چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط typhoon »

به گزارش سرويس سياسي باشگاه خبرنگاران؛ نام مهدی هاشمی به عنوان متهم اولين بار در دادگاهي مطرح شد كه حمزه كرمي و مسعود باستاني از عوامل فتنه به جرایم خود اعتراف مي كردند.

مسعود باستانی كه به اعتراف خودش با راديو بيگانه چكاوك ارتباط داشت و مستقيما از اين راديو حقوق دريافت مي كرد، در خصوص اقدامات مهدي هاشمي گفت: «سایت جمهوریت زیر نظر مهدی هاشمی رفسنجانی اداره می‌شد و من به عنوان عضو شورای سردبیری شیفت بعدازظهر زیر نظر افرادی چون کرمی و نوربخش کار می‌کردم.

مسعود باستاني همچنين درخصوص نوع عملكرد سايت جمهوريت و مطالبي كه در آن منتشر مي شد، اينگونه اعتراف كرد: تضعیف نهادهای قانونی کشور همچون شورای نگهبان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی مقاومت بسیج و نیز نیروی‌ انتظامی، ایجاد شبهه در انتخابات، القاء تقلب در انتخابات جزو محورهایی بود که در راستای وحدت‌شکنی و ایجاد التهاب در جامعه، ما آن را از سوی مهدی هاشمی مدیریت کلان سایت جمهوریت در دستور کار داشتیم.

اين متهم فتنه در یکی از دفاتر دانشگاه آزاد كارهاي مربوط به بروزرساني سايت جمهوريت را انجام مي داد و حق الزحمه خود را از طريق چك هايي كه از سوي دانشگاه آزاد صادر مي شد،دريافت مي كرد. حمزه کرمی كه از نزديكان مهدي هاشمي محسوب مي شود ديگر متهمی بود که با قرار گرفتن پشت جايگاه متهمين از نقش محوری خود در سایت جمهوریت پرده برداشت.

کرمی در بخشي از اعترافات خود با اشاره به فعاليت هاي ضد تبليغي "سایت جمهوریت" عليه سازمان هاي نظامي و دولتي اينگونه ادامه داد:سايت جمهوريت با مدیریت اسمی کرمی و مدیریت رسمی مهدی هاشمی، راه‌اندازی شد؛ چند روز بعد جاسبی با تغییر نظر به عوامل سایت اطلاع داد که می‌خواهد در انتخابات بدون موضع باشد؛ لذا دستور تعطیلی سایت جمهوریت را صادر کرد ولی با فشارهای هاشمی این سایت به کار خود همچنان ادامه داد. سایت جمهوریت ابتدا قرار بود از کاندیدایی در انتخابات حمایت و نسبت به دولت نهم نیز نقدهایی داشته باشد ولی با فشارهای مهدی هاشمی، این سایت تبدیل به سایت تضعیف کننده سازمان‌های نظامی از جمله بسیج، سپاه و سازمان‌های دولتی شد و کار به جایی کشید که این سایت بر خلاف واقعیت، شبهه تقلب در انتخابات را تلقین کرد.

مهدی هاشمی حتی مطالب تندتری را برای انتشار به سایت جمهوریت ارائه می‌داد که از جمله مطالب می‌توان به گزارشی که 2 روز قبل از انتخابات توسط وی به کرمی داده شده، اشاره کرد که در این گزارش فرمانده بسیج متهم به تخریب و تضعیف میر حسین موسوی شده بود؛ البته این گزارش هرگز منتشر نشد. در روزهای آخر هم برخی پرسنل سایت با چاپ شب‌نامه در ستادهای میرحسین موسوی و توزیع آنها، به تضعیف دولت و نظام می‌پرداختند.

*اعترافات نزديكان مهدي هاشمي به فتنه او و فرار آقازاده به لندن

نقش پررنگ مهدي هاشمي در طراحي و عملياتي كردن اغتشاشات بعد از انتخابات كه توسط عوامل فتنه و نزديكان مهدي هاشمي صورت گرفته بود سبب شد تا عليرغم انتظار آحاد جامعه مبني بر دستگيري و يا حداقل احضار وي به دادگاه، نامبرده به انگليس فرار كند.درست در همین اثنا بود كه علي اكبر هاشمي رفسنجاني به دفاع از مهدي هاشمي حكم وي را به عنوان مسئول دفتر و نماينده رياست هيات هاي موسس و امنا در كليه واحد هاي برون مرزي صادر كرد.

