آخر گاف دادن !!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۸, ۱:۴۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

آخر گاف دادن !!!

پست توسط samsun »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]میشل بچمن کاندیدای ریاست جمهوری از حزب جمهوریخواه، در میان جمعی از مردم ویورلی ایالت آیووا عنوان کرد که او نیز در صورت پیروزی در انتخابات آتی، در پاسخ به این ماجرا سفارت آمریکا در ایران را خواهد بست.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] اوباما: کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در اشتباهی قابل توجه تصریح کرد: اگر من جای اوباما بودم، در حمایت از دولت انگلیس سفارت آمریکا در تهران را می‌بستم.


به گزارش ای بی سی نیوز، میشل بچمن کاندیدای ریاست جمهوری از حزب جمهوریخواه، در میان جمعی از مردم ویورلی ایالت آیووا عنوان کرد که او نیز در صورت پیروزی در انتخابات آتی، در پاسخ به این ماجرا سفارت آمریکا در ایران را خواهد بست.

ای بی سی با طعنه به این کاندیدای ریاست جمهوری، تصریح کرد: فقط یک مشکل کوچک وجود دارد و آن اینکه سفارت آمریکا در تهران از سال 1980 بسته شده و خیلی وقت است که ایران و آمریکا روابط خود را با هم قطع کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، بچمن حرکت انگلیس در تعطیلی سفارت خود در ایران را ستوده و افزوده است: اگر من رئیس جمهور آمریکا بودم دقیقاً همین کار را انجام می‌دادم و دیگر احتیاجی نبود که ما در ایران سفارتخانه داشته باشیم.

ای بی سی اضافه کرده که چند هفته پیش، بچمن در گفتگو با فاکس نیوز، به شدت به این موضوع افتخار می‌کرد که "تاکنون هیچ گافی نداشته‌ام."
این کاندیدای حزب جمهوریخواه چندی پیش نیز عنوان کرده بود ایران درصدد حمله اتمی به آمریکاست.

ستاد انتخاباتی بچمن در بیانیه‌ای با هدف تلطیف اشتباه وی خاطرنشان کرد: منظور خانم بچمن این بوده که اگر ما هم سفارتی در ایران داشتیم، این سفارت را می‌بستیم.

این در حالی است که وی در حال تشریح برنامه‌های انتخاباتی خود بوده و عنوان کرده که اگر رئیس‌جمهور آمریکا می‌بود، حتماً این کار را انجام می‌داد.
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”