بکارگیری موشکهای ضد زره جدید در نزاجا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

بکارگیری موشکهای ضد زره جدید در نزاجا

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره آخرین تجهیزات موشکی و دفاعی که در اختیار این نیرو قرار گرفته است، گفت: اخیراً نیروی زمینی موشک هایی ضدزره جدید با قابلیت های بسیار بالا دریافت کرده است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق، امیر احمدرضا پوردستان در گفت وگو با مهر درباره آخرین تجهیزات موشکی که توسط وزیر دفاع وعده آن داده شده بود تا در اختیار نیروی زمینی و سایر نیروهای مسلح قرار بگیرد اظهار کرد: ما با صنایع دفاعی قراردادهای زیادی داریم و عمده تجهیزاتی که دریافت می کنیم منحصر به بخش دفاع زمینی است.

وی افزود: اخیراً نیروی زمینی ارتش موشک های ضدزره را دریافت کرده است که این موشک ها از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار هستند و مشخصاً برای تانک هایی که زره واکنشی دارند و موشک های موجود نمی تواند روی آنها اثرگذار باشد به کار گرفته می شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه موشک های ضدزره همچنین بر روی سیستم های جمری که روی تانک ها وجود دارد و سایر موشک ها نمی توانند بر روی آن اثر بگذارند، اثر می گذارد. موشک های ضد زره ای که اخیراً در اختیار نیروی زمینی قرار گرفته است تمامی این قابلیت ها را دارد و می تواند در حوزه دفاع زمین اثرگذاری کند.

وی درباره سایر تجهیزات دفاعی که به تازگی در اختیار نیروی زمینی ارتش قرار گرفته است تصریح کرد: یکسری رادارهای مراقبت زمینی و خودروهای تاکتیکی سه چهارم تن و یک چهارم تن در اختیار نیروی زمینی قرار گرفته است که سبب شده ظرفیت های دفاعی این نیرو تا حد قابل ملاحظه ای بالا برود.

امیر پوردستان درباره برگزاری رزمایش بیت المقدس 25 که روز گذشته در منطقه عمومی اصفهان و از سوی نیروی زمینی ارتش برگزار شد گفت: از 10 روز قبل از برگزاری رزمایش نیروها در منطقه مستقر شده بودند و روز گذشته همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر این رزمایش با موفقیت به پایان رسید.

وی درباره تجهیزات نوینی که در رزمایش بیت المقدس 25 به کار گرفته شد خاطرنشان کرد: از جمله تجهیزات جدیدی که در این رزمایش به کار گرفته شد نفربرهای ساخته شده توسط معاونت تحقیقات نیروی زمینی بود که رونمایی شده و مورد استفاده قرار گرفت تا قابلیت های آن احساس و نقاط ضعفش مشخص شود و برای تولیدات بهتر بتوانیم آنرا در دستور کار قرار دهیم.

mashreghnews
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 40
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۶, ۱:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

Re: بکارگیری موشکهای ضد زره جدید در نزاجا

پست توسط mahdavi.3d »

اسم!؟ عکس!؟ ویدئو!؟ ... :shock:

این موشک ها از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار هستند و مشخصاً برای تانک هایی که زره واکنشی دارند و موشک های موجود نمی تواند روی آنها اثرگذار باشد به کار گرفته می شود.
اگر منظور اینه که آرپی جی-7 یا اس پی جی-9 نیست! که خوب قبلا معادل کورنت و تاو رونمایی شده و چیز جدیدی نیست... شاید منظور اینه که رسما تحویل نیرو شده! (همان خبر چند روز پیش!)
اگر منظور اینه که کلا موشک جدیدیه! مثلا معادل آرپی جی-29 هست یا معادل موشک های ضد زره پیشرفته غربی که عمق نفوذ بیشتری دارند، خوب این یه حرف دیگه ای است!

موشک های ضدزره همچنین بر روی سیستم های جمری که روی تانک ها وجود دارد و سایر موشک ها نمی توانند بر روی آن اثر بگذارند، اثر می گذارد.
لطفا یکی از دوستان توضیح بده شاید ما هم متوجه شدیم!!!
آخرین ويرايش توسط 3 on mahdavi.3d, ويرايش شده در 0.
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۷:۳۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار

Re: بکارگیری موشکهای ضد زره جدید در نزاجا

پست توسط warjo »

مهر كه عكس كورنت گذاشته
[External Link Removed for Guests]
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 40
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۶, ۱:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

Re: بکارگیری موشکهای ضد زره جدید در نزاجا

پست توسط mahdavi.3d »

آن عکس هایی که اون گوشه می گذارند معمولا تزیینی هست...
البته همانطور که گفتم شاید هم همان باشد (کورنت) که رسما تحویل شده باشد! ...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”