توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسرائیل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسرائیل

پست توسط كيارش »

 [SIZE=150][COLOR=#00267f][FONT=Times New Roman]توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسرائیل در      مهر - گروه بین المللی : شهر درعا سوریه چند روزی است آبستن تحولات خطرناکی است که با افشای کشف مقادیر زیادی سلاح و مهمات و پول در مسجدی که افراد مسلح ذخیره کرده بودند و ارسال یک میلیون اس ام اس از سوی اسرائیل برای تحریک مردم، پرده از توطئه خطرناک غربی ها و برخی اعراب برای ناامن کردن سوریه یکی از ارکان جبهه مقاومت بر داشته می شود.    
به گزارش خبرگزاری مهر، سوریه از جمله کشورهایی است که همواره حامی مقاومت لبنان و فلسطین بوده است و هم اکنون پذیرای دهها هزار آواره فلسطینی در خاک خود است.

این کشور همواره به خاطر مواضع خود در حمایت از مقاومت فلسطین و لبنان با فشارهای فزاینده غربی ها روبرو بوده است، با این حال هیچ گاه از مواضع خود در این زمینه کوتاه نیامده است.

اما به نظر می رسد غربی ها پس از ناکام ماندن در جدا کردن سوریه از ایران دیگر حامی مردم مظلوم لبنان و فلسطین و ملتهای تحت اشغال و ظلم، همان سناریوی شکست خورده ای را که درباره ایران اجرا کردند و نتیجه ای نگرفتند، می خواهند درباره سوریه پیاده کنند.

شکی نیست که هر کشوری حتی کشورهای اروپایی و آمریکا با مشکلات اقتصادی و بیکاری و ... روبرو هستند و سوریه نیز در این مورد مستثنی نیست و این کشور با توجه به تحریمهای غربی ها با مشکلاتی در زمینه اقتصادی و به تبع آن در زمینه اجتماعی روبرو است؛ اما غربی ها و رسانه های وابسته به آنها که فقط در چارچوب منافع نظام سلطه عمل می کنند، همواره تلاش کرده اند از هر حادثه اجتماعی و صنفی در کشورهایی که مخالف سلطه طلبی و زورگویی غربی هاست، بهره برداری کرده و با داخل کردن عناصر مورد حمایت خود و مسلح کردن آنها و تحریک و ارعاب مردم، فضای داخلی آن کشورها را ناامن و بحرانی کرده تا بتوانند با گسترده کردن این تحرکات، زمینه رسیدن به اهداف شوم خود را در این کشورهای مخالف نظام سلطه فراهم کنند.

درعا سوریه نیز همانند هر شهری ممکن است با مشکلات اقتصادی و اجتماعی روبرو باشد و مردم هم اعتراضهایی به عملکرد مسئولان محلی داشته باشند که بشار اسد رئیس جمهوری سوریه با برکناری استاندار بر ضرورت رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرده است، ولی نکته مهم سوء استفاده طرفهای فرصت طلب و وابسته به غرب از این اعتراضات است، همانطور که خبرگزاری و تلویزیون سوریه فاش کردند اعضای یک باند مسلح مقادیر زیادی سلاح و مهمات و وجه نقد در مسجد العمری درعا که آنها به اشغال خود در آورده بودند، ذخیره کرده بودند که نیروهای امنیتی سوریه آنها را کشف کرد.

اعضای این باند به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، به تیم پزشکی در نزدیک مسجد العمری در شهر درعا حمل کردند که سبب کشته شدن یک پزشک، یک امدادگر و رانندده خودرو شد.

این باند مسلح اقدام به انبار کردن سلاح در مسجد و به کارگیری کودکان ربوده شده به عنوان سپر انسانی کرده است.

این خبرگزاری تاکید کرده است طرفهای خارجی به دروغ افکنی درباره اوضاع در درعا با هدف تحریک ساکنان این شهر و ارعاب آنها دست می زنند.

