فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1454
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۸, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8701 بار
سپاس‌های دریافتی: 13240 بار

فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط Java »

  [HIGHLIGHT=#eff8f7]
     [HIGHLIGHT=#eff8f7][External Link Removed for Guests]     [HIGHLIGHT=#eff8f7]
     [HIGHLIGHT=#eff8f7]به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری [External Link Removed for Guests]، فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد جنگنده‌های اسرائیلی حریم هوایی سوریه را صبح امروز نقض کرده و به طور مستقیم یکی از مراکز پژوهشی ارتش را که مسئول تقویت مقاومت و دفاع از خود در منطقه «جمرایا» در ریف دمشق داشته، هدف قرار داده است.   
  [HIGHLIGHT=#eff8f7]این در حالی است که افراد مسلح مخالف نظام سوریه، طی ماه‌های خیر چندین بار تلاش داشتند که کنترل مرکز مورد نظر را در دست بگیرند.   
  [HIGHLIGHT=#eff8f7]تلویزیون سوریه نیز دقایقی پیش خبر حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مرکز پژوهشی سوریه در حومه دمشق را منتشر کرد.     [HIGHLIGHT=#eff8f7]
     [HIGHLIGHT=#eff8f7]     [HIGHLIGHT=#eff8f7]
     [HIGHLIGHT=#eff8f7]
     [HIGHLIGHT=#eff8f7]خبر مورد نظر تقریبا توسط تمام خبرگزاری های رسمی دنیا تایید شده است.     [HIGHLIGHT=#eff8f7]
     [HIGHLIGHT=#eff8f7]http://news.yahoo.com/israeli-airstrike-hits-truck-convoy-syria-164321149.   
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 351
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط دموکراسی »

فرماندهی ارتش سوریه اعلام کرد/
بمباران یک مرکز نظامی در حومه دمشق توسط جنگنده‌های اسرائیلی
تصویر
فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد : جنگنده های اسرائیلی صبح امروز با تجاوز به حریم هوایی سوریه یک مرکز پژوهشهای نظامی در حومه دمشق را بمباران کردند، بر اثر این حمله دو نفر شهید و پنج تن دیگر زخمی شدند.
به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از تلویزیون سوریه، جنگنده های اسرائیلی یک مرکز پژوهشهای نظامی را در حومه دمشق را بمباران کردند.

در حمله جنگنده های اسرائیل به این مرکز دو نفر شهید و پنج تن دیگر زخمی شدند.

بنابر گزارشهای اولیه این مرکز پژوهشهای نظامی در منطقه جمرایا قرار دارد.

فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد : پیش از این گروههای تروریستی تلاشهای متعددی برای حمله و از بین بردن این مرکز پژوهشی داشتند که همگی آنها شکست خورده بودند.

در این حمله این مرکز پژوهشی بطور کامل ویران شده و به برخی از ساختمانهای اطراف آن نیز آسیب جدی وارد شده است.

این موضوع ارتباط گروههای تروریستی در سوریه با سرویس اطلاعاتی و ارتش رژیم صهیونیستی را به اثبات می رساند.

پیش از این برخی از منابع خبری مدعی شده بودند حمله مذکور به یک کاروان نظامی سوریه که در حال ورود به لبنان بوده ، انجام شده است.
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما
Captain II
Captain II
پست: 494
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 699 بار
سپاس‌های دریافتی: 4990 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط marshal1987 »

پس کجا هستند موشکهای پیشرفته ضدهوایی سوریه ؟!!! (لبته بنا بر ادعای سایت مشرق !)

گزارش زیر رو احتمالاً خوندید !
[External Link Removed for Guests]

یا این گزارش درسته و نشون میده سیستمهای دفاع هوایی روسیه از پس F16 هم بر نمیاد چه برسه به ...

