‌واگذاري 300 هزار هكتار از زمين‌هاي كردستان عراق به گروهك ..

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

‌واگذاري 300 هزار هكتار از زمين‌هاي كردستان عراق به گروهك ..

پست توسط victory67 »

يك مقام عالي‌رتبه نيروهاي مسلح خبر داد:
‌واگذاري 300 هزار هكتار از زمين‌هاي كردستان عراق به گروهك "پژاك "
خبرگزاري فارس: يك مقام عالي‌رتبه نيروهاي مسلح از واگذاري 300 هزار هكتار از زمين‌هاي كردستان عراق به گروهك تروريستي پژاك براي خيانت به مردم عراق خبر داد.

تصویر

به گزارش حوزه امنيت دفاعي خبرگزاري فارس به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رساني ستاد كل نيروهاي مسلح، يك مقام عالي‌رتبه نظام اظهار داشت: مسئولان و به ويژه رئيس اقليم كردستان به ملت‌هاي عراق و ايران خيانت كرده و بدون اطلاع دولت مركزي عراق در يك تباني با استكبار بخش‌هاي زيادي از سرزمين عراق را در اختيار گروهك تروريستي پژاك قرار داده است و دست اين گروهك جنايتكار را در اخاذي و باج‌گيري از مردم عراق باز گذاشته است و گروهك مزبور با حمايت دولت اقليم كردستان عراق عليه ملت ايران دست به عمليات‌هاي تروريستي مي‌زنند.

وي افزود: رئيس اقليم كردستان، منطقه‌اي به وسعت حداقل 300 هزار هكتار را بدون اطلاع دولت مركزي بغداد در اختيار اين گروهك تروريستي قرار داده است و اين سرزمين از نقاط مرزي دالامير داغ تا مرز مقابل قلعه ديزه در داخل خاك عراق به طول 150 كيلومتر و به عمق حداقل 20 كيلومتر را شامل مي‌شود و گروهك ترويستي عليه ملت ايران را داير كرده است و از مردم عراق ساكن در اين سرزمين باج‌گيري و اخاذي مي‌كند.

اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: اين اقدام خائنانه عليه دو ملت ايران و عراق است و چنانچه دولت مركزي در بغداد هيئتي نظامي و عالي‌رتبه بفرستد و موضوع را بررسي كنند، اين امر براي آنها ثابت مي‌شود.

اين مقام آگاه در نيروهاي مسلح تصريح كرد: غصب زمين‌هاي كشاورزي از ملت ستم‌ديده عراق به زور و همچنين قتل و غارت تعدادي از كشاورزان آن منطقه ريشه در جنايت‌هاي گذشته و ديدگاه‌هاي افراطي اين گروهك ضدميهن دارد.

وي در پايان تأكيد كرد: به تروريست‌ها اجازه داده نمي‌شود كه با حمايت آمريكا و رژيم صهيونيستي در سرزمين عراق لانه و به ملت ايران تعرض كنند و عليه اين تروريست‌ها اقدام مي‌شود و اين حق براي ما محفوظ است تا مراكز تروريستي را در نواحي مرزي فوق مورد هدف قرار داده آنها را سركوب و نابود كنيم.
انتهاي پيام/م*
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”