رژه 29 فروردین 1392 ( روز ارتش جمهوری اسلامی ایران )

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3625 بار
سپاس‌های دریافتی: 3960 بار

Re: رژه 29 فروردین 1392 ( روز ارتش جمهوری اسلامی ایران )

پست توسط Qaher1406 »

باسلام
لازم میدونم ازتمامی دوستان عزیزیکه که دراین تاپیک زحمت کشیدن تشکر وقدردانی بکنم
خصوصا برادرعزیز وارجمند جناب Goebbels :razz: عزیز که انصافا خیلی زحمت کشیدن هرچه فکرکردم دیدم فشاردادن دکمه سپاس تنهایی نمی تونه حق مطلب را ادا کنه لذا خواستم بدین صورت ازایشون تشکرکرده وخداقوت بگم واقعا لذت بردم تصاویر زیبا وباکیفیتی را قراردادن ازرژه 29فروردین ، خداییش خیلی از این ادوات راا من متوجه نشدم چه جوری ازجلوی دوربین رد کردن که من ندیدم
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

« اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1253 بار
سپاس‌های دریافتی: 7310 بار

پست توسط Goebbels »

خصوصا برادرعزیز وارجمند جناب Goebbels :razz: عزیز که انصافا خیلی زحمت کشیدن هرچه فکرکردم دیدم فشاردادن دکمه سپاس تنهایی نمی تونه حق مطلب را ادا کنه لذا خواستم بدین صورت ازایشون تشکرکرده وخداقوت بگم واقعا لذت بردم تصاویر زیبا وباکیفیتی را قراردادن ازرژه 29فروردین ، خداییش خیلی از این ادوات راا من متوجه نشدم چه جوری ازجلوی دوربین رد کردن که من ندیدم

خواهش میکنم برادر جان :razz:

کاری نکردم ، زحمت اصلی بر عهده عکاس محترم بوده و بنده بر حسب وظیفه ای که در قبال دوستان سنترالی داشتم عکس ها را در سنترال هم قرار دادم

به هر جهت شما لطف دارید به بنده :razz:

اینکه شما خیلی از ادوات را در فیلم رژه ندیده اید مربوط میشود به فیلمبرداری فوق حرفه ای(!) صدا و سیما که اتفاقا از مزایای آن این است که جوری فیلم برداری میکنند که شما نبینید! ! ! :-)
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8701 بار
سپاس‌های دریافتی: 13240 بار

پست توسط Java »

تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی

https://www.instagram.com/javad.molaiee/
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”