البته ادعاي پدر درخصوص سفر خارج از کشور فرزندش اين بود: "مهدی به سفر کاری رفته است و این نیز مسئله عادی بوده است؛ دانشگاه آزاد 6 دانشگاه در خارج دارد که الان مهدی رفته به لندن و بیروت برای سرکشی درحالی که بقیه دانشگاه‌ها را هم هنوز سرکشی نکرده است. در زنگبار هم زمینی گرفته‌ که باید در آن دانشگاه ساخته شود و هنوز کارهای ارمنستان و تاجیکستان و دبی نیز مانده است."

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: "مهدی دائما می‌خواهد بیاید ولی به او می‌گویم نیاید و کارهایش را انجام بدهد. الان هم رفته است دکترا ثبت نام کرده است و قرار است رساله‌اش را در یکی از دانشگاه‌های خارج از کشور بگذراند.

*و ماجراي حكم جلب آقازاده لندن نشين

در تاریخ 12 اسفند 88 دستگاه قضا با صدور حكم احضار مهدي هاشمي به دادگاه اعلام كرد نامبرده به محض ورود به كشور آماده محاكمه خواهد شد. اما عدم مراجعه آقازاده به كشور و حضور يافتن در دادگاه باعث شد تا سرانجام قوه قضائیه اعلام کند. وي به محض ورود به کشور، در فرودگاه دستگیر خواهد شد.اگر چه در داخل کشور اتهامات سنگینی متوجه مهدی هاشمی بود و حتی در گزارش کمیسیون اصل 90 به نقش مهدی هاشمی،اشاره شده بود ولیکن در آنطرف مرزها مهدی هاشمی نیز بیکار ننشسته بود و گاه‌ و‌ بیگاه با شکایت‌ها و نامه‌های متمادی اعتراض خود را به اظهارات مسئولین قوه‌قضائیه رساند.

*رييس جديد دانشگاه آزاد: دانشگاه آکسفورد وجود خارجی نداشت

سرانجام پس از كش و قوس هاي فراوان عبدالله جاسبي پس از 30 سال از رياست دانشگاه آزاد كنار گذاشته شد تا فرهاد دانشجو رياست دانشگاه آزاد را برعهده بگيرد.

او در يك اظهار نظر جنجالي در خصوص واحدهاي خارج از کشور این دانشگاه ‌گفت: "فعالیت واحد آکسفورد دانشگاه آزاد به جهت اینکه اساسا فعالیتی نداشته و صرفاً چند نفر در آن مشغول به‌کار بوده‌اند، معلق ‌و مأموریت کسانی که به این واحد اعزام شده بودند، لغو شده است."

چند ماه بعد و درست همزمان با برگزاری آزمون غیرپزشکی دانشگاه آزاد، موضوع آکسفورد دانشگاه آزاد سوالی بود که فرهاد دانشجو بدان پاسخ داد. واحد آکسفورد از سال 82 تأسیس شده و طی این سالها نزدیک به 6 میلیون پوند برای این واحد هزینه شده و پول‌ها هم تماما به حساب دانشگاه واریز شده تنها مسئله این است که باید بررسی شود تا متوجه شویم پول‌ها کجا هزینه شده است.

*سوءاستفاده هاي مالي كه ريشه درگذشته داشت

صرف ميليون ها پوند هزينه براي دانشگاهي كه هيچ وجود خارجي نداشته همه را در فكر فرو برد كه هزينه هاي صورت گرفته در كجا خرج و صرف چه اموري مي شد. در تازه ترين اسناد بدست آمده از بروز يك حادثه ويژه در مورد مهدي هاشمي اينكه او در سال 72 نامه اي به معاون اداري و تربيت بدني وقت فرماندهي هوايي فرودگاه مهرآباد نوشته شده است.

