اولین مرحله از تستهای RAM Block 2 با موفقیت انجام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 494
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 699 بار
سپاس‌های دریافتی: 4990 بار

اولین مرحله از تستهای RAM Block 2 با موفقیت انجام شد

پست توسط marshal1987 »

Defence Talk
June 3rd, 2013لینک مطلب: [External Link Removed for Guests]


نیروی دریایی امریکا با همکاری شرکت رایتون اولین مرحله از تستهای سیستم Rolling Airframe Missile Block 2 را با موفقیت آزمایش کردند. نیروی دریایی امریکا در تستهای دریایی که مربوط به دفاع از شناورها توسط این سیستم بود سناریوهایی را طراحی کرده بود که بر اساس آن این سیستم با دو شلیک همزمان به تعقیب دو هدف مجزا که دارای سرعت بالا و قدرت مانورپذیری بودند می پرداخت و بدین صورت توانایی های این سیستم را در دفاع از شناورها به نمایش گذاشت.

ریک نلسون ، رییس بخش موشکی رایتون در این باره می گوید : " موفقیت RAM Block 2 در این آزمایش مرحله ای دیگر در سری تستهای مربوط به موشکهای هدایت پذیر را تکمیل کرد"

RAM موشکی مافوق صوت، سبک وزن، با واکنس سریع و دارای قابلیت شلیک کن و فراموش کن می باشد که می تواند در مقابله با موشکهای کروز ضد کشتی ، بالگرد و تهدیدات هوایی مورد استفاده قرار بگیرد.

این موشکها دارای قابلیت دو شلیک مجزا ،هدایت راداری پسیو و فروسرخ می باشند و توانایی شلیک با نرخ بالا و تعقیب چند هدف را دارا می باشند.پیش بینی شده که این سیستم بر روی 165 کشتی نصب گردد که علاوه بر کشتی های ایالات متحده امریکا شناورهایی از کشورهای ژاپن ،یونان ، مصر ،آلمان، کره جنوبی ، ترکیه و امارات متحده عربی را شامل می شود.


     تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”