پخش مستند آموزش خلبانی ارتش از سیما فردا 291/11/24 ساعت 20

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

پخش مستند آموزش خلبانی ارتش از سیما فردا 291/11/24 ساعت 20

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]مستند تلویزیونی گامی به سوی پرواز که به نحوه پذیرش و آموزش خلبانی در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد، از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]   به گزارش مشرق به نقل از فارس، مستند تلویزیونی گامی به سوی پرواز که به نحوه پذیرش و آموزش خلبانی در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد در تاریخ 24/11/91 ساعت 20 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

این مستند تلویزیونی به کارگردانی محسن غلامزاده و تهیه کنندگی محبوبه هنریان با همکاری معاونت تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش تولید شده و قرار است در برنامه مستند از نگاهی دیگر پخش شود.

پذیرش و آموزش در رشته خلبانی به عنوان یکی از رشته‌های جذابی است که مورد علاقه بسیاری از جوانان این مرز و بوم بوده و در این برنامه سعی شده تا به کلیه جزئیات نحوه پذیرش و آموزش خلبانی هواپیماهای جنگنده و شکاری پرداخته شود.

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کلیه مراحل آموزش خلبانی در داخل کشور و توسط متخصصین و اساتید این رشته در دانشگاه هوایی شهید ستاری نیروی هوایی انجام می‌شود.

همچنین در این برنامه محسن ایمانی به عنوان روانشناس و سعید دادگر به عنوان تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی در مورد اهمیت فیلم‌های مستند علمی و آموزشی توضیحاتی را ارائه خواهند کرد.
 
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”