در اين نامه مهدي هاشمي درخواست تحويل گرفتن شناوري را جهت ترخيص داشته است كه متعلق به وي بوده و نامبرده نماينده خود را براي تحويل گرفتن اين شناور مجلل معرفي مي كند.مهدي هاشمي كه در تاريخ 24/11/72 خود را به عنوان رييس هيات مديره شركت مهندسي و ساخت تاسيسات دريايي ايران معرفي مي كند هيچ گاه عنوان نمي كند كه يك كشتي مجلل تفريحي با آن امكانات را با چه هدفي و براي چه كاري سفارش داده است؟


حال سوال بسيار مهم در اينجا اين است كه مهدي هاشمي در سال 72 كه 24 سال بيشتر نداشته چگونه رييس هيات مديره يك شركت بسيار مهم دريايي مي شود و نسبت به ورود يك كشتي بسيار مجلل تفريحي و شخصي اقدام مي كند.

مهدي هاشمي بايد بگويد آيا پول هايي كه صرف راه اندازي سايت و فعاليت هاي سياسي مي‌كرد،همين پول هايي نبودند كه با سوءاستفاده از موقعيت شغلي و مناصب اداري به صورت نامشروع بدست مي آورد.

*آيا وعده قوه قضائيه عملي مي شود

در هفته جاري خبرگزاري هاي رسمي كشور و سايت هاي خبري،خبري را مخابره كردند مبني بر اينكه مهدي هاشمي به زودي به كشور مراجعت خواهد كرد.

پس از اين بود كه خبرنگار سياسي باشگاه خبرنگاران در شنيده‌هاي خود خبرهايي را شنيد كه حکايت از آن دارند مهدي هاشمي، آقا زاده لندن نشين، اکنون در دبي بوده و در تلاش است با برگه تردد وارد ايران شود؟

نام برده هم اكنون به دبي رفته و براي ورود به کشور از پاسپورت ايراني خود استفاده نخواهد كرد بلكه از نمايندگي وزارت خارجه برگه تردد و ورود دريافت كرده است؟

مهدي هاشمي كه حالا احتمال داشتن پاسپورت انگليسي اش بسيار قوت گرفته ورودش به ايران بسيار قريب الوقوع بوده و همين قرابت زماني حضور مهدي هاشمي در كشور و در آستانه انتخابات رياست جمهوري سبب شده تا جنبش هاي دانشجويي و آحاد مردم با نوشتن بيانيه، صدور اطلاعيه و همچنين تشكيل جنبش هايي در سطح فضاي مجازي از مسئولان عالي قوه قضائيه بخواهند كه بلافاصله پس از ورود اين عنصر فتنه گر وي را دستگير كرده و در دادگاهي صالح بدون درنظر گرفتن روابط خانوادگي، محاكمه شود.

برای تماشای اسناد [External Link Removed for Guests] کنید
Old soldiers never die.They just fade away
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1453
تاریخ عضویت: چهارشنبه 26 اسفند 1388, 11:17 am
سپاس‌های ارسالی: 8695 بار
سپاس‌های دریافتی: 13239 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط Java »

 مهدی هاشمی پس از سه سال اقامت در کشور انگلیس عصر شنبه وارد تهران می‌شود. 
 
  فرد مطلع به خبرنگار مهر([External Link Removed for Guests]) گفت: به دلیل اتهامات مهدی هاشمی در فتنه 88 دستگیری وی قطعی است اما ممکن است به دلیل برخی ملاحظات در بدو ورود به فرودگاه دستگیر نشود.

مهدی هاشمی که به نظر می رسد هماهنگیهای لازم برای حضور خود در کشور را با خانواده اش انجام داده است قصد داشت هفته گذشته به ایران سفر کند که به دلیل برخی مشکلات شخصی سفرش به ایران را به تعویق انداخت.

وی حدود سه سال پیش از ایران خارج شد و در این مدت در کشور انگلیس اقامت داشته است. رئیس وقت دانشگاه در آن زمان در واکنش به خبر خروج وی گفته بود که وی به دلیل ماموریت کاری دانشگاه آزاد از کشور خارج شده است.

