جزئیات طرح سری بندر- فلتمن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

جزئیات طرح سری بندر- فلتمن

پست توسط كيارش »

  [COLOR=#17089f]  طرح سری بندر-        
پایگاه اینترنتی نیلکا که به سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی نزدیک است با انتشار گزارشی مبسوط، جزئیات یک طرح محرمانه برای براندازی دولت بشار اسد در سوریه را افشا کرد.   
  
 تصویر    گزارش مشرق به نقل از کیهان، پایگاه نیلکا نوشته است که بندربن سلطان و جفری فیلتمن با همکاری هم طرحی برای ساقط کردن اسد تهیه کرده اند. این طرح در سال 2008 با دو میلیارد هزینه تهیه شده و کاملاً با تحولات سوریه انطباق دارد.
نیلکا می نویسد: در این طرح از نظر راهبردی به سوءاستفاده از تمایل قانونی مردم برای آزادی و تبدیل تمایلات آنها به انقلاب علیه نظام از طریق متقاعد کردن آنها به بسته بودن راه اصلاح از داخل نظام و ضرورت انقلاب فراگیر و همچنین استفاده از عبارات جذاب و مورد توافق مردم تکیه شده است. از نظر تاکتیکی این طرح سوریه را به 3 منطقه (شهرهای بزرگ، شهرهای کوچک و روستاها) تقسیم و 5 باند ایجادکرده است.
باند نخست که محرک اصلی است از جوانان تحصیل کرده و بیکار تشکیل شده که به صورت غیرمستقیم به صحنه کشانده می شوند.
باند اراذل و اوباش از قانون شکنان و افراد دارای جرائم سنگینی تشکیل می شود که از مناطق دور دست به مناطق درگیری آورده می شوند و ترجیحاً افراد غیرسوری هستند.
باند فرقه گرایان که از جوانان زیر 22 سال که دارای تحصیلات کمتری هستند تشکیل شده و باند اصحاب رسانه که از رهبران نهادهای جامعه مدنی که توسط اروپا و نه آمریکا تامین مالی می شوند تشکیل شده است.
باند سرمایه داران که از تاجران و صاحبان شرکت ها، بانک و مراکز تجاری فقط در دمشق حلب و حمص تشکیل شده است.
در این طرح درباره شیوه استفاده از این گروه ها و برقراری ارتباط بین آنها آمده است: از آرمان و بلندپروازی جوانان در باند نخست با عبارت های جذاب سوءاستفاده می شود مانند:
- باید رای داشته باشی، ایجاد تغییر فقط با زور امکانپذیر است، آینده در دست توست، علت این وضع سکوت توست.
از توانایی های باند اوباش به روش های زیر استفاده می شود:
آموزش قتل حرفه ای مانند تیراندازی از راه دور و قتل در کمال خونسردی، آموزش به آتش کشیدن ساختمان های دولتی با سرعت و با استفاده از مواد با قابلیت اشتعال بالا، آموزش نفوذ به زندان ها ومراکز پلیس و ساختمان های امنیتی، باند فرقه گرایان باید از روش های زیر موردسوء استفاده قرار گیرد تحریک احساسات آنها برای حمایت یا مخالفت با رئیس جمهور از طریق