یا گزارش از پایه غلطه که سند دیگه ای هست بر خالی بندهای برخی عزیزان دست اندرکار تبلیغات!
Novice Poster
Novice Poster
پست: 50
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط fighter »

حتي روسيه هم نتونست كاري بكنه!!!مئمئنن اگر ناتو وارد عمل بشه ان موقع روسيه وارد عمل ميشه و اقدام ميكند....تنها اقدامي كه مي كند خروج از سوريه است
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1743
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3424 بار
سپاس‌های دریافتی: 5850 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط shafagh »

از همان ابتدا ماهيت اسراييلي - امريكايي معارضان فتنه گر سوري مشخص بود ولي زماني را مي طلبيد كه با وقايع نهايي اين قضيه كاملا فاش شده و چهره ي گردانندگان اصلي اين فتنه از پشت پرده هاي ابهام اشكار شود تا ناظران جهاني در باره اين خيانت و زد و بندهاي رذيلانه عليه دولت و ملت سوريه مطمئن شوند.
اما در باره پرواز يكي دو هواپيماي اسراييلي و نفوذ به حاشيه هاي مرزي سوريه و حمله به مركزي پژوهشي در خاك اين كشور بايد گفت اسراييل بخودي خود قدرت و جسارت لازم براي چنين اقدامي را ندارد و در اصل اين رژيم متزلزل با تكيه به امريكا و دلگرمي به دخالت هاي اينده عوامل امريكايي موجود در سازمان ملل جهت ميانجي گري در مواقع بحراني و همچنين وجود شورشيان جنايتكار و خائن داخلي سوريه چنين حمله تبليغاتي را انجام داده است. در اثبات ضعف رژيم و ارتش اسراييل همين نكته بس كه چندين سال قبل نظاميان خبيث و منفور صهيونيست بعد از بيست سال تلاش ناجوانمردانه و جنايتبار عليه مردم لبنان مجبور به فرار از جنوب سرزمين لبنان و بازگشت به خاك فلسطين شدند (سال هايي كه نيروهاي امريكا و ناتو در حواشي خاورميانه حضور نداشتند). از طرفي نبايد فراموش كرد كه در سال هاي جنگ سوريه عليه اسراييل ارتش سوريه ضربات سختي را بر پيكر ارتش بي ايمان و دژخيم صهيونيستي وارد كرد و اگر با توطئه امريكا نيروهاي سازملن ملل دخالت نكرده و بين ارتش سوريه و نظاميان در حال فرار يهود غاصب حائل نشده بود رژيم تل اويو در طي چند روز سقوط مي كرد. در ان جنگ تعداد زيادي از ارتش صهيونيستي كشته و تعدادي قابل توجهي از جمله بعض افسران صهيونيستي به اسارت ارتش سوريه در امدند. با يقين بر اينكه با انقلاب هاي اسلامي مردم كشورهاي اسلامي همجوار با فلسطين و ايجاد حكومت هاي مردمي در اين كشورها اسراييل بنوعي در محاصره قرار گرفته و وحشت و تشطط رواني صهيونيست ها را فرا گرفته است حمله اين يكي دو هواپيماي اسراييلي براي بمباران يك مركز پژوهشي در حاشيه مرزهاي سوريه بهيچ وجه از موضع قدرت و موقعيت برتر نظامي اسراييل نبوده و فقط جنبه تبليغاتي و رواني دارد كه معمولا اسراييلي ها براي پوشاندن چنين نقاط ضعفي كه خودشان در خودشان سراغ دارند استاد هستند. اساس و محور تمامي گفتار انكه اسراييل در حال حاضر در بدترين شرائط و موقعيت مخاطره اميز خود از زمان اشغال فلسطين تا كنون قرار دارد براي تصور صحيح از اين واقعيت خوب است نظري به نيروهاي مقاومت غزه بيندازيم كه چطور با شليك موشك به مراكز تجمع صهيونيست ها وحشتي ناگفتني در دل انها ايجاد كرده و ارتش زبون اسراييل را مرعوب و از جانب مرزهاي غزه دور كردند. موشك هايي كه هم اكنون سوريه در اختيار دارد با توجه به شعاع پرتاب، قدرت انفجاري و ميدان وسيع تلفات و تخريب از موشك هاي مدافعان غزه بسيار برتر است و تنها پرتاب يكي از انها مي تواند كمر اسراييلي ها را بلرزه در اورد. سخن اخر اينكه خود اسراييل در برابر سوريه خطري محسوب نمي شود و انچه تا حدودي مي تواند جدي گرفته شود توطئه هماهنگ دنياي استكبار در قالب نيروهاي ناتو و سازمان هاي جهاني وابسته به امريكا و دولت هاي مرتجع عربي مخالف دولت و ملت سوريه در پشت سر صهيونيست هاست كه مي خواهند بهر نحو ممكن دولت مردمي فعلي را ساقط ،نيروهاي دفاعي سوريه مسخ و خنثي ساخته و دولت و ارتشي امريكايي و خدمتگزار براي اسراييل را پايه گذاري كنند. البته بايد گفت در اوضاع كنوني و بيداري مردم كشورهاي اسلامي منطقه و قدرتي كه در دست اراده ملت هاست هيچ خطري از جانب استكبار جدي نيست. سقوط ديكتاتورهاي بزرگ منطقه اين ادعا را بخوبي ثابت نمود و جهان قدرت ملتهاي مسلمان را به چشم يقين نظاره كرد و همين اخطار براي دنياي استكبار كافي است.
البته سوريه بايست به سازمان ملل متحد شكايت كند اين اقدام در زمان حاضر مي تواند بهترين عكس العمل در برابر حركت غير قانوني اسراييل و محكوميت صهيبونيست ها در انظار عمومي جهان باشد و همچنين مي تواند سند حقانيتي براي سوريه باشد كه حق عمل متقابل و حمله موشكي محدود (در مرحله اول) به تاسيسات اسراييل را دارد.
Novice Poster
Novice Poster
پست: 50
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط fighter »