سخنگوی قوه قضائیه نیز در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا مهدی هاشمی به محض ورود به کشور دستگیر و محاکمه می‌شود، گفت: قبلا هم گفته‌ایم که اگر بیاید قطعاً به پرونده وی رسیدگی خواهیم کرد.
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 6 فروردین 1387, 12:10 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط FREE MAN »

هر دم از این باغ بری می رسد ...
شده حکایت داستان مزرعه حیوانات جرج ارول ....
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 7:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط saeedjiji »

قوه قضاییه با مهدی هاشمی برخورد کنه؟ :::P

مردم چه انتظاراتی دارن !
والا به خدا :L:L
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط anybody »

خیلی شرم اوره از امکانات و بودجه و پول مردم اتزاق کنی بعد بری در دامن دشمنان ملت غلط بخوری...بدتر از اون اینکه برای مصلحت شخصی و حزبی کاری هم نکنی...البته دیدیم وقتی کمی بهشون فشار هم وارد بشه با امنیت و منافع کل کشور چه میکنن و آتش به جان همه میندازن!!!
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 446
تاریخ عضویت: جمعه 30 اردیبهشت 1390, 8:53 am
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3155 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط R.A.F »

برخورد با مهدی هاشمی هم مانند برخورد با همشیره گرامی فائضه خواهد بود.

شک نکنید، اینارو فقط برای دل خوش کنک من و شما میگن.
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اردیبهشت 1389, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط abbas.m.k »

فعلا که دستگاه های قضایی اینارو ول کردند چسبیدن به دولت !!!!!
اگه بیاد بعید نیست پستی چیزیم بدنش تو مجلسی یا سازمان بازرسی جاییتصویر
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1453
تاریخ عضویت: چهارشنبه 26 اسفند 1388, 11:17 am
سپاس‌های ارسالی: 8695 بار
سپاس‌های دریافتی: 13239 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط Java »

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، دانشجویان دانشگاه‌های تهران که از ساعت 17 امروز شنبه برای مطالبه‌گری جهت محاکمه مهدی هاشمی در فرودگاه امام خمینی (ره) تجمع‌کرده بودند با در دست داشتن پلاکاردهایی خواسته‌های خود را از دستگاه قضایی عنوان کردند.

دانشجویان همچنین با امضای طوماری خواستار برخورد دستگاه قضایی با مهدی هاشمی از متهمین فتنه 88 ،شدند.

به گزارش خبرنگار فارس بعد از اینکه چندین پرواز در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین نشست و خبری از مهدی هاشمی نشد دانشجویان دقایقی پیش تجمع خود را پایان دادند و سالن فرودگاه را ترک کردند.

همچنان این پرسش برای دانشجویان بدون پاسخ است که آیا مهدی هاشمی به ایران آمده است یا خیر؟
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Novice Poster
Novice Poster
پست: 75
تاریخ عضویت: دوشنبه 23 آذر 1388, 1:22 am
سپاس‌های ارسالی: 341 بار
سپاس‌های دریافتی: 170 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط Solaiman »

به نظر می رسد که :

1- 3000 میلیارد تومان ، 300 برابر مهمتر از 6 میلیون پوند است.( الحمد لله که این مورد رسیدگی شد.)
2- 12000 میلیارد تومان ، 1200 برابر مهمتر از 6 میلیون پوند است.
3- 540 میلیارد دلار ، 60000 برابر مهمتر از 6 میلیون پوند است.
4- ...............................................................................( پرونده ها ی زیادی که سازمان بازرسی کل کشور از وجود اونها خبر می دهد...)


