انگلیس هرگز تا به این حد در اروپا به حاشیه رانده نشده بود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 228
تاریخ عضویت: جمعه ۳ آبان ۱۳۸۷, ۱۰:۱۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 230 بار
سپاس‌های دریافتی: 542 بار

انگلیس هرگز تا به این حد در اروپا به حاشیه رانده نشده بود

پست توسط reza_glb »

مدیر مرکز اصلاحات اروپا:
انگلیس هرگز تا به این حد در اروپا به حاشیه رانده نشده بود
خبرگزاری فارس: "چارلز گرانت"، مدیر مرکز اصلاحات اروپا تصریح می‌کند که انگلیس هرگز تا به این حد در اروپا به حاشیه رانده نشده بود. اکنون آلمان به رهبر بلامنازع اروپا تبدیل شده و فرانسه نیز از این کشور دنباله‌روی می‌کند.
تصویر


به گزارش فارس به نقل از روزنامه نیویورک‌تایمز، دولت انگلیس متوجه این واقعیت شده است که با غرق شدن منطقه یورو در مشکلات اقتصادی، انگلیس نیز با آن غرق خواهد شد اما مشکل این کشور تنها همین نیست.

بنابراین گزارش، در صورتی که ۱۷ کشور عضو منطقه یورو بتوانند خود از مهلکه اقتصادی نجات دهند، انگلیس نجات نمی‌یابد بلکه بیشتر از همیشه به حاشیه رانده خواهد شد و از تصمیم‌سازی‌های مرکزی این قاره دور خواهد ماند.

بسیاری از اروپایی‌ها از محافظه‌کاران انگلیسی به خاطر سکوت همراه با رضایتشان در قبال بحران یورو ناراحتند و این ناراحتی زمانی تشدید می‌شود که محرز می‌شود انگلیسی‌ها نمی‌توانند کاری برای حل بزرگ‌ترین بحران اروپا بعد از جنگ دوم جهانی انجام دهند.

"چارلز گرانت"، مدیر مرکز اصلاحات اروپا تصریح می‌کند که انگلیس هرگز تا به این حد در اروپا به حاشیه رانده نشده بود. اکنون آلمان به رهبر بلامنازع اروپا تبدیل شده و فرانسه نیز از این کشور دنباله‌روی می‌کند.

این گزارش حاکی‌ست: دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس تصریح کرده است که در اجلاس بروکسل به دنبال حفظ منافع کشورش و نه منافع اروپا بوده است و این ادبیات خشم مقامات اروپایی از جمله آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان را برانگیخته است.

مقامات اروپایی از بیان سرخوردگی خود نیز احساس شرم نمی‌کنند. نیکلا سارکوزی، رئیس‌جمهور فرانسه زمانی که با تلاش کامرون برای تحمیل خود به بحث‌های مرتبط با یورو مواجه شد، خطاب به وی گفت: "تو فرصت خوبی را برای خفه‌شدن از دست دادی. ما از انتقادات و امر و نهی‌های تو خسته شده‌ایم. تو می‌گویی از یورو متنفری اما می‌خواهی در دیدارهای ما هم دخالت کنی!"

منطقه یورو شامل ۱۷ کشور از 25 کشور عضو اتحادیه اروپاست و انگلیس شامل آن نمی‌شود. اشتراک این ۱۷ کشور در استفاده از ارز واحد اروپایی تحت عنوان یورو است
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن[COLOR=#000000] *** 
وطــن یعنــی[COLOR=#d8d8d8] هـدف یعنی شهامت *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت   *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا   *** 
ت[COLOR=#d8d8d8]مـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا  ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران ***
***
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”