر و جد گوف از مسئولان ارشد محافل فراماسونی بودند؛ آیا میوه یک درخت از شاخه آن دورتر خواهد افتاد؟تحقیقات درباره حملات 11 سپتامبر در دست اسرائیلی ها

شبکه تروریستی و جنایتکار صهیونیستی پس از وقوع حملات 11 سپتامبر، به صورت کاملا فعال وارد عمل شده، تا مانع هرگونه تحقیقات قانونی و سالم درباره دلایل و حقایق این روز شوم، شود.

بیشترین توجه مسئولان این شبکه اشراف کامل و گسترده بر فرایند تحقیقات بود تا در هر لحظه بتوانند هرگونه مدارکی را که از ارتباط یهودیان با این جنایت پرده بر می دارد، پنهان کنند. آنها توانستند دولت آمریکا را قانع سازند که فقط از قاضیان و بازرسان یهودی در تحقیقات استفاده شود. این افراد، الوین هلرستین، مایکل موکاسی، مایکل چیرتوف، کنت فینبرگ، شایلا بیرنباوم، بنجامین چیرتوف، و استفان کوفمان بودند که همگی از یهودیان افراطی هستند.

به همین ترتیب مسئولان اداری و سیاسی یهودی دیگری که در جهت دادن تحقیقات پس از حملات ید طولایی داشتند، در مواضع حساس تعیین شدند؛ این افراد عبارتند از خاخام دوف زاخایم، ریچارد پرل، پول ولفوویتز، داگلاس فیث، إلیوت أبرامز، مارک گروسمان وآری فلیشر.

همچنین عامل ربودن هواپیما یعنی محمد عطا بصورت مستقیم ما را به سوی این شبکه تروریستی هدایت می کند؛ وی یک هفته قبل از این حملات با شماری از همقطاران خود در یک کشتی تفریحی در فلوریدا ملاقات کرد. هیچ کس نمی داند که چرا این ملاقات صورت گرفته و هیچ گونه تحقیقی درباره این موضوع صورت نگرفته است. حال این سئوال مطرح می شود که مالک این کشتی تفریحی چه کسی بوده است؟

مالک این کشتی یک یهودی افراطی به نام جیک آبراموف است. وی از مسئولان سابق دولت بوش بود، که رسوایی های مالی بسیاری در گذشته داشته است.

پس از آن مشخص شد که آدم یحیی گادان، معروف به عزام آمریکایی، سخنگوی القاعده که در چند نوار ویدیویی دنیا و آمریکا را تهدید کرده بود، و نام او در فهرست افراد تحت تعقیب اف بی آی وارد شده، یک یهودی است که نام واقعی او آدم بیرلمان و اهل کالیفرنیا است.

همچنین دستگاه امنیت لبنان اخیرا کشف کرده است که علی الجراح پسرعمومی زیاد الجراح از ربایندگان، از 25 سال قبل از مزدوران موساد بوده است.

نتانیاهو، مهندس عملیات

بنیامین نتانیاهو، به دلیل اداره عملیات مشترک موساد و شین بت، مهندس حملات 11 سپتامبر به شمار می آید. نتانیاهو در آن هنگام نخست وزیر بود. وی تاریخچه ای طولانی در عملیات تروریستی دارد. حزب وی یعنی لیکود جانشین سازمان تروریستی آرگون است. نتانیاهو در دهه هشتاد قرن گذشته کتابی را بعنوان تروریسم، غرب چگونه می تواند پیروز شود، منتشر کرد.

موساد مجری عملیات

فرانچسکو کاسیگا رییس جمهوری اسبق ایتالیا، که از وجود عملیات گلادیو پرده برداشته بود، در مصاحبه با روزنامه کوریره دلاسرا، گفته بود که حملات تروریستی 11 سپتامبر توسط موساد اجرا شده و این امر توسط دستگاه های اطلاعاتی مختلف دنیا اعلام شده است.

کاسیگا گفته بود: همه دستگاه های اطلاعاتی در آمریکا و اروپا به خوبی دریافتند که حملات تروریستی 11 سپتامبر توسط موساد و با همکاری دوستان خود در اسرائیل و آمریکا طرح ریزی و اجرا شده بود تا از این راه کشورهای عربی مسئول و متهم شناخته شده، و قدرت‌های غربی به مشارکت در حمله به عراق و افغانستان ترغیب شوند. 
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”