بر اساس این گزارش ، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در فرمانی، استاندار درعا را برکنار کرد.

به گفته یک منبع رسمی در دمشق، نیروهای امنیتی مستقر درمنطقه بلافاصله با متجاوزان برخورد کردند و توانستند شماری از اعضای این باند مسلح را زخمی و تعدادی را بازداشت کنند.

در این حادثه، یکی از نیروهای امنیتی سوریه نیز کشته شد، نیروهای امنیتی همچنان به تعقیب اعضای این باند مسلح که به ارعاب شهروندان و عملیات کشتار و سرقت و آتش زدن تاسیسات دولتی و خصوصی در درعا دست می زنند، ادامه می دهند.

این منبع رسمی فاش کرد : باند مسلح اقدام به انبار کردن سلاح در مسجد العمری کرده است و از کودکان ربوده شده به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند.

 تصویر 


تصویر پخش شده از سوی تلویزیون سوریه که نشان می دهد باند مسلح این سلاحها و پولها را در داخل مسجد العمری ذخیره کرده بودند

اعضای این باند مسلح با اشغال منازل مردم از آنها برای تیراندازی به عابران و افرادی که برای نماز به مسجد می آیند، استفاده می کنند و نیروهای امنیتی سوریه به مقابله با این باند مسلح پرداخته و آنها را برای سپردن به دستگاه عدالت تحت تعقیب قرار می دهند.

تلویزیون رسمی سوریه نیز تصاویری از سلاحها و مهمات و پولهایی که این باند مسلح در مسجدالعمری در درعا ذخیره کرده بودند، پخش کرد.

این نوار مقادیری از سلاح از جمله کلت کمری، کلاشینکف و جعبه های حاوی بمب و مهمات و مبالغ هنگفتی وجه نقد را نشان می دهد.

خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) در ادامه افزود : ریاض الشقفه مسئول اخوان المسلمین دو ماه پیش از بازگشت این گروه به فعالیت نظامی در سوریه خبر داده بود.

دخالت رژیم صهیونیستی برای ناآرام کردن سوریه

خبرگزاری سانا فاش کرد : بیش از یک میلیون پیام کوتاه(اس ام اس) از خارج به سوریه ارسال شده است که منبع اکثر آنها، رژیم اسرائیل است و این رژیم از سوریها می خواهد از مساجد به عنوان مکانی برای آغاز اغتشاش و آشوب استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، طرفهای خارجی به پخش شایعات و دروغ درباره اوضاع شهر درعا ادامه می دهند و مدعی دریافت تصاویر و پیامهایی از داخل شهر و وقوع جنایات برای ارعاب و ترساندن مردم می شوند.

مردم شهر درعا، اماکنی را که اعضای این باند مسلح در آن مخفی شده اند،به نیروهای امنیتی سوریه اطلاع داده اند که اعضای این باند برای تیراندازی به مردم، خانه هایی را به زور اشغال کرده اند.تصویر
تصویر پخش شده از سوی تلویزیون سوریه که نشان می دهد باند مسلح این سلاحها و پولها را در داخل مسجد العمری ذخیره کرده بودند

یک منبع رسمی سوری تاکید کرد : نیروهای امنیتی همچنان به تلاشهای خود برای کشف انبارهای سلاحهای قاچاق شده از طریق مرزها و تجهیزات ارتباطی پیشرفته در درعا و همچنین بازداشت مجرمان برای سپردن آنها به دستگاه عدالت ادامه می دهند.

به گفته این منبع، مردم درعا در پیگرد اعضای این باند مسلح به نیروهای امنیتی کمک می کنند و اطلاعات مربوط به مکانهای اختفای آنها را در اختیار نیروهای امنیتی قرار می دهند.