shafagh 2 نوشته شده:از همان ابتدا ماهيت اسراييلي - امريكايي معارضان فتنه گر سوري مشخص بود ولي زماني را مي طلبيد كه با وقايع نهايي اين قضيه كاملا فاش شده و چهره ي گردانندگان اصلي اين فتنه از پشت پرده هاي ابهام اشكار شود تا ناظران جهاني در باره اين خيانت و زد و بندهاي رذيلانه عليه دولت و ملت سوريه مطمئن شوند.
اما در باره پرواز يكي دو هواپيماي اسراييلي و نفوذ به حاشيه هاي مرزي سوريه و حمله به مركزي پژوهشي در خاك اين كشور بايد گفت اسراييل بخودي خود قدرت و جسارت لازم براي چنين اقدامي را ندارد و در اصل اين رژيم متزلزل با تكيه به امريكا و دلگرمي به دخالت هاي اينده عوامل امريكايي موجود در سازمان ملل جهت ميانجي گري در مواقع بحراني و همچنين وجود شورشيان جنايتكار و خائن داخلي سوريه چنين حمله تبليغاتي را انجام داده است. در اثبات ضعف رژيم و ارتش اسراييل همين نكته بس كه چندين سال قبل نظاميان خبيث و منفور صهيونيست بعد از بيست سال تلاش ناجوانمردانه و جنايتبار عليه مردم لبنان مجبور به فرار از جنوب سرزمين لبنان و بازگشت به خاك فلسطين شدند (سال هايي كه نيروهاي امريكا و ناتو در حواشي خاورميانه حضور نداشتند). از طرفي نبايد فراموش كرد كه در سال هاي جنگ سوريه عليه اسراييل ارتش سوريه ضربات سختي را بر پيكر ارتش بي ايمان و دژخيم صهيونيستي وارد كرد و اگر با توطئه امريكا نيروهاي سازملن ملل دخالت نكرده و بين ارتش سوريه و نظاميان در حال فرار يهود غاصب حائل نشده بود رژيم تل اويو در طي چند روز سقوط مي كرد. در ان جنگ تعداد زيادي از ارتش صهيونيستي كشته و تعدادي قابل توجهي از جمله بعض افسران صهيونيستي به اسارت ارتش سوريه در امدند. با يقين بر اينكه با انقلاب هاي اسلامي مردم كشورهاي اسلامي همجوار با فلسطين و ايجاد حكومت هاي مردمي در اين كشورها اسراييل بنوعي در محاصره قرار گرفته و وحشت و تشطط رواني صهيونيست ها را فرا گرفته است حمله اين يكي دو هواپيماي اسراييلي براي بمباران يك مركز پژوهشي در حاشيه مرزهاي سوريه بهيچ وجه از موضع قدرت و موقعيت برتر نظامي اسراييل نبوده و فقط جنبه تبليغاتي و رواني دارد كه معمولا اسراييلي ها براي پوشاندن چنين نقاط ضعفي كه خودشان در خودشان سراغ دارند استاد هستند. اساس و محور تمامي گفتار انكه اسراييل در حال حاضر در بدترين شرائط و موقعيت مخاطره اميز خود از زمان اشغال فلسطين تا كنون قرار دارد براي تصور صحيح از اين واقعيت خوب است نظري به نيروهاي مقاومت غزه بيندازيم كه چطور با شليك موشك به مراكز تجمع صهيونيست ها وحشتي ناگفتني در دل انها ايجاد كرده و ارتش زبون اسراييل را از مرعوب و از جانب مرزهاي غزه دور كردند. موشك هايي كه هم اكنون سوريه در اختيار دارد با توجه به شعاع پرتاب، قدرت انفجاري و ميدان وسيع تلفات و تخريب از موشك هاي مدافعان غزه بسيار برتر است و تنها پرتاب يكي از انها مي تواند كمر اسراييلي ها را بلرزه در اورد. سخن اخر اينكه خود اسراييل در برابر سوريه خطري محسوب نمي شود و انچه تا حدودي مي تواند جدي گرفته شود توطئه هماهنگ دنياي استكبار در قالب نيروهاي ناتو و سازمان هاي جهاني وابسته به امريكا و دولت هاي مرتجع عربي مخالف دولت و ملت سوريه در پشت سر صهيونيست هاست كه مي خواهند بهر نحو ممكن دولت مردمي فعلي را ساقط ،نيروهاي دفاعي سوريه مسخ و خنثي ساخته و دولت و ارتشي امريكايي و خدمتگزار براي اسراييل را پايه گذاري كنند. البته بايد گفت در اوضاع كنوني و بيداري مردم كشورهاي اسلامي منطقه و قدرتي كه در دست اراده ملت هاست هيچ خطري از جانب استكبار جدي نيست. سقوط ديكتاتورهاي بزرگ منطقه اين ادعا را بخوبي ثابت نمود و جهان قدرت ملتهاي مسلمان را به چشم يقين نظاره كرد و همين اخطار براي دنياي استكبار كافي است.