زور، تاکید بر اینکه طائفه های آنها در شرایط تهدید قرار دارند، جا انداختن مفاهیم استفاده بیش از حد از زور علیه دیگران، متقاعد کردن آنها به اینکه هر کسی که در هر چیزی با آنها مخالفت کند خائن است، سوءاستفاده از سن و سال کم آنها و کمبود دانش و اطلاعات و رساندن آنها به مرحله آمادگی برای هر کاری،از توانایی رسانه ها برای تأثیرگذاری بر افکارعمومی به روش های زیر استفاده می شود: فراهم کردن امکان ارتباط آنها با تلفن های ماهواره ای که نمی توان آنها را زیر نظر گرفت یا قطع کرد، معرفی آنها به عنوان افرادی میهن پرست که با نظام مخالف نیستند و فقط خواستار جامعه مدنی هستند، تهیه تیم های آموزش دیده و آشنا با فناوری های اطلاع رسانی جدید روی اینترنت برای ارتباط با مردم،برگزاری نشست های دوره ای و یکسان سازی نظرات آنها طوری که با هم اختلاف نداشته باشند.
از باند پنجم به عنوان باند سرمایه با استفاده از نگرانی آنها نسبت به مال و ثروتشان به شیوه های زیر استفاده شود:
برقرار کردن ارتباط تاجران با مسئولان تجاری سفارتخانه های غربی تحت پوشش روابط تجاری، برگزاری مراسم با حضور مسئولان تجاری و تنظیم قرارداد میان آنها و کشورهای خلیج فارس، نفوذ به زندگی خصوصی آنها و کسب اطلاعات برای باج خواهی و زورگیری، تحریک آنها با برگزاری نشست هایی علیه نظام حاکم و ایجاد افکاری در آنها در این باره که این کشور کشور شماست اما دیگران بر شما حکومت می کنند. اسد با گرفتن مالیات از شما دزدی می کند ثروت های شما در خطر است و باید به خارج از سوریه منتقل شود. زیرا نظام فرو خواهد پاشید و ما کاری می کنیم که شما بعد از فروپاشی آن بر کشور حکومت کنید. این طرح در مرحله اجرایی شامل چند سناریو است که جزئیات دقیق نحوه آغاز و انجام فعالیت ها را معین می کند.
مراحل اجرایی چنین است:
1- باند «محرک و اولیه»: اگر شخصی مورد هدف قرار گرفت مقادیر کمی پول در اختیار او قرار می گیرد. یک خودروی اجاره ای، یک تلفن همراه و اینترنت در اختیار او قرار داده می شود و از او خواسته می شود به دنبال افراد دیگری مشابه خود باشد و این اقدامات برای آنها نیز تکرار می شود. وقتی تعداد جوانان در شهرهای بزرگ به 5000 نفر در شهرهای کوچک به 1500 نفر و در روستاهای بزرگ به حدود 500 نفر رسید آنها شروع به اعلام تمایل خود برای آغاز اصلاحات می کنند. در این مرحله باید از گفتن هر سخنی که تعرض به هر یک از طرف ها باشد خودداری کرد.
2- حرکت در خیابان در میان جمع هایی مانند بازارهای شلوغ و مساجد بعد از نماز و کوچه تنگ و تقسیم گروه به 3 دسته شعاردهندگان، تصویربرداران و مخفی شدگان صورت می گیرد.

