مراسم رسمی آغاز ساخت اولین ناو "میسترال" برای روسیه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 121
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۲:۳۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 367 بار
سپاس‌های دریافتی: 819 بار

مراسم رسمی آغاز ساخت اولین ناو "میسترال" برای روسیه

پست توسط sam1992 »

خبرگزاری «ریا نووستی»/ مراسم رسمی آغاز ساخت اولین ناو بالگرد بر "میسترال" برای نیروی دریایی روسیه روز جمعه در کارخانه کشتی سازی "سن نازر" فرانسه برگزار می شود. این مطلب را یک سخنگوی عالی رتبه کورپرسیون متحده کشتی سازی روسیه به خبرگزاری «ریا نووستی» اعلام کرد.

 تصویر 

وی گفت: "روز اول فوریه مراسم رسمی آغازساخت ناو در سن نازر برگزار می شود. اولین بخش نوک ناو روی سکویی قرارداده می شود که کشتی روی آن ساخته می شود" و توضیح داد که ساخت کشتی عملا پس از پرداخت بیعانه در اواخر سال 2011 آغاز شده است. دریاسالار "ویکتور چیرکوف" فرمانده کل نیروی دریایی روسیه در مراسم رسمی آغازساخت ناو بالگرد گرد شرکت می کند.

روسیه در ژوئن سال 2011 قرارداد ساخت دو فروند ناو بالگرد بر "میسترال" برای نیروی دریایی خود را امضا کرد انتظار می رود اولین ناو بالگرد بر بنام "ولادی واستوک" در سال 2014 و دومین ناو بالگرد بر بنام "سواستوپول" در سال 2015 میلادی به نیروی دریایی روسیه تحویل داده شود.

ناو بالگردبر "میسترال" که حداکثر طول بدنه آن 210 متر است می تواند با سرعت بیش از 18 گره دریایی حرکت کند. این بالگردبر می تواند 16 بالگرد و 450 نفر نیرو را حمل کند وتعداد خدمه آن 160 نفر است. عرشه پرواز می تواند بطور همزمان شش بالگرد را در خود جا دهد.

برگزاری عملیات هوابرد یکی از امکانات ناو بالگردبر "میسترال" می باشد. میسترال می تواند در ماموریت صلحبانی نیز شرکت کند. بالگردهای عرشه ای می توانند هم بعنوان ابزار مبارزه با زیردریایی ها، هم برای عملیات امداد و هم برای جابجایی افراد و بار مورد استفاده قراربگیرند..................................................................................................................................................................

 تصویر 


 تصویر 


 تصویر منابع عکس ها:

(acus.org) (grieboski.wordpress.com) (naval-technology.com)
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”