اقا اسرائيل ضعيف....سوريه ابر قدرت موندم چرا اون 2تا جنگنده را كه گفتين نزد؟؟؟در ضمن سوريه هيچ اقدامي نمي كنه...تا قبل از اين هم هيچ كاري نكرد....در ضمن قدرت بالستيك اسرائيل بسيار قوي تر از سوريه است با وجود كلاهك هاي هسته اي...برتري نظامي سوريه به اسرائيل دقيق بگيد در چه زمينه اي است؟؟؟زميني؟؟هوايي؟ دريايي؟موشكي؟؟پدافند؟؟به هر حال منتظريم ببينيم كه پاسخ اقاي اسد به اين حمله چيست..در ضمن دفعات قبل هم ديديم كه اسرائيل جرئت و جسارت اين كار را داشت و اين سوريه بود كه جسارت حتي پرتاب 1 گلوله را نداشت...اما شايد الان شرايط فرق كند...اما مطمئنن با پرتاب موشك به اسرائيل و واكنش اسراييل حكومت اسد وارد به جنگ در جبهه اي ديگري خواهد شد كه بسيار با جنگ با مخالفانش فرق دارد ...برتري هواييش به كل از دست ميرود...نتيجه اش هم مشخص است..
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷, ۹:۴۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط Solver »

حمله کردن آسان است ...

اولین جمهوری اسلامی در جهان ؟ ایران

آمریکا به افغانستان حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی افغانستان / با تمام تفاوت هایش این واقعیت انکار ناپذیر است آمریکا مسیر را برای ایران صاف کرد ...


آمریکا به عراق حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی عراق / این یکی که کلا تفاوت زیادی هم نداشت و دیگه کار تا اونجا رفت که خود بوش و اوباما هم اعتراف کردند عراق را به ایران باختند ... (فکر نکنم بی خبر باشید اگر بودید تا لینک اخبار را بزارم با رفرنس معتبر داخلی آمریکا را بزارم )


آمریکا / ناتو / اسرائیل ... به سوریه حمله کرد ... هر کسی می تواند تجاوز کند، تجاوز کردن آداب و اصول ندارد که راحت است. مهم این است تهش به هدفش دست یابد یا خیر ...

عراق هم یک روز تمام فرودگاه های ایران را زد ... اما عراق به کجا رسید و ما در کجا هستیم ...

مگر جدال خیابانی است که یکی بزند و اون یکی بخورد، من تعجب دوستان با این همه بحث های نظامی که در سنترال هست انتظار میره تحلیل های واقعی تری داشته باشند، اما متاسفانه همیشه شاهد این هستم در مورد جنگ مثل بازی های کامپیوتری و کل کل های خیابانی نظر میدهند.

