ساخت ارتش زرهی در خانه +تصاویر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

ساخت ارتش زرهی در خانه +تصاویر

پست توسط &mmt »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]تانک یکی از شگفت انگیزترین سلاح هایی است که تا به حال ساخته شده است. انسان های بسیاری هستند که به ادوات نظامی از جمله تانک علاقه فراوانی دارند و برای داشتن یک تانک هر کاری می کنند.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، ازگذشته تا حال انبارهای ارتش همیشه از ادوات نظامی پر بوده است که از میان آن ها می توانیم به تانک، خمپاره و اسلحه های گوناگون اشاره کنیم. درب این انبارها تنها به روی افراد خاصی باز می شود و دسترسی انسان های عادی به این ادوات غیرممکن است.

از آنجایی که انسان ها همیشه برای دست یافتن به آرزوهایشان تلاش بسیاری می کنند، نمیتوان انتظار کارهای عجیب را نداشت. یک مرد روسی که علاقه بسیاری به تانک و ادوات نظامی دارد برای رسیدن به آرزوی بزرگ زندگی اش دست به کاری غیر عادی زده است.

تصویر

"Vyacheslav Veryovochkin" یک پیرمرد روستایی و بازمانده ای از جنگ جهانی دوم است که علاقه خاصی به تانک های آن دوره دارد. او برای آنکه این تانک ها را همیشه در خانه داشته باشد اقدام به ساخت تک تک آن ها کرده است.

او در سال 2007 کار خود را برای ساخت اولین تانک آغاز کرد و به مرور تقریبا تمامی ماشین های جنگنده آن دوران را در پارکینگ خانه اش ساخت. او برای کارش تنها از وسیله های ساده استفاده می کند و همیشه طبق نقشه های اصلی تانک که این روزها در مجله های نظامی دیده می شوند پیش می رود.

تصویر

او تا به حال توانسته است نزدیک به 20 خودروی جنگی را بازسازی کند و همه آن ها دقیقا مقابل خانه اش پارک شده اند. او می گوید این تعداد خودروی جنگی راضی اش نمی کند و قصد دارد حداقل 10 خودروی دیگر را بازسازی کند.

این مرد که تنها از مواد آهنی ساده و با استفاده از موتور خودروهای فرسوده تانک هایش را می سازد می گوید این روزها به یک متخصص در امور جنگ جهانی تبدیل شده زیرا تا به حال بیش از 15 کتاب در مورد این جنگ مطالعه کرده است.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”