منتقدعربستانی : اگر جرات دارید تنها اسم ایران را ببرید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۵:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3625 بار
سپاس‌های دریافتی: 3960 بار

منتقدعربستانی : اگر جرات دارید تنها اسم ایران را ببرید

پست توسط Qaher1406 »

اگر جرات دارید تنها اسم ایران را ببرید/مشت آهنین شما در حمله به ایران مشتی مقوایی خواهد بود
آیت الله النمیر گفت: ما فقط به خدا وفاداریم نه ال سعودی. وفاداری ما به خدا است نه این کشور یا هر کشور دیگری. وفاداری ما به خدا و کسانی است که الله به ان قدرت داده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
آیت الله نمیر النمیر گفت: در طول 100 سال گذشته ما تحت ظلم، بی عدالتی و ترس و رعب بودیم. از زمانی که متولد می شوید، شما توسط ترس، و رعب و بازجویی و سوء استفاده احاطه شده اید. ما در یک جو پر از رعب و وحشت به دنبا آمدیم. ما حتی از دیوارها هم می ترسیدیم.
تصویرتصویر
به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR، وی افزود: چه کسی در بین ما با بی عدالتی و ترس در این کشور آشنا نیست؟ من 55 ساله هستم و بیش از نیم قرن از تولدم می گذرد و تا امروز من هیچوقت احساس امنیت در این کشور نکردم.

آیت الله نمیر النمیر گفت: شما همیشه متهم و تحت تهدید هستید. رئیس نیروی امنیتی شهر ،به من در زمانی که دستگیر شده بودم گفت: همه ی شما شعیان باید کشته شوید.

وی افزود: این منطقه انان است. این حرف را خود رئیس نیروهای امنیتی شهر به من گفت. اینها سعی در توطئه برای قتل عام هستند. ما پذیرای آن هستیم. ما اینجا هستیم. خون ما هزینه ی کمی است که باید در دفاع از ارزش هایمان آن را بدهیم. ما از مرگ نمی ترسیم و آرزوی شهادت داریم.

آیت الله النمیر گفت: چندین ماه پیش، شعله ی افتخار در روح جوانان روشن شد. در واقع شعله آزادی روشن شد. مردم به خیابان ها امدند و خواستار اصلاحات، احترام و آزادی شدند. افرادی وجودی داردند که به طور غیرمنصفانه 16 سال است که زندانی هستند.

وی افزود: بعلاوه، نیروی سپر جزیره و ارتش سعودی به بحرین حمله کدند. آنجا هم بسباری دستگیر شدند.

این روحانی منتقد آل سعود گفت: خب، چه کسی بود که این درگیری ها را شروع کرد؟ این درگیری ها در اوامیه توسط حکومت شروع شد نه مردم..

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR، وی افزود: رژیم سعودی می گوید که ما به دستور یک کشور خارجی عمل می کنیم. . انها از این بهانه ی دروغین استفاده می کنند. منظور انها از یک کشور خارجی ایران است.

آیت الله النمیر گفت: در وافع نمی توان گفت که منظورشان ایران، ترکیه، یک کشور اروپایی یا امریکاست. اما معمولا منظور آن ها ایران است.

وی گفت: در دسامبر سال 1978، انتفاظه ای برای دفاع از ابروی اوامیه شروع شد. در آن زمان، پلیس به شهر حمله کردند. تاریخ دقیقش روز 10 دسامبر روز 1978 یعنی قبل از خلع شاه ایران بود.

ایت الله النمیر در ادامه گفت: دقیفا 4 ماه قبل از سقوط شاه بود.گروهی از مردم می خواستند تعزیه ای برای امام حسین (ع) اجرا کنند. اصلا سیاسی و امنیتی هم نبود اما نیروهای امنیتی سر رسیدند و حمله کردند. در آن شب، 100 نفر دستگیر شدند. این اتفاق در دسامبر سال 1978 قبل از سقوط شاه بود. پس اینها چطور می توانند در مورد دخالت خارجی صحبت کنند؟

وی افزود: شما باید از خودتان خجالت بکشید. ایران در حال توسعه توانایی نظامی خود است. شما به جای حرف زدن توانایی نظامی خود را بالا ببرید.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR، ایت الله النمیر گفت: شما دائم در مورد یک کشور خارجی صحبت می کنید.شهامت داشته باشید اسم آن کشور را ببرید. ایا جرات اشاره به نامش هم ندارید؟

وی در ادامه بیانیه حکومت آل سعود را خواند: ما از مشت اهنین استفاده خواهیم کرد.

ایت الله النمیر گفت: خب برید از این مشت اهنین تان علیه این کشور خارجی استفاده کنید. چرا از ان در مقابل ما و 40 تا 50 نفر ادم بیچاره استفاده نی کنید؟ اگر چنین کشوری وجود دارد به ان حمله کنید. اگر منظورتان ایران یا کشور دیگری است حمله کنید. بگذارید که مشت اهنینتان را ببینیم. آن وقت معلوم می شود که مشت شما در مقابل این کشور خارجی مشت مقوایی خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به حکومت ال سعود گفت: این چه کشوری است؟ رژیمی که به من ظلم می کند.رژیمی که پول من را می دزد. رژیمی که خون مرا می ریزد. من نمی دانم معنای کشور چیست.

آیت الله النمیر: ما فقط به خدا وفاداریم نه ال سعودی. وفاداری ما به خدا است نه این کشور یا هر کشور دیگری. وفاداری ما به خدا و کسانی است که الله به ان قدرت داده است.

آیت الله النمیر، متولد شهر اوامیه در شرق عربستان است. او به دلیل انتقادات صریحش از دولت سعودی مشهور است. وی در سال 2009 اعلام کرد که شعیان عربستان از خود سرزمین ارزشمندتر هستند و پیشنهاد ایجاد کشوری مستقل از عربستان را داد.
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

« اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

[External Link Removed for Guests]
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 29
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۰, ۹:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 92 بار

Re: منتقدعربستانی : اگر جرات دارید تنها اسم ایران را ببرید

پست توسط السابقون »

شهامت داشته باشید اسم آن کشور را ببرید. ایا جرات اشاره به نامش هم ندارید؟
:::P :::P :::P
به آن بندگانم که اسراف به نفس خود کردند بگو هرگز از رحمت خداوند نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره زمر آیه53
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”