کاشک میان جنگ قدرت ها - یک سوری بود رهبر این مردم بیچاره میشد که این روزها ناچارند یا شرقی باشند یا غربی ...

این وقایع اخیر سوریه و مصر نقش امام خمینی تو انقلاب ما را برای من خیلی روشن کرد ... شعار نه شرق و نه غربی به شرطی سر داده میشود که یک مدل ملی وسط باشد که سوریه و مصر و ... فاقدش هستند. ما هم از اوضاع ناراضی ... درگیری های گروهک های مختلف داخلی ... اما یک فرد آمد نه شرق - نه غرب . تجاوزی هم که به خاک ایران شد نه به سوریه خواهد شد نه به هیچ کشور دیگه چون دیگه اون همیت در ابر قدرت ها وجود نداره ...
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 603
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۶:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1253 بار
سپاس‌های دریافتی: 7310 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط Goebbels »

ای کاش به جای شعار (که جاش توی تریبون نماز جمعه تهران است)، تحلیل ارائه میدادیم!

ای کاش ما برای ارائه تحلیل کمی مطالعه تاریخی و جغرافیایی میداشتیم!

فاجعه از آنجایی است که بمباران در حومه دمشق اتفاق افتاده ! یعنی مرکز سیاسی و پایتخت!

حال بمباران پایتخت را که بی خیال شویم با بمباران مرکز به اصطلاح اتمی سوریه در دیرالزور که در عمق خاک سوریه بود چه کنیم؟!

[External Link Removed for Guests]

در حالی که ارتش سوریه صرفا نظاره گر بود! و هیچ واکنشی به این اقدام تجاوزکارانه صهیونیست ها نشان داده نشد!

اما در جنگ اسرائیل با سوریه این اسرائیل بوده است که پیروز میدان بوده! مگر در چند پیروزی ناچیز و کوتاه مدت که سوری ها با فشار مصر در جبهه سینا به دست آوردند! اگر اسرائیلی ها در تنگنای شدید قرار گرفتند هیچگاه از طرف سوری ها نبوده! بلکه از طرف مصری ها بوده! کما اینکه دیدیم با برداشته شدن فشار مصر ، اسرائیل مواضع جولان رو به خوبی تثبیت و حرکت به سمت دمشق رو آغاز کرد! که اگر نبود تهدید برادر شوروی .........................!

جالب است بدانیم مرز اسرائیل با سوریه در جولان در طی 40 سال گذشته آرام ترین مرز اسرائیل بوده است! حتی سوری ها یک تیر هم شلیک نکرده اند! و این ارتش قدرتمند برای بازپس گیری خاک کشورش هیچ اقدامی نکرده است در طی 40 سال گذشته!

این ارتش به اصطلاح قدرتمند (صرفا با تبلیغات) افتضاحاتی همچون دره بقا رو پدید آورده! باقی این قبیل موارد بماند!

[External Link Removed for Guests]

این ارتش قدرتمند (!) در همین جنگ های داخلی یک سال گذشته با نهایت بی عرضگی عمل کرده است! از عدم نصب یک زره قفسی ساده بر روی اکثر تانک ها تا فرار و عدم حفاظت از پایگاه های هوایی و راداری مهم و ........................!

بنده پیش بینی میکنم که هیچ واکنش نظامی از سوری ها نخواهیم دید! چرایی این گفته با دوستان! (همانطور که پیش بینی یک سال پیش من درباره ادامه اقدامات مسلحانه و بروز جنگ داخلی دراز مدت در سوریه درست از آب درآمد! این پیش بینی هم درست خواهد بود به دلایلی!) طرفین هم با یک بحث و جدل لفظی کار رو خاتمه خواهند داد! نه چیزی بیشتر
آخرین ويرايش توسط 3 on Goebbels, ويرايش شده در 0.
Novice Poster
Novice Poster
پست: 50
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط fighter »

M.Abooali نوشته شده:حمله کردن آسان است ...

اولین جمهوری اسلامی در جهان ؟ ایران

آمریکا به افغانستان حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی افغانستان / با تمام تفاوت هایش این واقعیت انکار ناپذیر است آمریکا مسیر را برای ایران صاف کرد ...


