رژيم صهيونيستي مدعي طرحي براي انتقال 20 هزار يهودي از ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 275
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶, ۷:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 557 بار
سپاس‌های دریافتی: 645 بار

رژيم صهيونيستي مدعي طرحي براي انتقال 20 هزار يهودي از ايران

پست توسط sohraba »

با وجود انزجار يهوديان ايران از سياست‌هاي نژادپرستانه رژيم صهيونيستي؛
رژيم صهيونيستي مدعي طرحي براي انتقال 20 هزار يهودي از ايران است

خبرگزاري فارس: با وجودي كه يهوديان ايران در امنيت و رفاه در جمهوري اسلامي ايران زندگي مي‌كنند و وفاداري خود را بارها به نظام جمهوري اسلامي ايران اعلام كرده‌اند گزارش‌هاي خبري از طرح تل‌آويو براي انتقال بيش از 20 هزار يهودي از ايران به سرزمين‌ اشغالي حكايت دارد.


به گزاش فارس، راديو رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه وزارت مهاجرت در سرزمين‌هاي اشغالي به دنبال اجراي طرح‌هايي است كه بتواند يهوديان ايران را كه بالغ بر 20 هزار نفر هستند، به سرزمين‌هاي اشغالي منتقل كند.
بر اساس اين گزارش، يهوديان ايران بيش از 20 هزار نفر هستند و هزينه انتقال و مهاجرت دادن آنها به اسرائيل بالغ بر 22/2 ميليون دلار خواهد بود.
اين در حالي است كه وزارت مهاجرت نقشه‌هاي مشابهي را در بيشتر كشورهاي جهان به اجرا گذاشته است، اما با توجه به ناآرامي‌هاي گسترده در سرزمين‌هاي اشغالي و اقدامات خصمانه رژيم صهيونيستي عليه شهروندان فلسطيني بيشتر يهوديان حاضر به سفر به سرزمين‌هاي اشغالي نمي‌شوند.
از سوي ديگر آمارهاي صهيونيست‌ها در زمينه مهاجرت معكوس يعني خروج اسرائيلي‌ها از سرزمين‌هاي اشغالي براي سران اين رژيم به صورت نگران‌كننده‌اي درآمده است و تل‌آويو غالبا از ارائه تصوير روشني از اين آمار امتناع مي‌كند.
بنابر اين گزارش، با توجه به وضعيت زندگي اقليت يهوديان در ايران و امنيت و رفاه آنها به نظر مي‌رسد اقدام رژيم صهيونيستي براي مهاجرت دادن آنان به سرزمين‌هاي اشغالي با شكست مواجه شود.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”