نزاجا 3 موشک جدید تست می کند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 270
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

نزاجا 3 موشک جدید تست می کند

پست توسط 144 »

به گزارش مشرق به نقل از فارس، امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به برنامه‌ریزی این نیرو برای برگزاری یک رزمایش موشکی گفت: این رزمایش در صورت تصویب ستاد کل نیروهای مسلح، قبل از پایان سال جاری انجام خواهد شد.

حیدری افزود: در این رزمایش بخش‌هایی از یگان موشکی نیروی زمینی ارتش در سطح گسترده‌ای به انجام تاکتیک‌های رزمی و عملیاتی خواهند پرداخت.

وی با اشاره به اضافه شدن موشک‌های جدید به یگان‌های رزمی نیروی زمینی ارتش، خاطرنشان کرد: این موشک‌ها تست‌های آزمایشگاهی را پشت سر گذاشته و در این رزمایش تست‌ عملیاتی و صحرایی می‌شوند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در نظر داریم در رزمایش موشکی نزاجا سه نوع موشک جدید را آزمایش کنیم، افزود: این موشکها در صورتی که نمره قبولی بگیرند، وارد چرخه دفاعی نیروی زمینی می‌شوند.

رزمایش موشکی نزاجا در صورت تصویب، در مرکز کشور برگزار خواهد شد.

این درحالیست که نیروی زمینی ارتش از امروز رزمایشی سه روزه با نام «خاتم‌الانبیاء(ص)» را در منطقه خوزستان برگزار می‌کند که طی آن تمامی یگان‌های مستقر در جنوب غرب کشور از جمله یگان‌های مکانیزه، زرهی و توپخانه به تمرین و تقویت ستاد و فرماندهی در صحنه عملیات خواهند پرداخت.


[External Link Removed for Guests]
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”