قاتل داداشی در اولین جلسه دادگاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 81
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 407 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

قاتل داداشی در اولین جلسه دادگاه

پست توسط Pedram.L »

 
به گزارش مهر، اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده قتل مرحوم روح الله داداشی از قوی ترین مردان ایران ساعتی پیش در حالی خاتمه یافت که در این جلسه متهمان پرونده و وکلای مدافع و شاکیان به بیان اظهارات خود پرداختند.
در این جلسه که با حضور پنج قاضی و مستشار برگزار شد؛ قاضی رنجبر ریاست دادگاه را برعهده داشته و قضات مازنی، بصیرنیا، موسویان و عبدی نیز دراین جلسه حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه رضوان منش نماینده دادستان و نماینده مدعی العموم با ارائه متن کیفر خواست خواهان قصاص متهمان در محل وقوع جنایت شد.
همچنین متهم ردیف اول ضمن دفاع از خود به بیان اینکه قصد کشتن روح الله داداشی را نداشته پرداخت و مدعی شد: اصلا وی را نمی شناختم.
این متهم در اظهارات اولیه خود تقاضای عفو نکرد.
اسماعیل صدری وکیل مدافع متهم ضمن دفاع از وی با استناد به اینکه متهم در دی ماه به 18 سالگی می رسد در خواست عفو متهم را تفهیم کرد.
گفتنی است در حین رسیدگی به این پرونده داریوش اصلانی" مضروب" که قبلا از سوی متهمان مورد زورگیری و ضرب و شتم قرار گرفته بود نیز نسبت به اعلام شکایت از متهمین اقدام کرد.
در این جلسه همچنین علاوه بر طرح ادعاهای متهم و دفاع وکیل مدافع وی، آزادبخت وکیل خانواده مرحوم داداشی به عنوان شاکی پرونده خواهان صدور حکم اشد مجازات برای قصاص متهمان شدند.
علی داداشی برادر مرحوم داداشی با بیان اینکه قصاص کمترین مجازات برای این متهمان است، گفت: گذشت و روح جوانمردی در همه جا نمی تواند تعیین کننده سرنوشت باشد و از اینرو درخواست اشد مجازات برای مهتمان را دارم.
زمان برگزاری جلسه بعدی هنوز اعلام نشده است.
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”