در چند روز آینده یک دستاورد مهم دفاعی رونمایی میشود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 733
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۴:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2456 بار
سپاس‌های دریافتی: 3097 بار

در چند روز آینده یک دستاورد مهم دفاعی رونمایی میشود

پست توسط mm1990 »

به گزارش مشرق به نقل از فارس، سردار سید مجید میراحمدی معاون نیروی انسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در نشستی خبری با اشاره به برگزاری کنگره شهدای این وزارتخانه در روزهای آینده گفت: این کنگره سه روزه از روز سه‌شنبه هفدهم اردیبهشت ماه به منظور بزرگداشت سه وزیر دفاع شهید (شهیدان چمران، نامجو و فکوری)، فرماندهی مهندسی جنگ (شهید صفوی) و هزار شهید وزارت دفاع در تهران برگزار خواهد شد که در این کنگره سرلشگر سید‌حسن فیروز‌آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرلشگر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، سردار سرلشگر سید‌یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا سخنرانی خواهند کرد و بنا بر هماهنگی‌های انجام شده و موافقت‌های اولیه آقای رئیس‌جمهور نیز در صورت هماهنگ شدن برنامه‌هایشان در این مراسم حضور داشته و سخنرانی خواهند کرد.
میراحمدی افزود: علاوه بر برنامه‌های مختلف فرهنگی که به منظور ترویج روحیه ایثار، شهادت و آشنایی با سبک زندگی شهدا در نظر گرفته شده در این کنگره یکی از دستاوردهای مهم دفاعی نیز رونمایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه وزارت دفاع پشتیبانی نیروهای مسلح نقش بسزا و برجسته‌ای در توانمند‌سازی جبهه مقاومت دارد گفت در این کنگره احتمالاً یکی از مسئولان جبهه مقاومت نیز به تشریح این موضوع خواهد پرداخت.
معاون وزیر دفاع با اشاره به نقش جمهوری اسلامی ایران در پیروزی‌های جبهه مقاومت همچون جنگ 22 روزه گفت: این پیروزی‌ها نتیجه مشاوره‌های فکری و سایر مشاوره‌های دیگری است که جبهه مقاومت از آن برخوردار است.
میراحمدی مهمترین ماموریت وزارت دفاع را توانمند‌سازی نیروهای مسلح کشورمان در جهت ایجاد آمادگی برای مقابله با تهدیدات دانست و افزود: در این مسیر رسالت وزارت دفاع تجهیز نیروهای مسلح است که این امر از همان ابتدای انقلاب در دستور کار قرار داشت.
وی افزود: امروز نیروهای مسلح ما از لحاظ آمادگی و تجهیزات در اوج آمادگی به سر می‌برد و هیچ هدفی از دشمن چه در زمین و چه در دریا خارج از تیررس ما نیست.
معاون وزیر دفاع افزود: این وزارتخانه افتخار دارد که سه وزیر شهید خود را تقدیم انقلاب کرده و علاوه بر آن وزارت دفاع 1000 شهید دیگر دارد که 200 نفر از آنان در صحنه‌های پرخطر تحقیق و توحید صنایع دفاعی به شهادت رسیده‌اند و علاوه بر آن 2 هزار جانباز و 100 آزاده نیز از دیگر افتخارات وزارت دفاع است.
میراحمدی خاطرنشان کرد: سرمایه انسانی یکی از مهمترین مولفه‌های ایجاد قدرت است که این موضوع در وزارت دفاع با وجود کارکنان معتقد، باایمان و متخصص صورت گرفته و امسال نیز این وزارتخانه 6 هزار نفر را استخدام خواهد کرد.
Major I
Major I
پست: 733
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۴:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2456 بار
سپاس‌های دریافتی: 3097 بار

Re: در چند روز آینده یک دستاورد مهم دفاعی رونمایی میشود

پست توسط mm1990 »

گرچه احتمالش کمه ولی اگر نسل جدید جنگنده صاعقه با نام جدید رونمایی بشه خیلی عالی میشه درکل هرچی باشه انشاءالله که خاری باشه در چشم دشمنان ایران اسلامی.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”