خریداری 6بالگرد آمریکا توسط تایلند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

خریداری 6بالگرد آمریکا توسط تایلند

پست توسط &mmt »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]مقامات وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) کردند که این کشور قصد دارد طی قراردادی به ارزش ۷۷ میلیون دلار، ۶ بالگرد نظامی خود موسوم به "لاکوتا" را به ارتش تایلند تحویل دهد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]
به گزارش مشرق به نقل از تسنیم، مقامات وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) روز گذشته (جمعه) اعلام کردند که این کشور قصد دارد طی قراردادی به ارزش 77 میلیون دلار، 6 بالگرد نظامی خود موسوم به "لاکوتا" را به ارتش تایلند تحویل دهد.
"آژانس همکاری امنیت دفاعی" که مسئولیت فروش تسلیحات ارتش آمریکا در خارج از این کشور را بر عهده دارد، به کنگره آمریکا اعلام کرد که دولت تایلند درخواست خرید بالگردهای نوع "UH-72A" را به این آژانس تحویل داده است.
بنا بر این گزارش، از بالگردهای لاکوتا معمولا در گارد ملی آمریکا و برای ماموریت‌های واکنش سریع و امنیت مرزی استفاده می‌شود.
گفته می‌شود که این قرارداد فروش بالگرد به ارتش تایلند می‌تواند زمینه را برای مبادلات تسلیحاتی بزرگتر این کشور فراهم کند.
این در حالی است که آمریکا تمرکز استراتژیک خود را بر روی منطقه آسیا و اقیانوس آرام معطوف کرده است و شرکت‌های فروش تسلیحات این کشور به دنبال استفاده از افزایش بودجه نظامی کشورهای آسیایی هستند.
تصویر

تصویر

تصویر تصویر

تصویر

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”