سانا در اشاره به تبلیغات منفی بیشتر شبکه های غربی و برخی شبکه های عربی به ویژه العربیه علیه سوریه و انتشار خبرهایی از آنچه آنها شاهد عینی یا فعال حقوق بشر ادعا می کنند، گزارش داد : برخی شبکه های ماهواره ای که رویکرد خصمانه ای در برابر سوریه دارند همچنان به پخش دروغ و خبرهای ساختگی با عنوان شاهد عینی یا سازمانهای حقوق بشر برای سرپوش گذاشتن بر دروغهای خود با هدف تحریک مردم به خشونت در درعا ادامه می دهند و این شبکه ها تصاویری از حوادث قدیمی پخش می کنند.

خبرگزاری سوریه افزود : درعا از روز گذشته شاهد آرامش شکننده ای بوده است و با ادامه تلاشهای عناصر مسلح برای ارعاب مردم، مناطقی در مرکز شهر با آرامش و مناطق دیگر با تنش همراه بوده است.
العربیه از جمله شبکه هایی است که به سبب رویکرد خصمانه بر ضد جبهه حامیان مقاومت شامل ایران و سوریه، همواره تلاش می کند فضایی ناآرام و بحرانی از این کشورها ارائه کند و در این زمینه علاوه از شیوه نخ نمای شده تکیه بر شاهد عینی و فعالان حقوق بشری که هیچ نامی از آنها نمی برد، استفاده می کند؛ این شبکه از چند روز پیش با استفاده از عناوین مجهول همچون شاهد عینی و فعال حقوق بشر به بزرگنمایی تحولات در درعا و القای ناامنی و بحران در سوریه دست می زند و امروز هم در همسویی با رسانه های غربی به نقل از آنچه فعال حقوق بشری خواند، اعلام کرد : روز گذشته 100 نفر در درعا سوریه کشته شدند.
این شبکه در اغتشاشات عناصر تحریک شده از سوی غرب در جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان بازوی قدرتمند رسانه ای اغتشاشگران و عناصر وابسته به غرب عمل می کرد و حتی گفتگوهایی با دشمنان ملت ایران از جمله بنی صدر خائن و اعضای گروهک تروریستی منافقین انجام می داد و برای نشان دادن عمق کینه و دشمنی خود با مردم و نظام مقدس اسلامی، ابتدا صحبتهای این مزدوران را به فارسی پخش می کرد و بعد عربی آن را برای معدود بینندگان خود ترجمه می کرد.

گزارش : رضا مهری
 
  

   
[External Link Removed for Guests]
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط كيارش »

[FONT=Tahoma, Arial][COLOR=#808080]  مزدوران به صف شده اند؛  [COLOR=#9a1010][External Link Removed for Guests]        

[HIGHLIGHT=#f8f8f8]به نظر می رسد اتاق فکر غربی ها با محوریت آمریکا و اسرائیل که تمام داشته های خود را از شمال آفریقا تا خلیج فارس بر باد رفته می بیند، تاکتیک خود را برای عبور از این شرایط دشوار، عرض اندام در سرزمین های اشغالی و تشدید فعالیت های خرابکارانه علیه جمهوری اسلامی ایران به همراه تشدید تحریم های اقتصادی قرار داده است.  

[HIGHLIGHT=#f8f8f8] 
[HIGHLIGHT=#f8f8f8] 
  از آنکه باراک اوباما در پیام نوروزی خود رسما از گروه های اپوزیسیون و برانداز جمهوری اسلامی حمایت کرد و آنها را به تشدید فعالیت های خود در داخل ایران تشویق کرد، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در شماره امروز خود به نقل از منابع صهیونیستی نوشت: آمریکا در صدد است با توجه به فرصت پیش آمده، آشوب ها را به سوریه بکشاند تا از این طریق و با فشار بر ایران، از نفوذ بیشتر جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه جلوگیری کرده و تا حد امکان فشار وارد آمده بر اسرائیل را خنثی کند.