آمریکا به عراق حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی عراق / این یکی که کلا تفاوت زیادی هم نداشت و دیگه کار تا اونجا رفت که خود بوش و اوباما هم اعتراف کردند عراق را به ایران باختند ... (فکر نکنم بی خبر باشید اگر بودید تا لینک اخبار را بزارم با رفرنس معتبر داخلی آمریکا را بزارم )


آمریکا / ناتو / اسرائیل ... به سوریه حمله کرد ... هر کسی می تواند تجاوز کند، تجاوز کردن آداب و اصول ندارد که راحت است. مهم این است تهش به هدفش دست یابد یا خیر ...

عراق هم یک روز تمام فرودگاه های ایران را زد ... اما عراق به کجا رسید و ما در کجا هستیم ...

مگر جدال خیابانی است که یکی بزند و اون یکی بخورد، من تعجب دوستان با این همه بحث های نظامی که در سنترال هست انتظار میره تحلیل های واقعی تری داشته باشند، اما متاسفانه همیشه شاهد این هستم در مورد جنگ مثل بازی های کامپیوتری و کل کل های خیابانی نظر میدهند.

کاشک میان جنگ قدرت ها - یک سوری بود رهبر این مردم بیچاره میشد که این روزها ناچارند یا شرقی باشند یا غربی ...

این وقایع اخیر سوریه و مصر نقش امام خمینی تو انقلاب ما را برای من خیلی روشن کرد ... شعار نه شرق و نه غربی به شرطی سر داده میشود که یک مدل ملی وسط باشد که سوریه و مصر و ... فاقدش هستند. ما هم از اوضاع ناراضی ... درگیری های گروهک های مختلف داخلی ... اما یک فرد آمد نه شرق - نه غرب . تجاوزی هم که به خاک ایران شد نه به سوریه خواهد شد نه به هیچ کشور دیگه چون دیگه اون همیت در ابر قدرت ها وجود نداره ...


درسته كلمات خيلي شبيه هم هستند اما هردو متحد امريكا هستند...مردم افغانستان دل خوشي از ايران ندارند...نمونش تجمعاتي است كه هر از گاهي مقابل سفارت ايران مي كنند...
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 233
تاریخ عضویت: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۹:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 303 بار
سپاس‌های دریافتی: 575 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط alavi66 »

marshal1987 نوشته شده:پس کجا هستند موشکهای پیشرفته ضدهوایی سوریه ؟!!! (لبته بنا بر ادعای سایت مشرق !)

گزارش زیر رو احتمالاً خوندید !
[External Link Removed for Guests]

یا این گزارش درسته و نشون میده سیستمهای دفاع هوایی روسیه از پس F16 هم بر نمیاد چه برسه به ...

یا گزارش از پایه غلطه که سند دیگه ای هست بر خالی بندهای برخی عزیزان دست اندرکار تبلیغات!


قابل توجه شما این که این اف16 هایی که شما بهش می نازید در جنگ اخیر غزه با یه موشک دوشپ رتاپ زده شد.نکنه فکر می کنید سقوط اف 16 در غزه اونهم توسط موشک دوشپرتاپ دروغه؟
در مورد این که چرا سامانه های پدافندی سوریه در این قضیه خوب کار نکرد کارشناسان باید اظهار نظر کنند.در مقام دفاع از تجهیزات روسی نیستم اما ممکنه نقطه کوری وجود داشته باشه و اسرائیلیها از این نقطه کور استفاده کرده باشند و نفوذ کرده باشند.همچنین مشرق نگفته که سوریه انقدر سامانه اس 300 یا اس 400 داره که در هر نقطه ای خاکش اون رو کار گذاشته .خود روسیه این سیستم ها در نقاط بالقوه در معرض خطر راه اندازی می کنه.نتیجه این که شما زمانی می توانید سیستم پدافندی سوریه رو زیر سوال ببرید که مطمئن باشید در منطقه عملیات شده اولا سیستم پدافندی وجود داشته و ثانیا ان سیستم در برد موثر خود نتوانسته از پس اف 16 های اسرائیلی بر بیاد.
حال اگه شما این دو قضیه رو ثابت کردید می تونید بگید که مشرق ( و سایتی که مشرق از اونجا خبر رو نقل کرده) چاخان کرده اما تا زمانی که کارشناسان نتونستند این دو قضیه رو اثبات کنند به نظر من زیر سوال بردن تجهیزات نظامی سوریه توهمی بیش نیست
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.
Novice Poster
Novice Poster
پست: 50
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط fighter »

alavi66 نوشته شده:
marshal1987 نوشته شده:پس کجا هستند موشکهای پیشرفته ضدهوایی سوریه ؟!!! (لبته بنا بر ادعای سایت مشرق !)

