شهروندان آمریکایی در حمایت از ایران به خیابان‌ آمدند+تصاوير

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

شهروندان آمریکایی در حمایت از ایران به خیابان‌ آمدند+تصاوير

پست توسط victory67 »

در اقدامی بی‌سابقه در بیش از 60 شهر آمریکا
شهروندان آمریکایی در حمایت از ایران به خیابان‌ها آمدند + تصاویر
خبرگزاری فارس: شهروندان آمریکایی در بیش از 60 شهر این کشور در مخالف با تهدیدات و تحریم‌ها علیه ایران و همچنین ابراز تنفر از ترور دانشمند ایرانی به خیابان‌ها آمدند.


تصویر


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در آمریکا، هزاران نفر از فعالین ضد جنگ و سازمان‌های اجتماعی طرفدار صلح در ایالات متحده آمریکا روز گذشته در اقدامی بی‌سابقه در بیش از 60 شهر این کشور به خیابان‌ها آمدند و همبستگی خود را دولت و ملت ایران اعلام کردند.
در تظاهرات روز گذشته شهروندان آمریکایی با پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی با ضمون "تحریم‌ها علیه ایران را متوقف کنید" و "دخالت‌ها در امور داخلی ایران را متوقف کنید"، از سردمداران کشورشان خواستند که از برافروختن آتش هر گونه جنگی علیه ایران پرهیز کنند.
همچنین تظاهرات‌کنندگان در خیابان‌های نیویورک با در دستن گرفتن تصاویر شهید "مصطفی احمدی روشن" خواستار توقف ترور دانشمندان ایرانی شدند و تنفر خود را از این قبیل اقدامات امپریالیسم جهانی اعلام کردند.
در طول این تظاهرات، جمعیت شرکت‌کننده با نواختن طبل، یک صدا شعار "نه به جنگ علیه ایران" سر می‌دادند.
به گفته برخی فعالین جنگ ضد جنگ در آمریکا، این اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده که چنین تظاهراتی گسترده‌ای در حمایت از ایران در خاک ایالات متحده آمریکا برگزار شده است.
نکته قابل توجه دیگر در خصوص تظاهرات دیروز، پیوستن جنبش گسترده تسخیر به این کمپین همبستگی با ایران بوده است که در کنار دیگر سازمان‌های ضد جنگ و صلح‌طلب آمریکا در صف حمایت از ایران و محکومیت تهدیدات و تحریم‌ها علیه ایران قرار گرفتند.
طبق اطلاعاتی که تا به حال به دست آمده، شهرهای مهم آمریکا شاهد این تظاهرات بوده‌اند و فعالین جنبش 99 درصدی در شهرهای نیویورک، واشنگتن دی سی، شیکاگو، لوس‌آنجلس، سانفرانسیسکو، سیاتل، فیلادلفیا، بوستون، دیترویت، آتلانتا، بالتیمور، اوکلاهاما سیتی، نشویل و بسیاری دیگر شهرهای ایالات متحده در تظاهرات روز شنبه شرکت کردند.
گفتنی است "کمپین همبستگی با ایران-آری" به اتفاق چندین ائتلاف ضدجنگ و از جمله "یونک"، "اینترنشنال اکشن سنتر" و "ائتلاف انسر"، فراخوان تظاهرات روز گذشته (4 فوریه) را صادر کرده بودند.

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویرتصویر
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

Re: شهروندان آمریکایی در حمایت از ایران به خیابان‌ آمدند+تصا

پست توسط victory67 »

تظاهرات مردم ترکیه در اعتراض به اعمال تحریم‌های یکجانبه غرب علیه ایران
خبرگزاری فارس: جمعی از مردم مسلمان ترکیه در اعتراض به استکبار جهانی به دلیل اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه ایران در شهر استانبول دست به تظاهرات زده و سیاست‌های امپریالیستی و صهیونیستی آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.


تصویر

به گزارش دفتر خبرگزاری فارس در ترکیه، در حالی که این روزها فشار قدرت های زورگو و سلطه گر علیه ایران به دلیل برنامه صلح آمیز هسته ای تهران افزایش یافته، مردم ترکیه با برپایی تظاهرات تحریم ها و تهدیدهای قدرت های غربی و رژیم صهیونیستی علیه ایران را محکوم کردند.
در این تظاهرات که از سوی "مجمع مقاومت در برابر امپریالیسم" و با حمایت برخی نهادهای غیردولتی ترکیه در شهر استانبول برگزار شد، مردم مسلمان ترکیه مثلث آمریکا، اسرائیل و انگلیس را لعنت و محکوم کردند. تظاهرکنندگان با تاکید بر اینکه ایران در مقابل آمریکا هرگز تسلیم نمی شود، بر حق مسلم استفاده ایران از انرژی صلح آمیز هسته ای تاکید کردند.
در این تظاهرات که در میدان تقسیم استانبول برگزار شد، تظاهرکنندگان پرچم های آمریکا، اسرائیل و انگلیس را به آتش کشیده و شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مردم ایران تنها نیستند، انرژی هسته ای حق مسلم ایران است، آمریکای قاتل از خاورمیانه گم شو سردادند.
تظاهرکنندگان همچنین پلاکاردهایی با مضمون "آمریکا، انگلیس، اسرائیل مثلث شیطانی" و "جنگ علیه ایران هرگز" با خود حمل می کردند.
کنعان چامورجو نویسنده و محقق ترکیه ای که در این تظاهرات شرکت کرده بود طی سخنانی از طرف تظاهرکنندگان اظهار داشت که امپریالیسم غرب به سرکردگی آمریکا قصد دارد با تحریم ها ایران را به زانو درآورد، اما باید به این زورگویی ها خاتمه دهد.
آقای آیدین چوبوک چو دیگر نویسنده و روزنامه نگار ترکیه ای که در این تظاهرات شرکت کرده بود نیز تصریح کرد که مردمی که در این تظاهرات گرد هم آمده اند در حقیقت صدای میلیون ها نفر از مردم ترکیه هستند که به نمایندگی از طرف آنان در این تظاهرات حضور پیدا کرده اند.
از سوی دیگر جمعی از مردم سوری تبار مقیم ترکیه نیز در واکنش به وقایع روزهای اخیر در شهرهای حماء و حمص اقدام به برپایی تظاهرات علیه دولت دمشق در شهرهای آنکارا و استانبول کردند.
انتهای پیام/ص
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”