به همه اینها باید رسیدگی شود

موافق هستید ؟؟؟

یا فقط باید به مهدی هاشمی رسیدگی شود ؟؟؟
New Member
پست: 17
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 18 فروردین 1387, 3:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط MersadSniper »

این چیزایی هست که گفته میشه و علنی میشه
برید یه سر به بدهی های معوق بانک های دولتی بزنید ببینید چه خبره؟

تو بانک ملت (فقط این یکی رو بنده موثقا خبر دارم باقیش رو خدا عالمه) سال 63-65 وام میلیون دلاری!!!!! گرفته شده برای ایجاد کارخانه در استان کرمان ولی هنوز برنگشته!!! :x :::P

میزان بدهی های معوق بانک ملی اینقدر بالاست که در حال ورشکستگیه اونم بیشترش مال یه عده خاص ، اونوقت برای 5 میلیون وام باید 1 سال بدوی

خاوری میخواد برگرده اما عزیزان تـــــــشــــــــــخــــــــیــــــــص!! دادن که برنگرده

همه ی اینا دل خوش کنکه

مگه توو پرونده فاضل خداداد برادر رفیق دوست حبس ابد نگرفت؟؟؟
چی شد؟
رفت اونجا شد مسئول خرید زندان!!! هرروز بیرون بود + کلی مرخصی های ویژه ، آخرش هم بعد 8 سال خاله بازی آزادش کردن (حبس ابد شد 8 سال!!! :-O )

این ق.ق بچه مردم رو که جو گیر شده و زده شیشه شکسته رو میگیره براش چند سال زندان می بره ، اما اینارو جرئت نداره بگه بالا چشمتون ابروئه

اینم از دخترش
این همه مدت آزاد بوده ، حالا یهو یادشون افتاده رفتن شب گرفت آوردنش -

خداییش کارای این سیستم غذایی (ببخشید قضایی) مرغ پخته رو میخندونه تصویر
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 تیر 1388, 9:58 am
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط RAHVAR »

چه می کنه این هاشمی!!!!!
چه می کنه این مسولان!!!!!
چه می کنه این آقازاده ها!!!!

میدونید چیکار میکنن؟؟ دارن کارشون رو انجام میدن همین....
وقتی همه زیرساختها تو دستشون هستش وقتی با یه نامه بایه امضا حتی با یه تلفن کارشون راه میفته وقتی....

اینا همشون یه خونواده هستن هر از گاهی بینشون یه کوچولو اختلاف پیش میاد بعد میان میگن طرف پول خورداشون رو که مثلا 3000 میلیارد بالا کشیده...همین...اینا پول خورده مهم نیس که مهمه؟؟؟

وقتی یه نفر با نوه پدر ایشون تو دوبی باهم کارمیکنن بعد که طرف برا این نوه خوش خدمتی میکنه نوه بهش میگه میخوان خراسان رو سه بخش کنن برو خراسان جنوبی وخراسان شمالی هر چی میتونی تومرکز شهر زمین و ساختمان بخر این میاد میخره بعد که خراسان رو تقسیم میکنن قیمت زمین و مسکن میکشه بالا...بعد میاد همینا رو که خریده به دولت میفروشه بعد میره دوبی پیش اون نوه جان میگه با این پول چیکار کنم بهش میگه برو یه نفکش بخر اینم میخره اجاره میده به دولت...میدونید هر ماه چقد بهش پول میدن بابت اجاره...!!!....400 میلیون در ماه....

این پول مثل تخمه خوردنه هی میگی آخرشه ولی بازم میخوری...همیشه آخر تخمه تلخ میشه ...

از ماست که بر ماست..

ماست هم گرون شده یه روز پایین میاد صد روز بالا میره دیگه حالی برا ماست نمونده

نفسای آخره...زمستونه ...بهار میاد...
این زمستون بگذره....آتشفشانها از اعماق گدازه چه که نخواهند آورد...

آیندگان درباره ما چه خواهند گفت؟؟؟

نمیدونم این حرفا سیاسی بود یا خط قرمز...هر چی بود به پای حرف دل بزارین... نه پشتم کسیه نه جلوم کسیه... ماهپاره نگاه نمیکنم جامعم رو میبینم...
   تصویر     
  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: چه می کنه این مهدی هاشمی!!!!!+اسناد

پست توسط typhoon »

عصرایران - "اگر این خانم را نصف روز به زندان بیندازند ، من ریشم را می تراشم." ؛ این سخن "حاج سعید قاسمی" از فعالان سیاسی اصولگرایان تندرو هست که در واکنش به صدور حکم زندان برای "فائزه هاشمی" گفته بود. تصویر

زمانی که سعید قاسمی این کنایه را به دستگاه قضا زد ، آیت الله آملی لاریجانی ، رئیس قوه قضائیه پاسخ او را چنین داد: «شنیده‎ام یکی از دوستان بیان داشته است که اگر نیم‎روز فلانی را به زندان بیندازند، ریشش را خواهد تراشید. من به آن عزیز می‎گویم که مطمئن باشید چند وقت دیگر که محاسنتان بلند‎تر می‎شود، قطعا باید همه آن‎‎ها را بتراشید!»