گزارش زیر رو احتمالاً خوندید !
[External Link Removed for Guests]

یا این گزارش درسته و نشون میده سیستمهای دفاع هوایی روسیه از پس F16 هم بر نمیاد چه برسه به ...

یا گزارش از پایه غلطه که سند دیگه ای هست بر خالی بندهای برخی عزیزان دست اندرکار تبلیغات!


قابل توجه شما این که این اف16 هایی که شما بهش می نازید در جنگ اخیر غزه با یه موشک دوشپ رتاپ زده شد.نکنه فکر می کنید سقوط اف 16 در غزه اونهم توسط موشک دوشپرتاپ دروغه؟
در مورد این که چرا سامانه های پدافندی سوریه در این قضیه خوب کار نکرد کارشناسان باید اظهار نظر کنند.در مقام دفاع از تجهیزات روسی نیستم اما ممکنه نقطه کوری وجود داشته باشه و اسرائیلیها از این نقطه کور استفاده کرده باشند و نفوذ کرده باشند.همچنین مشرق نگفته که سوریه انقدر سامانه اس 300 یا اس 400 داره که در هر نقطه ای خاکش اون رو کار گذاشته .خود روسیه این سیستم ها در نقاط بالقوه در معرض خطر راه اندازی می کنه.نتیجه این که شما زمانی می توانید سیستم پدافندی سوریه رو زیر سوال ببرید که مطمئن باشید در منطقه عملیات شده اولا سیستم پدافندی وجود داشته و ثانیا ان سیستم در برد موثر خود نتوانسته از پس اف 16 های اسرائیلی بر بیاد.
حال اگه شما این دو قضیه رو ثابت کردید می تونید بگید که مشرق ( و سایتی که مشرق از اونجا خبر رو نقل کرده) چاخان کرده اما تا زمانی که کارشناسان نتونستند این دو قضیه رو اثبات کنند به نظر من زیر سوال بردن تجهیزات نظامی سوریه توهمی بیش نیست


وقتي گفته ميشه اف 16 ساقط شده و خلبانش اسير شده بايد 1 نشونه اي باشه نه اين كه بگيد و بنويسيد ساقط شد و همه قبول كنن...در ضمن اين مركزي كه هدف قرار گرفت حومه دمشق بود يعني مي خواهيد بگيد لازم نيست دمشق پدافند اطرافش باشد؟؟؟؟؟عجب تحليلي كرديد...قرار به اپبات نيست وقتي انجامي عمل گفت...به قول يكي از بچه ها يا اس400 كارايي نداشته يا مشرق دروغ گفته ..از اين 2 حالت خارج نيست...حالت سوم ميتونه اين باشه كه پرسنل خواب بودن
Major
Major
پست: 253
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵, ۲:۴۳ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 671 بار
سپاس‌های دریافتی: 660 بار

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

پست توسط F-14 Fan »

shafagh 2 نوشته شده:
از طرفي نبايد فراموش كرد كه در سال هاي جنگ سوريه عليه اسراييل ارتش سوريه ضربات سختي را بر پيكر ارتش بي ايمان و دژخيم صهيونيستي وارد كرد و اگر با توطئه امريكا نيروهاي سازملن ملل دخالت نكرده و بين ارتش سوريه و نظاميان در حال فرار يهود غاصب حائل نشده بود رژيم تل اويو در طي چند روز سقوط مي كرد.

این دوستمون مثل اینکه از شکست فاحش سوریه و اینکه سوریه بلندی‌های جولان را از دست داد خبر نداره. مثل اینکه خبر نداره تو اون جنگ نیروهای "بي ايمان" اسرائیل بعد از گرفتن بلندی‌های جولان به سمت دمشق پیشروی کردند. مثل اینکه خبر نداره رژیم "متزلزل" اسرائیل هر وقت بخواد سوریه را بمباران میکنه (مثل بمباران مرکز اتمی‌ سوریه سال ۲۰۰۷).
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”