به گزارش «تابناک»، از سویی پس از موضع گیری روز گذشته اوباما در مورد حوادث چند روز اخیر غزه و محکوم کردن دفاع حماس در برابر جنایات صهیونیست ها که شامگاه سه شنبه از زمین و هوا، نوار غزه را هدف حملات وحشیانه خود قرار داده و بر اثر آن هشت نفر از جمله سه کودک شهید شدند، جنگنده های این رژیم در ساعات اولیه بامداد امروز پنجشنبه نیز، چندین نقطه دیگر در نوار غزه را بمباران کردند.

از سوی دیگر در حالی که «نبیل العربی» وزیر امور خارجه مصر درباره جنایات صهیونیست ها در غزه به سران این رژیم هشدار داده است، نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین، در فرمانده جنبش جهاد اسلامی را در غزه به اتهام شلیک موشک به سمت شهرک نشینان اسرائیلی بازداشت کردند!

در همین حال رادیو رژیم صهیونیستی در خبری اعلام کرد: وزیر خارجه اسرائیل فردا برای رایزنی با همتای فرانسوی خود درباره اوضاع نوار غزه و مواضع ایران و حزب الله لبنان در قبال رویدادهای اخیر منطقه به فرانسه سفر می کند.

بنابر این گزارش همچنین در ادامه فعالیت های آمریکا و سرسپردگانش برای جلوگیری از نفوذ معنوی ایران در میان ملت های انقلابی منطقه و تحت الشعاع قرار دادن این انقلاب ها در کشورهای عربی، ستاد ویژه ای با فرماندهی آمریکا برای ارتباط گیری با گروه های معارض در جنوب عراق تشکیل شده که دو گروهک تروریستی منافقین و «پ.ک.ک» به همراه فرقه «الاحوازی» در این ستاد فعال هستند.

در همین رابطه مریم رجوی با انتشار پیامی موسوم به پیام نوروزی، ضمن تمجید از تحرکات جریانات ضد انقلاب در عاشورای 88 و تجمع 25 بهمن، هواداران خود را به ادامه اغتشاش و آشوبگری تا سرنگونی جمهوری اسلامی فراخوانده است!!

گفتنی است بنابر اطلاعات رسیده به «تابناک»، عربستان سعودی نیز که خود در کنار اعتراضات داخلی در باتلاق بحرین نیز فرو رفته است، برای تکمیل پازل آمریکایی در منطقه و با هدف زیر فشار گذاشتن جمهوری اسلامی، طی این چند روز به کمک عوامل خود در عراق، بسته های غذایی و دارویی به پادگان اشرف ارسال کرده است.

به هر حال به نظر می رسد اتاق فکر غربی ها با محوریت آمریکا و اسرائیل که تمام داشته های خود را از شمال آفریقا تا خلیج فارس بر باد رفته می بیند، تاکتیک خود را برای عبور از این شرایط دشوار، عرض اندام در سرزمین های اشغالی و تشدید فعالیت های خرابکارانه علیه جمهوری اسلامی ایران به همراه تشدید تحریم های اقتصادی قرار داده است. 
[External Link Removed for Guests]   
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4377
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12096 بار
تماس:

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط Mohammad 1985 »

درووووووووووغه !!!!!!! وقتشه حکومت دیکتاتوری سوریه هم مثل بقیه دیکتاتورهای عربی غزل خداحافظی رو بخونه !
حرف حق رو بزنید حتی اگه به ضررتون تموم بشه
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط Mr.Amirhessam »

محمد جان چرا داد و بیداد؟

فراموش کرده بودم تو سوریه هم موج بی دینی و فساد همه جا رو برداشته و حاکم این کشور مستقل نیست و زیر چکمه امریکا و ... داره له میشه مثل دیگر کشورهای عربی که در حال تغییر هستند!!

