سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

پست توسط airplane »

 تصویر 
 
 
 
 
 
 
  کارشناس خدمات اینترنت گفت: با تغییر خدمات اینترنت پر سرعت فعلی از محدود به نامحدود، ترافیک شبانه شرکت‌ها به ساعات روز نیز کشیده می‌شود و به این ترتیب تمام مشترکان، گرفتار افت سرعت اینترنت خواهند شد.

فارس: یک کارشناس خدمات اینترنت گفت: با تغییر خدمات اینترنت پر سرعت فعلی از محدود به نامحدود، ترافیک شبانه شرکت‌ها به ساعات روز نیز کشیده می‌شود و به این ترتیب تمام مشترکان، گرفتار افت سرعت اینترنت خواهند شد.

میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در خصوص دستورالعمل رگولاتوری برای منع فروش سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL ) با ترافیک حجمی محدود اظهار داشت: با نامحدود شدن ترافیک سرویس‌های ADSL ، استفاده بی‌رویه از اینترنت بسیار بیشتر خواهد شد و با این اتفاق حق کسانی که از اینترنت استفاده بهینه می‌کنند، اما مشکل سرعت دارند، تضییع می‌شود.
وی گفت: یکی از ملزومات اینکه همه از اینترنت به صورت نامحدود استفاده کنند، این است که سرعت اینترنت بالا باشد؛ در شرایط فعلی به علت اینکه سرعت اینترنت پایین است، ترافیک بسیار بالاست.
این فعال در زمینه ارائه سرویس‌های ADSL خاطر نشان کرد: این کار در صورتی جواب خواهد داد که تمامی سرعت‌های اینترنت بالا باشد؛ این کار برای کشورهایی برای مثال ایتالیا است که روی فیبر نوری و در منزل با سرعت 4 گیگابایت اینترنت می‌دهند، اما در ایران هنوز سرعت برحسب کیلوبیت است و نهایت سرعت نیز 2 مگا بیت بر ثانیه است.
این فعال در زمینه ارائه سرویس‌های ADSL ادامه داد: در ساعاتی از شب که اکثر شرکت‌های ارائه دهنده ADSL دانلود رایگان ارائه می‌دهند، نسبت به ساعات عادی روز، مشترکان بیشتری در حال دانلود هستند و ترافیک در این ساعات بسیار بالا می‌رود.
وی گفت: به همین دلیل در ساعات دانلود رایگان شب، همیشه تماس و گلایه از سرعت پایین اینترنت زیاد است.
به گفته این کارشناس، به همین دلیل با نامحدود شدن سرویس‌های اینترنت پر سرعت، قطعا ترافیک دانلود شبانه به ساعات روز کشیده خواهد شد و برای مشترکانی که در طول روز از اینترنت استفاده می‌کنند، افت سرعت بسیار مشهود خواهد شد.
این کارشناس افزود: سرویس نامحدود یعنی سرویس آزاد، یعنی مشترک هر زمان خواست شروع به دانلود کند؛ در این صورت مهیا شدن این شرایط، حق مشترکانی که می‌خواهند چند ساعتی در طول روز از اینترنت خود استفاده کنند، با به دلیل اینکه با مشکل کندی سرعت مواجه خواهد شد، ضایع می‌شود.
میرزایی ادامه داد: در حال حاضر که مشترکان به صورت ترافیک محدود استفاده می‌کنند، برای اکثر کاربران ترافیک در نظر گرفته شده، پاسخگوی نیازشان است و مطمئن هستم در صورت نامحدود شدن سرویس‌ها، همه مشترکان، با مشکل پایین بودن سرعت مواجه خواهند شد.
وی گفت: سرویس نامحدود برای کسانی لازم است که با اینترنت کار می‌کنند، برای شرکت‌ها یا برای مثال کسانی که سرور دارند و این افراد مسلماً‌ ترافیک بیشتری احتیاج دارند و ترافیک محدود پاسخ گوی آنها نیست.
میرزایی همچنین در خصوص قیمت سرویس‌های نامحدود، اظهار داشت:‌ هم اکنون می‌توان با 15 هزار تومان یک سرویس 512، با ترافیک محدود خرید؛ اما با نامحدود شدن سرویس‌ها، سرویس 128 را زیر 20 هزار تومان نمی‌توان تهیه کرد.
وی گفت:‌ در حال حاضر نیز شرکت‌های که سرویس نامحدود ارائه می‌کنند، قیمت بیشتری را از مشتری دریافت می‌کنند و قطعاً قیمت سرویس‌های فعلی نیز با نامحدود شدن بیشتر خواهد شد.
این فعال در یک شرکت‌ ارائه دهنده خدمات اینترنت پر سرعت، گفت: پیشنهاد ما این است که به دلایل افزایش هزینه و کاهش سرعت اینترنت که در نتیجه این تغییر برای تمام کابران اتفاق خواهد افتاد، انتخاب سرویس‌های اینترنت پرسرعت همچنان برای مشترکان انتخابی باشد و کسانی که نیاز به سرویس نامحدود دارند، به تمایل خود، سرویس مورد نظرشان را انتخاب کنند. 
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
Junior Poster
Junior Poster
پست: 111
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۶, ۱۱:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 239 بار
سپاس‌های دریافتی: 236 بار

Re: سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

پست توسط ali-dj2002 »

بابا این یارو چی میگه :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? الان تو شهر من گنبد کاووس 128 نامحدود رو 18000 تومان می دهند اونوقت این آقا می گه نمیشه زیر 20000 عرضه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا اینا با این قیمت گذاری هاشون همه چیز رو گرون کردن حالا زورشون به اینترنت رسیده :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?
Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
پست: 341
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۸, ۹:۱۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1067 بار
سپاس‌های دریافتی: 1211 بار

Re: سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

پست توسط saied tomcat »

از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده مارا مس کنید
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<


نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۷:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

پست توسط saeedjiji »

ali-dj2002 نوشته شده:بابا این یارو چی میگه :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? الان تو شهر من گنبد کاووس 128 نامحدود رو 18000 تومان می دهند اونوقت این آقا می گه نمیشه زیر 20000 عرضه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا اینا با این قیمت گذاری هاشون همه چیز رو گرون کردن حالا زورشون به اینترنت رسیده :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?تقصیر isp ها هم نیست

اینا هم پهنای باند رو با قیمت بالا از خارج از کشور خریداری میکنند.

اینترنت ملی رو هم برای همین مشکل مطرح کردند که اونم نفهمیدیم سرنوشتش چی شد!

میگن دیگه نمیشه به سایت های خارجی (سایت های که سرورشون خارج از کشور هست) دسترسی داشت، اگر اینطور باشه یعنی به 99٪ سایت ها دسترسی نخواهیم داشت.

هیچ کس هم هیچ پاسخی نمیده

جالبه
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”