شناور JHSV 2 در آستانه ورود به خدمت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 494
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 699 بار
سپاس‌های دریافتی: 4990 بار

شناور JHSV 2 در آستانه ورود به خدمت

پست توسط marshal1987 »

Defence Talk
May 20th, 2013لینک مطلب : [External Link Removed for Guests]دومین فروند از کشتی های اقدام سریع نیروی در یایی آمریکا (JHSV) با موفقیت تستهای ورود به خدمت خود را پشت سر گذاشت.این کشتی چابک و انطباق پذیر یک کشتی غیر رزمی است که توسط شرکت Austal امریکا به منظور جابجایی سریع نیروها ،خودروها و تجهیزات نظامی ساخته شده است.

این کشتی توسط بخش مستقل بازرسی نیروی دریایی آمریکا ، در مدت 5 روز مورد بررسی قرار گرفت که طی این بررسی موارد مورد انتظار در دریا برای این کشتی در خلیج مکزیک مورد بررسی قرار گرفت. این کشتی در طول آزمایشات توانست به سرعت بیش از 40 نات دست یابد.

کاپیتان هنری استیون مدیر این پروزه در باره تست اخیر می گوید : "در این سلسله آزمایشات این کشتی که از کلاسی بسیار انعطاف پذیر می باشد توانست توانایی های بالا و پایداری خود را به نمایش بگذارد."

وی افزود :"با تکیه بر اهرمهای تجاری و تکنولوژیک و نیز بر اساس موفقیت های کسب شده در JHSV1 و با درسهایی که از نمونه اول گرفتیم ، اقدام به ساخت JHSV2 کردیم و قصد داریم این روند را برای تمام برنامه JHSV بهبود ببخشیم"

کشتی JHSV با استانداردهای تجاری ساخته شده و با اصلاحات محدودی برای امور نظامی نیز بکار می رود. این کشتی قادر است 544 تن بار را تا مسافت 1200 ناکتیکال مایل و با میانگین سرعت 35 گره دریایی حمل کند.این کشتی همچنین می تواند در آبهای کم عمق و آبراه ها در نقش جابه جا کننده تانک آبرامز ظاهر گردد. تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”