سوریه متحد ماست و بشار اسد هم جایی نمیره،پوزه امریکا و انگلیس و اسرائیل هم به خاک مالیده میشه،اینها میخواستند در الجزایر هم که طرفدار ایرانه همین برنامه رو پیاده کنند اما تیرشان به سنگ خورد،دوره انقلاب مخملی تموم شده ،موج جدید راه انداختن...
--------------------------------
افسوس از افرادی که گول کشورهایی مثل امریکا و غرب رو بخورن...
شما هم یک لیوان اب خنک بزن،حرص نخور :P
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۱:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 687 بار
سپاس‌های دریافتی: 2866 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط cheka »

آمریکا سعی داره این حرکت مردمی بین المللی که در برکنار کردن حکومتهای طرفدار غرب شروع شده رو به زور مسلح کردن شورشی ها و قطعنامه ی شورای امنیت و ناتو به سمت منافع خودش (سرنگون کردن حکومتهای مخالف غرب) بچرخونه اما تاحالا که موفق نشده .
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 618
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷, ۱:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط pedmehr »

نکنه آقایون حکومت آبا و اجدادی بشار اسد رو دموکرات و مردمی میدونند ؟!
حکومت سوریه یه حکومت دیکتاتوری هست و صورت مساله جریانات سوریه هم همینه

اینطور نیست که هرجا که باب میلتون بود بشه قیام اسلامی و مردمی و هر کجا که با منافعتون ناسازگار سیاست شوم صهیونیستی و خط گرفته از غرب .
در روح و جان من میمانی ای وطن
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۷:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط saeedjiji »

pedmehr نوشته شده:نکنه آقایون حکومت آبا و اجدادی بشار اسد رو دموکرات و مردمی میدونند ؟!
حکومت سوریه یه حکومت دیکتاتوری هست و صورت مساله جریانات سوریه هم همینه

اینطور نیست که هرجا که باب میلتون بود بشه قیام اسلامی و مردمی و هر کجا که با منافعتون ناسازگار سیاست شوم صهیونیستی و خط گرفته از غرب .


عزیزم مگه توی کشور مهد دموکراسی!!! یک پدر و پسر به قدرت نرسیدن؟! (جورج هربرت واکر بوش و جورج بوش پسر)

ملاک رای مردم هست , منطقی باشید

(البته من خیلی از سیستم حکومتی سوریه خبر ندارم و به همین دلیل دفاع هم نمیکنم , ولی اینی که میفرمایید پدر و پسر , اصلا منطقی نیست)

یا حق
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط airplane »

هرچند تو سوریه دموکراسی کاملی وجود نداره اما همین مقدار و همراهی با محوریت مقاومت در منطقه فکر میکنم برای همه کفایت میکنه.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط Mr.Amirhessam »

pedmehr نوشته شده:نکنه آقایون حکومت آبا و اجدادی بشار اسد رو دموکرات و مردمی میدونند ؟!
حکومت سوریه یه حکومت دیکتاتوری هست و صورت مساله جریانات سوریه هم همینه

اینطور نیست که هرجا که باب میلتون بود بشه قیام اسلامی و مردمی و هر کجا که با منافعتون ناسازگار سیاست شوم صهیونیستی و خط گرفته از غرب .

مگر کسی گفت در سوریه دیکتاتوری نیست؟ که شما سری بر اشفته شدی؟

مگر در کشورهای عربستان،امارات و همین مصر و ... دیکتاتوری سال ها زیر نظر امریکا نبود! مگر در همین بحرین مظلوم دیکتاتوری نیست؟
چرا در رابطه با بحرین و مصر و ... پست نمیزدید حالا که نوبت سوریه شد،کاسه داغ تر از اش شده اید؟

این قانون سیاست است اقای محترم،از امریکا گرفته تا ایران و روسیه و چین و اروپا و ...! کلمه منافع ملی تا بحال به گوشتان خورده؟ یا شما بیشتر به کلمه های مثل دمکراسی غربی،ازادی غربی،لایف استایل غربی،حقوق بشر غربی علاقه نشان می دهید؟

متحد استراتژیک ما در منتطقه سوریه است و برپا بودن نظام سوریه ضامن حفظ امنیت خاورمیانه،پس ما طرفدار کشورمان هستیم نه دیکتاتوری سوریه،منافع ملی ما حکم میکند از بشار اسد حمایت کنیم.
امیدوارم متوجه شده باشیدتصویر
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
اخراج شده
نمایه کاربر
پست: 279
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵, ۱:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 324 بار
سپاس‌های دریافتی: 682 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط phoenix80 »

