برنامه جدید ارتش هند برای مقابله با رشوه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

برنامه جدید ارتش هند برای مقابله با رشوه

پست توسط &mmt »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]ارتش هند که یکی از بزرگترین خریداران تسلیحات در جهان به شمار می رود روز شنبه از یک سیاست جدید برای به دست آوردن تسلیحات باهدف ریشه کن کردن فساد مالی در بخش دفاعی این کشور خبر داد .[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]   به گزارش مشرق، این سیاست جدید دولت هند یک هفته پس از آن اعلام شد که مانموهان سینگ نخست وزیر هند درپی رسوایی های مالی در ارتش قول داد به فساد مالی در این بخش پایان دهد.

وزارت دفاع هند اعلام کرد این سیاست جدید از بالاترین استاندارد شفافیت در زمینه خرید تسلیحات برخوردار است. هند چهارمین خریدار بزرگ تسلیحات در جهان به شمار می رود .

هند هم اکنون درحال مذاکره برای خرید مقادیر زیادی تسلیحات و تجهیزات نظامی ازجمله جت های جنگنده، بالگردهای رزمی، توپ نظامی، هواپیماهای بدون سرنشین و سامانه های جنگ الکترونیک به عنوان بخشی از تلاش های این کشور برای نوسازی سخت افزار نظامی فرسوده خود است.

سینگ یک هفته قبل هشدار داد تلاش خواهد کرد روند خرید تجهیزات نظامی را شفاف تر کند.
مردم هند ماه فوریه پس از آنکه مشخص شد یک شرکت ایتالیایی برای امضای قرارداد با هند به منظور فروش 12 فروند بالگرد به ارزش 748 میلیون دلار، به این کشور رشوه داده است، خشمگین شدند.  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”