موشک‌های کروز کره‌جنوبی آماده می‌شوند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 121
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۲:۳۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 367 بار
سپاس‌های دریافتی: 819 بار

موشک‌های کروز کره‌جنوبی آماده می‌شوند

پست توسط sam1992 »

ارتش کره جنوبی موشک های کروز که می تواند خاک کره شمالی را هدف قرار دهد، آرایش نظامی داده است. به گزارش ایرنا، درتازه ترین رویداد در فضای تنش آلود شبه جزیره کره، ˈ کیم مین سوکˈ سخنگوی وزارت دفاع کره جنوبی روز چهارشنبه از آرایش نظامی موشک های کروز کشورش در برابر کره شمالی خبر داد.

وی گفت که این موشک های می توانند هر نقطه از کره شمالی را هدف قرار دهند. همزمان وی اعلام کرد که کره جنوبی در حال تسریع در برنامه توسعه موشک های بالستیک با برد 800 کیلومتر است.
آمریکا حدود سه ماه قبل و براساس توافقنامه ای که با سئول امضا کرد به ارتش این کشور اجازه داده است که برد موشک های بالستیک خود را افزایش دهد.
سخنگوی وزارت دفاع کره جنوبی تاکید کرد که ارتش کشورش در حال توسعه سامانه های موشکی است. فضای شبه جزیره کره از دیروز که کره شمالی دست به آزمایش هسته ای جدید زد، تنش آلودتر شده است.


..........
همزمان وزیران خارجه چین و کره جنوبی درباره آخرین وضعیت شبه جزیره کره بحث و تبادل نظر کرده اند. دو طرف در گفت و گوی تلفنی امروز تاکیدکردند که باید راهی برای حل و فصل مساله پیدا کرد. از سوی دیگر وزیر خارجه چین خواستار آرامش و خویشتنداری طرفین شده است.
وزیران خارجه چین و آمریکا نیز سه شنبه شب درباره آزمایش هسته ای کره شمالی تلفنی گفت و گو کردند و پکن مذاکره را بهترین گزینه برای حل مسالمت آمیز اختلاف ها دانست. چین باردیگر بر شروع گفت و گوهای شش جانبه هسته ای در برای کنترل اوضاع تاکید کرده است.


.........................
ایرنا
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1194
تاریخ عضویت: جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

Re: موشک‌های کروز کره‌جنوبی آماده می‌شوند

پست توسط esijoon »

sam1992 نوشته شده:
آمریکا حدود سه ماه قبل و براساس توافقنامه ای که با سئول امضا کرد به ارتش این کشور اجازه داده است که برد موشک های بالستیک خود را افزایش دهد.


یعنی کره جنوبی با اون همه ادعای تکنولوژی باید برای افزایش برد موشک هاش از آمریکا اجازه بگیره؟؟؟؟

یعنی خفت تا این حد؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”