اینک سخن آیت الله درست از آب در آمده و با رفتن فائزه به اوین ، کنایه سردار ، دامنگیر خودش شده است. هم از این روست که از ساعاتی پیش ، سایت ها ، وبلاگ ها و صفحات فیس بوک و گوگل پلاس پر شده است از مطالبی عمدتاً طنز و سخره درباره سرنوشت ریش سعید قاسمی!

در این نوشتار نمی خواهیم در خصوص اصل سخنان سعید قاسمی قلمفرسایی کنیم و نگران ریش های او باشیم چه آن که تراشیدن یا نتراشیدن ریش های این شخص ، دردی را از هیچ بنی بشری دوا نخواهد کرد ؛ اما واقعیت تلخ این است که چنین افراد افراط گرایی به کانون های قدرت متصل اند و لابی ها و گروه های فشاری که "همیشه خودجوش" و " همیشه دانشجو" هستند نیز وصل به اینان اند!
و همین باعث می شود افرادی مانند سعید قاسمی که سرنوشت ریش خود را به فائزه هاشمی گره می زند ، در بسیاری از امور کشور اثر گذار باشند و گاه آتشی بپا کنند که دودش به چشم همه مردم برود.

به عنوان مثال ، بی آن که بخواهیم در ماجرای حمله به سفارت انگلیس پای شخص سعید قاسمی را به میان بکشیم ، تصریح می کنیم که حماقت عده ای به اصطلاح "خودجوش" ، مشکلات عدیده سیاسی برای کشور و نظام و مردم ایجاد کرد و این ، البته مشتی است نمونه خروارها!

متأسفانه ، این افراد مصونیت هم دارند و تا کنون هیچ مرجع قانونی از آنها درباره تجمعات بی مجوزشان حتی سوال هم نکرده است چه برسد به این که متعرضان شود که شما چه کاره مملکتید که در همه قضایای کشور ، از اکران فیلم ها تا سیاست خارجی و از احکام قضایی تا مصوبات مجلس ، مداخله می کنید و اصرار هم دارید که الّا و بلّا حرف باید حرف شما باشد؟ مگر جز این است که شما هم مانند بقیه 75 میلیون نفر فقط یک رأی دارید و بس؟!

سعید قاسمی و سعید قاسمی ها ، نیازی نیست ریش شان را بتراشند ، آنها اگر می خواهند خدمتی به مملکت و مردم کنند و استخوان های شهدایی -که دم از آنان می زنند- را در قبر نلرزانند ، ریش شان را نگه دارند و ریشه های زیاده طلبی های خود را بزنند و مانند بقیه مردم ، به همان یک رأی خود بسنده کنند.

فارغ از چند و چون رأی فائزه هاشمی ، اینک که قوه قضائیه ، شجاعت و سنت شکنی کرده و یکی از معروف ترین آقازاده های کشور را که فرزند آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی باشد را به اوین برده است تا حکم دادگاه درباره اش اجرا شود ، انتظار می رود اولاً افرادی مانند سعید قاسمی که حتی در حمله به قوه قضائیه هم برای خودشان حد و مرزی قائل نیستند، رفتارشان را اصلاح نمایند و ثانیاً برخورد قانونی منحصر به فائزه هاشمی نباشد و از مهدی هاشمی و سعید تاجیک که به فائزه ناسزاهای رکیک می گفت گرفته تا متهمان دانه درشتی که در پشت میزهای مدیریت دولتی سنگر گرفته و بعضاً هم «خط قرمز» خوانده شده اند ، همه و همه به طور مساوی مشمول قانون باشند.
Old soldiers never die.They just fade away
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”