شعاردهندگان در مرکز تجمع می کنند و شروع به فریاد زدن می کنند، افرادی که در گوشه و کنار مخفی شده بودند در اطراف آنها جمع می شوند و عکاسان یا تصویربرداران هم در کنار آنها قرار می گیرند اگر کسی تلاش کرد شعاردهندگان را متوقف کند کسانی که مخفی شده اند از آنها دفاع می کنند و می گویند برادر بگذار حرفش را بزند و اگر کسی برای متفرق کردن آنها تلاش نکرد افرادی که مخفی شده بودند شروع به زدن آنها و مخفی کردنشان می کنند. در هر دو حالت موضوعی بسیار خوب و مناسب برای رسانه ها ایجاد می شود.
به طور کلی باید مسئولان را به سمت شکنجه و توسل به زور و خشونت سوق دهیم مسئولان نیز دور راه دارند یا دخالت می کنند یا نمی کنند.
اگر دخالت نکنند شمار افراد علاقمند به حضور در اعتراضات زیاد می شود زیرا خواسته هایی که جوانان مطرح می کنند با حمایت و تایید شمار بیشتری از جوانان مواجه می شود اما هیچ یک از افراد جدیدی که به این گروه می پیوندند نباید درباره آن چیزی بدانند.
3- در صورت دخالت مسئولان و بازداشت یکی از اعضای شبکه باید در برابر مسئولان خویشتن دار باشد فورا عقب نشینی کند و بدون اینکه کاری انجام دهد که آنها به رفتارش شک کنند فورا به خانه برگردد و در همین مرحله باقی بماند تا نوبت به مرحله بعد برسد. در این مدت حمایت مالی از او همچنان ادامه خواهد داشت.
- اگر مسئولان وارد عمل شوند و یکی از افراد خارج از باند را شناسایی کنند باید از این مسئله نهایت استفاده را کرد، خواستار آزادی او شد و اگر نیروهای امنیتی وی را شکنجه دهند که بسیار بهتر است زیرا ترویج عبارتی مانند شکنجه و آزار و اذیت مردم و ربط دادن آنها به نظام در تحریک احساسات مردم موثر است.
- وقتی حرکت در خیابان شروع می شود باید به سرعت مردم را تحریک کرد و خواسته های آنها را به سطحی بالاتر مانند سرنگونی نظام ارتقا داد. در این باره باید اقدامات زیر انجام شود:
4- وارد کردن باند دوم یعنی اراذل و اوباش به صحنه برای حمله به تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی جزء ضروری طرح است.
5- باید از رویدادهایی که احساسات دینی و اجتماعی را تحریک می کند مانند حمله به زنان که ترجیحا محجبه یا نقاب دار باشند عکس گرفت یا فیلمبرداری کرد بویژه هنگامی که این کار با اقدام تظاهرکنندگان در سر دادن شعار در حمایت از آنها همراه می شود.
اگر نیروهای امنیتی به آنها حمله کنند بسیار عالی است و اگر غیرنظامی ها به آنها حمله کنند باید از واژه نیروهای امنیتی یا لباس شخصی استفاده نمود. اگر هیچ کس به آنها حمله نکرد یکی از افراد این باند خود اقدام به حمله به آنها می کند حتی اگر جراحت های سطحی را به دنبال داشته باشد. تصویری که تهیه می شود نباید بیش از 20ثانیه باشد و تهیه فیلم باید از فاصله بسیار نزدیک انجام شود.
6- استفاده از عامل خون به دلیل اثرگذاری بالای آن روی مردم اهمیت زیادی دارد. کشتن یکی از تظاهرکنندگان خارج از باند که ترجیحا از خانواده بزرگ و معروفی باشد که روابط اجتماعی گسترده ای دارد خیلی عالی است. قتل این افراد باید توسط تک تیرانداز باشد و از همان گلوله هایی استفاده شود که نیروهای امنیتی و پلیس از آن استفاده می کنند.
7- باید اموال بازرگانانی که قبلا اقداماتی تحریک آمیز علیه آنها انجام شده به آتش کشیده شود.
8- تحریک طرفداران اسد و سوق دادن آنها به بحث و جدل با دیگران خصوصا اسلام گرایان، متهم کردن آنها به وابستگی به سازمان اطلاعات لازم است.
9- باید از طریق آشوب و تخریب هرگونه تلاشی از جانب نظام برای ارائه یک راه حل سیاسی را به بن بست کشاند.
10- باند رسانه در اینجا باید وارد شود و چند کار بکند؛ اول ارتباط دادن همه چیز به اسد به عنوان راس سیستم، وانمود کردن اینکه این حوادث تداوم روندهای گذشته است. کم ارزش جلوه دادن اقدامات اسد و مطرح کردن ضعف های تاریخی و نوشتن آن به پای او. اسد خیلی محبوب است ولی این محبوبیت را از طریق تحریک هواداران او به خشونت علیه معترضان باید به نقطه ضعف بدل نمود.
11-فرقه گرایان باید این کارها را بکنند:
- تشویق هر فرقه به انجام جنایت علیه فرقه مذهبی رقیب و انتشار عکس و فیلم آن در اسرع وقت. اینها باید دور از پایتخت باشد و در ابتدا نباید خونریزی زیادی بشود.
- این جنایات باید به حکومت نسبت داده باشد و تصاویر طوری باشد که مردم برای فهم آن نیازی به دانستن زبان عربی نداشته باشند. به این ترتیب تمام کشور در منازعات فرقه ای غرق می شود و حکومت کاملا در بن بست می ماند و امنیت پایتخت را از یاد می برد.
در این حالت دستگاه نظامی و امنیتی فرو می پاشد و راس نظام به عنوان عامل همه مشکلات معرفی می شود و در اینجا نوبت به سرمایه داران می رسد.
آنها باید با سران نظام وارد معامله شده، آنها را بخرند، با دیگر تجار وارد مذاکره شده با تهدید به مصادره اموال یا افشاگری اخلاقی آنها را همراه نمایند و در نهایت باید شورای ملی تشکیل بدهند که غرب آن را به رسمیت بشناسد.[External Link Removed for Guests]     
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”