دستيابي ايران به فناوري ساخت اجزاي بدن انسان از طريق كشت ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

دستيابي ايران به فناوري ساخت اجزاي بدن انسان از طريق كشت ...

پست توسط victory67 »

احمدي‌نژاد در ديدار خانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران استان بوشهر خبر داد:
دستيابي ايران به فناوري ساخت اجزاي بدن انسان از طريق كشت سلولي
خبرگزاري فارس: رئيس جمهور از دستيابي ايران به فناوري ساخت اجزاي بدن انسان از طريق كشت سلولي خبر داد و گفت كه اين تكنولوژي به‏زودي وارد بازار خواهد شد.

تصویر
به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به بوشهر، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور امشب در ديدار با خانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران بوشهر، تجليل از خانواده شهدا و اهداي نشان ملي ايثار به آنها را داراي معاني و پيام‌هاي گوناگوني دانست.
وي قدرشناسي ملت ايران را معناي اول اين كار برشمرد و گفت: ملت ايران قدر ايثار ايثارگران را مي‌شناسد و خود را مديون ايثارگران و ايثار آنها مي‌داند.
رئيس جمهور معناي ديگر تجليل از خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را اين نكته دانست كه راه عزت، سرافرازي، استقلال، زندگي سعادت‌مند و همچنين راه حفظ استقلال، عزت و مسير كمال ملت ايران راه ايثارگري و حفظ فرهنگ ايثارگري است.
احمدي‌نژاد گفت: ملتي كه اهل ايثار است، هرگز لباس ذلت به تن نخواهد كرد و طعم شكست را نخواهد چشيد و هر اتفاقي در عالم بيفتد، براي او پيروزي است.
وي تمام زندگي جانبازان، شهدا و ايثارگران را معرف مسير درست در برابر مسير انحرافي دانست و با يادآوري دوران قبل از انقلاب اسلامي ايران خاطرنشان كرد: قبل از انقلاب به كسي اجازه نمي‌دادند به استقلال، عزت، كرامت و عدالت فكر كند.
رئيس جمهور به حضور دو قدرت استعماري و استكباري در عالم در دوران قبل از انقلاب اشاره كرد و با بيان اينكه در اين دوران همه ثروت‌ها غارت مي‌شد و كسي جرأت نفس كشيدن نداشت، يادآور شد: با پيروزي انقلاب اسلامي مكتب ايثارگري در ايران احيا شد و ملت ايران طعم شيرين ايثار را چشيد و روحيه و فرهنگ ايثارگري در ايران حاكم شد.
احمدي‌نژاد اضافه كرد: يكي از آن دو ابرقدرت‌ها پس از انقلاب اسلامي به جهنم رفت و دومين ابرقدرت نيز كه فكر مي‌كرد شكست‌ناپذير و خداي عالم است به فضل الهي به دنبال او به جهنم واصل خواهد شد.
وي با اشاره به ديدار وزير خارجه آمريكا با وزير خارجه يكي از كشورهاي حاشيه خليج فارس تصريح كرد: در اين ديدار وزير خارجه آمريكا درباره ايران صحبت كرد اما وزير خارجه آن كشور حاشيه خليج فارس اعلام كرد كه حرفهاي وي را قبول ندارد.
رئيس جمهور دخالت‌هاي آمريكا در منطقه و اظهار همكاري آن با برخي كشورهاي منطقه را نشانه عقب‌روي و پسروي آنها دانست و با اشاره به تحريم‌هاي مستكبران عليه ملت ايران اظهار داشت: آنها ايران را تحريم كردند اما خودشان دچار بحران اقتصادي شدند.
احمدي‌نژاد مسير ملت ايران در دوران پس از انقلاب را صعودي و مسير دشمنان ايران را نزولي خواند و گفت كه به زودي همه دشمنان ملت ايران به دره ذلت سقوط خواهند كرد.
وي با بيان اينكه امروز نام ايران و ملت ايران در عالم مي‌درخشد، خاطرنشان كرد: در همه جاي دنيا به ايرانيان احترام مي‌گذارند و حتي مردم كشورهايي كه دولت‌هاي آنان پرچمدار دشمني با ايران هستند نيز براي ملت ايران احترام قائل هستند.
رئيس جمهور تلاش مستكبران براي جلوگيري از پيشرفت‌هاي علمي ايران را مورد اشاره قرار داد و با بيان اينكه امروز ايران در عرصه هوا فضا، بيوتكنولوژي و سلول‌درماني پيشرفت‌هاي چشمگيري داشته است، از دستيابي ايران به فناوري ساخت اجزاي بدن انسان از طريق كشت سلولي خبر داد و گفت كه اين تكنولوژي در آينده نزديك وارد بازار خواهد شد.
احمدي‌نژاد همه قدرت‌هاي نظامي و سلاح‌هاي پيشرفته را در برابر انسان آماده فداكاري شكست خورده خواند و گفت: تا زماني كه روحيه ايثارگري در ملت ايران وجود دارد اگر همه فرعون‌هاي تاريخ هم بسيج شوند باز هم در برابر ملت ايران نمي‌توانند هيچ غلطي انجام دهند.
وي اتصال به مسير امامت و ولايت را اتصال به خدا دانست و گفت كه انسان متكي به خدا هرگز شكست نخواهد خورد.
رئيس جمهور اضافه كرد‌: اگر دشمنان خيال كردند كه ملت ايران ذره‌اي از مسير خود منحرف مي‌شود اشتباه مي‌كنند چرا كه ملت ايران براي پيگيري اهداف شهدا، جانبازان و آزادگان بسيار مصمم‌تر، هوشيارتر و مقاوم‌تر از گذشته در صحنه است و آرزوي يك ميليمتر عقب‌نشيني را به دل مستكبران خواهد گذاشت.
احمدي‌نژاد اجراي عدالت را از سخت‌ترين كارها و يك تعهد و ميثاق الهي و سخت‌ترين كار پيامبران و مصلحان تا امروز ارزيابي كرد و خطاب به خانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران اظهار داشت: اين خادم شما در كنار شما ايستاده و اگر در گوشه‌اي از كشور ظلمي وجود داشته باشد در حد توان به پيروي از شهيدان و امام شهيدان ايستاده است تا دست غارتگران و پارتي‌بازان را قطع كند.
وي با بيان اينكه خداي متعال اراده كرده كه پرچم عزت ملت ايران هميشه برافراشته باشد، متذكر شد: ملت ايران بيش از همه تاريخ براي پرچم توحيد و عدالت شهيد داده و ايثارگري كرده است و حركت ملت ايران تا پيروزي نهايي حاكميت جهاني و پاك شدن زمين از فساد و فاسدان ادامه خواهد داشت و هرگز متوقف نخواهد شد.
رئيس جمهور در پايان سخنان خود تأكيد كرد: تا لحظه‌اي كه جان در بدن دارم در مسير مبارزه با طاغوت، فاسدان، سودجويان، قلدران، پارتي‌بازان، تجاوزگران قدم خواهم برداشت و انشاءالله به توفيق شهادت نائل خواهم شد.
انتهاي پيام/ز
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”