اذعان سید حسن نصرالله به جنگیدن حزب الله در سوریه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

اذعان سید حسن نصرالله به جنگیدن حزب الله در سوریه

پست توسط interceptor »

[FONT=Tahoma, Arial] [FONT=tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#c6d9f0]نصرالله برای نخستین بار حضور اعضای مسلح حزب الله در جنگ علیه مخالفان در سوریه را تایید کرد**********    [FONT=tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#c6d9f0]از 1982 که حزب الله تاسیس شد ما گفتیم که می خواهیم معادله قدرت را در منطقه تغییر دهیم و ما    [FONT=tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#c6d9f0] در حال دفاع از فلسطین،  [FONT=tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#b8cce4] لبنان و سوریه هستیم.       
   تصویر    حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان شب گذشته در یک سخنرانی تلویزیونی برای نخستین بار در دو سال گذشته رسما اعلام      که حزب الله در جبهه جنگ داخلی سوریه در کنار حکومت بشار اسد می جنگد.    
   [FONT=Tahoma, Arial]   نقل از سی ان ان، نصرالله که در سیزدهمین سالگرد عقب نشینی اسراییل از جنوب لبنان سخن می گفت با اشاره به جنگ      در سوریه گفت : هر کس می خواهد در حاشیه بایستد پس برود و در حاشیه قرار بگیرد. از سال 1982 که حزب الله تاسیس شد      گفتیم که می خواهیم معادله قدرت را در منطقه تغییر دهیم و ما در حال دفاع از فلسطین، لبنان و سوریه هستیم.   

[FONT=Tahoma, Arial]   با اشاره به خطر رشد گروه های تکفیری در منطقه و این حقیقت که در پشت ناآرامی ها و جنگ داخلی سوریه، آمریکا و اسراییل قرار دارد؛     افزود که از همان ابتدا تکفیری ها تهدید می کردند که نظام سوریه را سرنگون می کنیم و سپس به سراغ شما در لبنان خواهیم آمد.   
[FONT=Tahoma, Arial]   نصرالله از این اندیشه به عنوان " وبا" نام برد که در حال گسترش در منطقه است و گفت : همان گونه که در تابستان 2006 آمدم و اعلام      که در برابر ارتش متجاوز اسراییل پیروز خواهیم شد امروز هم درباره سوریه همین وعده را می دهم.   [FONT=Tahoma, Arial]  
     با اشاره به اینکه نیازی به اعلام جهاد در سوریه نیست افزود اگر دو کلمه حزف بزند دهها هزار جوان هوادار حزب الله به جبهه های جنگ در سوریه سرازیر خواهند شد.   
 تصویر 

[FONT=Tahoma, Arial]   در سخنرانی خود نامه هایی را نشان داد که به گفته او از سوی طرفداران حزب الله لبنان و برای کسب تکلیف از او به منظور اعزام      جبهه های جنگ داخلی سوریه فرستاده شده است.   [FONT=Tahoma, Arial]  
     است هم اکنون در شهر مرزی "القصیر" در مرز لبنان با سوریه نیروهای حزب الله دوشادوش نیروهای ارتش سوریه      شبه نظامیان مسلح مخالف حکومت سوریه در حال جنگ هستند.   

[FONT=Tahoma, Arial]   به ادعای مخالفان حکومت سوریه تا کنون دهها نیروی حزب الله در عملیات پاکسازی شهر استراتژیک القصیر کشته شده اند.   

[FONT=Tahoma, Arial]  
    تصویر [FONT=Tahoma, Arial]  
   
[FONT=Tahoma, Arial]  [External Link Removed for Guests]   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”