ناتوانی ناتو در برابر موشک های ایران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 863
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

ناتوانی ناتو در برابر موشک های ایران

پست توسط FARSHAD.ADL »

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه ایران برنامه‌ای مشخص دربرابر سپر موشکی ناتو در ترکیه دارد، گفت: اگر موشک‌های بالستیک ایران پرتاب شود به طور قطع سامانه موشکی ناتو ناکارآمد خواهد بود.

امیرسرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در گفتگو با مهر، درخصوص استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه اظهار داشت: ترکیه یکی ازاعضای ناتو به شمار می‌رود و در راستای تعاملی که با ناتو و کشورهای غربی دارد، اجازه استقرار سپر موشکی آمریکا را در خاکش داده است.

وی با بیان اینکه ما از بابت استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه تهدیدی احساس نمیکنیم،چون برای هر نوع تهدیدی برنامه مشخصی داریم، گفت: هر تهدیدی که وجود داشته باشد برای ما فرقی نمی کند چون در اوج آمادگی نظامی هستیم و میتوانیم در کمترین زمان پاسخ کوبنده‌ای را به دشمن بدهیم.

سردارسرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه نیز چندی پیش در این باره گفته بود؛این گونه اقدامات حرکات مذبوحانه آمریکایی ها برای تحت فشار قراردادن ایران است و ما هم به گونه‌ای طراحی کردیم تا اگر روزی نیاز شود موشک های بالستیک را در مقابل این سامانه پرتاب کنیم.

وی با بیان اینکه اگر این موشک های بالستیک پرتاب شود به طور قطع سامانه موشکی ناتو ناکارآمد خواهد بود، عنوان کرده بود اگر آنها قادر باشند توسط این سیستم موشکی، ایران را هدف قرار دهند طبیعتا باید فکری برای دفاع ازسامانه های خود داشته باشند، معتقدم این گونه اقدامات به هیچ وجه کارآیی ندارد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”