ای خدای بزرگ به تو شکایت می بریم ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

ای خدای بزرگ به تو شکایت می بریم ...

پست توسط Mr.Amirhessam »

تحمل دولت در پاسداشت از آزادی تا آنجا بوده است که هیچ کس در انتقاد از دولت هیچ گونه احساس تنگی یا فشاری ندارد. و حتی عده ای پا را از حریم فراتر گذاشته و به توهین و تهمت های گسترده مبادرت می کنند. دولت در برابر این دسته آخر نیز عکس العملی نداشته است. گرچه تعداد اندک شکایت های همکاران من در این موارد نیز به انجامی نرسیده است.

...همه این خدمات در شرایطی انجام شده است که فشارهای سنگین خارجی و داخلی وارد شده است.
دولت در طول این مدت به همه ارزش ها و اصول و آرمان های انقلاب و حقوق اساسی ملت از جمله عدالت، آزادی، کرامت مردم و ضرورت پاک دستی و خدمت به ملت و محرومین و احترام به آراء مردم پایبند بوده است و امروز بیش از گذشته پایبند است.
تحمل دولت در پاسداشت از آزادی تا آنجا بوده است که هیچ کس در انتقاد از دولت هیچ گونه احساس تنگی یا فشاری ندارد. و حتی عده ای پا را از حریم فراتر گذاشته و به توهین و تهمت های گسترده مبادرت می کنند. دولت در برابر این دسته آخر نیز عکس العملی نداشته است. گرچه تعداد اندک شکایت های همکاران من در این موارد نیز به انجامی نرسیده است.
اما عزیزان، امروز شرایط ویژه است. دشمنان سعی کرده اند که با تجمیع توان و تجربه خود سنگین ترین فشارها را سازماندهی کنند که مسئولین اصلی کشور در جریان شرایط هستند و من به دلایلی که می دانند به آنها اشاره نمی کنم. فشار بر بازار ارز و نفت و مبادلات خارجی و جنگ روانی گسترده در دستور کار دشمن است. البته دولت با تمام توان و قدرت و به صورت شبانه روز در صحنه ایستاده است و مشغول کار و تلاش و مقابله با شرایط و صیانت از حریم مردم و کشور است.
دولت در تلاش است با حداکثر صرفه جویی بیشترین فشارها را بر هزینه های دولتی منتقل کند و حریم مردم را از دست اندازی دشمن دور نماید. از سال گذشته دولت در سه سطح کار مقابله با طراحی دشمن رو سازمان دهی و دنبال کرده است.
سطح اول تشکیل جلسات بین نمایندگان قوا و گروه اقتصادی و اجتماعی و امنیتی دولت با حضور این جانب برای ایجاد هماهنگی و همدلی و تبدیل اهرم های فشار دولت به فرصت های سازنده برای کشور. سطح دوم تشکیل مستمر ستاد عملیاتی دستگاه های اقتصادی دولت به طور دائم که خود بنده نیز حداقل یک بار در هفته در آن شرکت می کنم. سطح سوم، ستاد تدابیر ویژه اقتصادی است. که به طور جزئی تمام موارد رو در سطح دنیا ، مبادلات رو، نقل و انتقال پولی رو ، خرید و فروش ها را ، تأمین کشتی ها و تجهیزات حمل و نقل را ، عبور از موانع را دنبال می کنه. هفته ای حداقل سه و تا شش جلسه داره. توسط معاون محترم اول رئیس جمهور اداره می شود و بعضا خود این جانب هم در آن شرکت می کنم. تقریبا همه دولت در تمام سطوح در تمام هفته درگیر حل مسائل و مشکلات هستند.
ما در تلاشیم حربه اصلی دشمن را با کنترل هزینه ها و با کاهش وابستگی به نفت ناکارامد سازیم. اما عزیزان من ، معلوم است که نمی توان و نباید همه مسئولیت را بر دوش دولت گذاشت. همه نهادها به میزان اختیاراتی که دارند مسئولند و باید مسئولیت بپذیرند. برخی گفتند و می گویند باید اختیارات ویژه به دولت داده شود. به جای این کار خوب است همانی که وجود دارد لغو نشود! ولی از داخل نیز فشار نیاورد. نباید جبهه علیه دولت در داخل باز شود. البته ما امیدواریم و انتظار داریم که همگان کمک کنند.
امروز وقت همدلی و دعوت به تحمل و صبر است. زمان تسویه حساب های سیاسی نیست. این فشارهای دشمن در کوتاه مدت ادامه خواهد یافت. باید همه با هم باشیم و تلاش کنیم و با اقتدار پیش برویم. معلوم است که برخی بی توجهی های داخلی بیش از فشارهای خارجی، دولت و به تبع آن محیط اجتماعی را تحت تأثیر قرار می دهد. البته دولت در هر شرایطی با همه توان در کنار ملت ، در خدمت ملت ، در خدمت منافع ملی، ساختن کشور خواهد بود و ذره ای از انجام وظیفه کوتاهی نمی کند. دولت در همه عرصه ها و عرصه های خارجی به هیچ وجه از حقوق ملت کوتاه نخواهد آمد. اخلاص و پاکی و پاک دستی و خدمت پیوسته به ملت راه و رسم پیامبر و آل پیامبر و راز و رمز بالندگی و تعالی انسان ها و منشور جاویدان دولت است.
