سايت اي‌.اف.‌سي دست قطبي را رو كرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

سايت اي‌.اف.‌سي دست قطبي را رو كرد

پست توسط victory67 »

 [External Link Removed for Guests]  تيم ملي ايران در پاسخ به اين سوال که چنانچه در اين مدت از اين 23 بازيکن باقيمانده نفر يا نفراتي آسيب ببينند يا مشکل ديگري پيش بيايد چه خواهيد کرد، گفت: ما تا شش ساعت قبل از نخستين بازي جام ملتها در روز 17 دي مي توانيم در فهرست مان تغيير ايجاد کنيم که اين موضوع را روز پنجشنبه مدير رسانه اي تيم ملي نيز اعلام کرد.   گزارش ايسنا، افشين قطبي گفت: همانگونه که پيش از اين اعلام شده ما طبق مقررات کنفدراسيون آسيا بايد اسامي 23 بازيکن را تا تاريخ 28 دسامبر اعلام مي کرديم.

با توجه به اينکه انجام اين کار نياز به مقدماتي داشت ما مجبور شديم روز 26 دسامبر فهرست مقدماتي 23 نفر را به فدراسيون ايران بدهيم تا آنها نيز آن را تا دو روز بعد در اختيار اي.اف.سي. قرار دهند.

وي افزود: با توجه به اينکه اردوي ما از 24 دسامبر آغاز شده بود و تنها سه روز قبل از آن 27 بازيکن را به اين اردو دعوت کرده بوديم، طبيعي بود که در فاصله پنج روز (از 21 دسامبر که اسامي اعلام شد تا 26 دسامبر که اسامي 23 بازيکن را به فدراسيون داديم)، کادر فني نمي توانست نظر قطعي درباره حذف چهار بازيکن بدهد و ما فقط يک فهرست مقدماتي 23 نفره را اعلام كرديم. البته نمي خواستيم اين فهرست رسانه اي شود که سايت کنفدراسيون آسيا آن را منتشر کرد.

قطبي ادامه داد: هدف نهايي ما اين بود که در پايان اين اردو يعني 3 ژانويه (13 دي) اسامي نهايي 23 نفر را اعلام کنيم که با اعلام سايت اي اف سي، بازيکنان از آن مطلع شدند. البته من با آنها بطور مفصل صحبت کردم و صادقانه اين روند کاري را براي آنها توضيح و به آنها اطمينان دادم که اين فهرست، نهايي نيست اما سه نفر از آنها (حقيقي، نوروزي و منتظري) با توجه به اينکه احساس مي کردند روحيه مناسبي را براي ادامه کار ندارند، صلاح ديديم که به کنار خانواده و باشگاهشان بازگردند.

البته کياني به دليل اين که پدرش در يک سانحه آسيب ديده و نگران وضعيت ايشان بود، درخواست بازگشت به ايران را داشت که موافقت کرديم و اگر بعدا به وجود او نياز داشتيم، مي تواند بازگردد.

سرمربي تيم ملي ايران در پاسخ به اين سوال که چنانچه در اين مدت از اين 23 بازيکن باقيمانده نفر يا نفراتي آسيب ببينند يا مشکل ديگري پيش بيايد چه خواهيد کرد، گفت: ما تا شش ساعت قبل از نخستين بازي جام ملتها در روز 17 دي مي توانيم در فهرست مان تغيير ايجاد کنيم که اين موضوع را روز پنجشنبه مدير رسانه اي تيم ملي نيز اعلام کرد.

ما پيش از اين يک فهرست 50 نفره براي اي اف سي ارسال کرده ايم و از اين نظر دستمان باز است و چنانچه هر مشکلي پيش بيايد تا تاريخي که فرصت داريم، مي توانيم از آن فهرست بازيکن به تيم دعوت کنيم.

قطبي ادامه داد: لازم است براي روشن شدن موضوع به نکات ديگري هم اشاره کنم و آن اينکه در تشکيل و آماده سازي يک تيم براي يک تورنمنت مهم بايد تصميم هاي مهمي گرفته شود. کادر فني تيم بايد در هر پست حداقل يک بازيکن اضافه داشته باشد تا اگر هر مشکلي پيش آمد بتواند جايگزين کند و از اين لحاظ دستش باز باشد.

ما در برخي از پستها مانند خط مياني و حمله خوشبختانه شمار زيادي بازيکن هم سطح داريم و رقابت براي انتخاب نهايي بسيار نزديک است. به همين دليل است که شايد برخي از بازيکنان خوب در اين پستها حذف مي شوند اما در برخي پستها مانند دفاع چپ کمبود داريم و مجبوريم بازيکنان موجود را حفظ کنيم.

وي گفت: ما اگر در تمرينات در هر پست دو بازيکن نداشته باشيم مجبوريم از بازيکناني در پست هايي استفاده کنيم، که تخصصي در آن ندارند.

قطبي در پايان شرايط اردوي قطر را ايده آل توصيف کرد و گفت که بازيکنان خوشبختانه با روحيه و انگيزه خوبي درحال سپري کردن اين اردو هستند.   
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”