Mr.Amirhessam,

اگر امریکا در حفظ منافع ملی خودش از دیکتاتور ها حمایت کنه بد هست اما اگر تو و ایران از یه دیکتاتور خون اشام مثل اسد حمایت کنه به خاطر منافع ملی خوبه؟ این که شد چوب دو سر طلا
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط Mr.Amirhessam »

خیر! اگر ایرانی هستیم منافع ملی ما برای ما مهم است،نه امریکا! اینجا بعضی منافع ملی را با اولویت امریکا دوست دارند.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 618
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷, ۱:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

Re: توطئه مشترک غربی عربی برای ناآرام کردن سوریه/ رد پای اسر

پست توسط pedmehr »

Mr.Amirhessam نوشته شده:
pedmehr نوشته شده:نکنه آقایون حکومت آبا و اجدادی بشار اسد رو دموکرات و مردمی میدونند ؟!
حکومت سوریه یه حکومت دیکتاتوری هست و صورت مساله جریانات سوریه هم همینه

اینطور نیست که هرجا که باب میلتون بود بشه قیام اسلامی و مردمی و هر کجا که با منافعتون ناسازگار سیاست شوم صهیونیستی و خط گرفته از غرب .

مگر کسی گفت در سوریه دیکتاتوری نیست؟ که شما سری بر اشفته شدی؟

مگر در کشورهای عربستان،امارات و همین مصر و ... دیکتاتوری سال ها زیر نظر امریکا نبود! مگر در همین بحرین مظلوم دیکتاتوری نیست؟
چرا در رابطه با بحرین و مصر و ... پست نمیزدید حالا که نوبت سوریه شد،کاسه داغ تر از اش شده اید؟

این قانون سیاست است اقای محترم،از امریکا گرفته تا ایران و روسیه و چین و اروپا و ...! کلمه منافع ملی تا بحال به گوشتان خورده؟ یا شما بیشتر به کلمه های مثل دمکراسی غربی،ازادی غربی،لایف استایل غربی،حقوق بشر غربی علاقه نشان می دهید؟

متحد استراتژیک ما در منتطقه سوریه است و برپا بودن نظام سوریه ضامن حفظ امنیت خاورمیانه،پس ما طرفدار کشورمان هستیم نه دیکتاتوری سوریه،منافع ملی ما حکم میکند از بشار اسد حمایت کنیم.
امیدوارم متوجه شده باشیدتصویر


اینکه منافع ملی ما چی حکم میکنه هیچ ربطی به اصل قضیه سوریه نداره ... مگر هرچیزی که از منافع ملی ما دور بود صهیونیستی و شوم هست ؟!
من خودم در مورد بحرین و لیبی و مصر هم همینطور فکر میکردم و میکنم و عمق فاجعه رو تو بحرین هم خیلی بزرگتر میبینم و مثل هر انسان آزاداندیش دیگه ای با هر دیکتاتوری در هر کجای دنیا مخالفم .


به قول دوستمون Phoenix با این حرفای شما , عربستان چندین برابر ایران تو قضیه بحرین منافع ملیش در خطر بود و لابد با این تفاسیر کارش هم درست بوده ! چون اتفاقا اونها هم جنبش بحرین رو ایرانی و تظاهرات رو نشات گرفته از دخالت های ایران در امور بحرین میدونن .

در ضمن اینم بگم وفتی که بحث ایدئولوژیکی مطرح باشه در سیاست خارجی یک کشور منافع ملی کم رنگ میشه .... وگرنه خط مشی منفعت ملی ما چیز دیگری بوده ... بحث مناقع ملی ایران خیلی بلند بالا تر از این حرفاست !
در روح و جان من میمانی ای وطن
قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”