همکاران گرامی بخش آخر سخنم به تحولات جاری در جهان و منطقه اختصاص دارد. شکی نیست که بشر برای زندگی امروزی خلق نشده است. باید اتفاق خیلی مهمی بیفتد. همه انبیا و صالحان برای آن حادثه مهم آمده اند. باید یک زندگی سعادتمند برای همگان برپا شود. می بینید که امروز همه ملت ها اسیرند. در آمریکا در اروپا و حتی مهاجرین در سرزمین های اشغالی فلسطین همه اسیرند. اسیر سلطه صهیونیسم و مستکبرانِ بازیچه دست صهیونیست های قهار. ملت ها به ستوه آمده اند ولی فریادرسی ندارند. دنبال راه حل اند دنبال فریادرس امین و صادق می گردند. خوشبختانه به موازات، مطالبات ملت ها شفاف شده است. توحید، عدالت، پاکی ، کرامت و آزادی انسان ها. اینها امروز مطالبه همه ملت ها و وجه غالب شعارهای بشر امروز است. و این یعنی اینکه پیام انقلاب پنجاه و هفت به دنیا رسیده است. به لطف خدا ملت ها گرچه در شرایط سختی به سر می برند ولی در حال جوشش و حرکتند و شرایط را عوض خواهند کرد. اما همه باید هوشیار باشند و توجه کنند که مدیریت حرکت و تحول در دست چه کسانی است. استکبار با تغییر چهره و رنگ و شعار و استفاده از امکانات وسیع اطلاعاتی و سیاسی و رسانه ای سعی دارد که حرکت الهی ملت ها را مدیریت کند. هدف او تخلیه مطالبات انقلابی، نجات رژیم صهیونیستی و تحکیم تسلط بر جهان است. همه باید هوشیار باشند. صحنه کاملا روشن است. آنها اگر چه به طور اصولی در بن بست حرکت می کنند و به فضل الهی دیر یا زود در آخر خط هستند، اما به دنبال ضربه زدن به آرمان های الهی و ایجاد انحراف در حرکت ملت ها هستند.
ما باید در طراز مدیریت جهانی در این صحنه حضور و ظهور داشته باشیم. آینده روشن است. آینده درخشان و زیبا از آن ملت ها و حاکمیت توحید و عدالت و عشق و انسان کامل است. ملت ما پای توحید و عدالت و کرامت و آزادی ایستاده است و با همه وجود آن را مطالبه می کند. بیش از سال پنجاه و هفت ، حتی بیش از سال هشتاد و چهار و سایر ملت ها نیز در حال حرکت اند. ایمان دارم که خداوند خواست ملت ها و ملت ما را برآورده می کند. خودش وعده فرموده است : "ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بأنفسهم". امروز همه باید همراه ملت برای تحقق کامل این ارزش ها در این سرزمین نورانی و در جهان تلاش کنیم. باید قدر فرصت خدمت را دانست. معلوم نیست که سال آینده کدام یک از ما در چنین جلسه ای حاضر باشیم و یا اصولا ماه مبارک رمضان را درک کنیم. تکرار می کنم که دولت با همه وجود پای ارزش ها و اصول ایستاده است و تحت هر شرایطی از حقوق ملت و تمامیت و عزت کشور دفاع خواهد کرد.
ای خدای بزرگ ، از فقدان پیامبر عزیز و غیبت اماممان و کثرت دشمنان و کمی عدد و شدت فتنه ها و از همه حرمان ها و هجران ها به تو شکایت می بریم.
خدایا ، بر ولی امرت درود فرست و او را با ملائکه ات فرا گیر و با روح القدس تأیید فرما.
خدایا، او را دعوت کننده ی به کتابت، و قیام کننده به دینت قرار بده و بر زمین جانشین فرما.
خدایا، به او مکانت بده، عزیزش بدار، و به واسطه اش همگان را عزت بخش.
خدایا یاری اش کن و به واسطه او همگان را یاری کن.
خدایا او را یاری کن، یاری عزت آفرین.
خدایا، به او فتح آسان عنایت فرما و از ناحیه خود به او حاکمیت تام و تمام عطا کن.
ای خدای بزرگ ما با همه وجود راغب به سوی تو ، إنّا نرغب الیک، در دولتی کریمه هستیم که به واسطه آن اسلام و اهلش را عزیز فرمایی و نفاق و اهلش را دچار ذلت و خواری کنی و ما را در آن دولت از دعوت کنندگان به اطاعت تو و از پیشگامان به سوی راهت قرار دهی...

(سوم مرداد هزار و سیصد و نود و یک- بخشی از صحبت های دکتر احمدی نژاد در دیدار مسئولان با رهبری)


[External Link Removed for Guests]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 26
تاریخ عضویت: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 250 بار
سپاس‌های دریافتی: 87 بار

Re: ای خدای بزرگ به تو شکایت می بریم ...

پست توسط sa_baloch_ca »

هزار ماشاالله چه دولت دل سوزی چقدر دلش برای ملت میسوزه ملت صف کشیدن برای فروش کلیه تا شکمش را سیر کنه دکتر جان دومیلیون پانصد هزار شغل سال نود چی شد. :-O ر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”