سقط جنین زن باردار بوسیله لگد نیروهای پلیس !

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

سقط جنین زن باردار بوسیله لگد نیروهای پلیس !

پست توسط airplane »

بپلیس آمریکا در واکنش به سقط شدن جنین «جنیفر فاکس» زن بارداری که در طول تظاهرات اشغال سیاتل مورد حمله فیزیکی و لگد نیروهای پلیس قرار گرفته بود، به وی اتهام داشتن سوء پیشینه و عدم تعادل روانی زد.
براساس گزارش تکناز به نقل از گاردین، این زن که دو هفته پیش، در جریان تظاهرات ایالت سیاتل بوسیله اسپری فلفلی و همچنین لگد یکی از نیروهای پلیس مورد حمله قرار گرفت و جنین دو ماهه خود را از دست داد، تصمیم گرفت به خاطر این موضوع از پلیس شکایت کند.

پلیس سیاتل به جای دلجویی از زن داغدار، تصمیم گرفته است با ایراد اتهاماتی به وی، جنیفر را دروغگو، معتاد و دارای عدم تعادل روانی نشان دهد تا از این طریق، کشته شدن جنین دوماهه وی را بی‌اهمیت نشان دهد.تصویرآنچه در گزارش پلیس به آن اشاره شده، تحت بازجویی قرار گرفتن جنیفر توسط پلیس طی ماه‌های اخیر است که نکته قابل توجه اینجاست که وی به خاطر اتهام خود، محکوم نشده اما پلیس به این بازجویی استناد حقوقی کرده است.
استناد پلیس در مورد سوءپیشینه داشتن جنیفر، به اظهارات زنی مربوط است که نسبت به رفتار «جنیفر فاکس» اظهار نگرانی می‌کرده است. بر اساس گزارش اداره پلیس سیاتل در ۲۳ اگوست امسال، فاکس مربی شنا بوده است و بنا بوده که دختر آن زن را آموزش شنا دهد. اظهارات زن حاکی از این است که از نحوه آموزش «فاکس» راضی نبوده و به همین خاطر، از پلیس خواسته در محل حضور یابد!
گفته می‌شود که پس از اقدامات «جنیفر فاکس» برای شکایت از پلیس، پلیس در تلاش است صحبت‌ها و اظهارات وی را متناقض نشان دهد. به عنوان مثال، پلیس تلاش کرده کشته شدن جنین این زن باردار توسط ضربه نیروهای پلیس را اینطور فرافکنی کند که جنیفر در شلوغی‌های روز تظاهرات مدعی بوده که دو ماهه باردار است اما در جریان اعلام سقط شدن جنین، عنوان کرده که سه ماهه باردار بوده است.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”