جاسوسی مرغ دریایی از حزب الله

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

جاسوسی مرغ دریایی از حزب الله

پست توسط &mmt »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]یک روزنامه چاپ سرزمین های اشغالی از وجود گروهی ویژه در ارتش رژیم صهیونیستی به نام مرغ دریایی خبر داد که وظیفه آن جمع آوری اطلاعات از فعالیت های حزب الله لبنان است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق به نقل از مهر، یک روزنامه چاپ سرزمین های اشغالی از وجود گروهی ویژه در ارتش رژیم صهیونیستی به نام مرغ دریایی خبر داد که وظیفه آن جمع آوری اطلاعات از فعالیت های حزب الله لبنان است.

"شاهاف" (مرغ دریایی) گردان اطلاعات عملیات ارتش اسرائیل که در مرز شمالی اسرائیل مستقراست، وظیفه زیر نظر داشتن کلیه فعالیت های حزب الله و جاسوسی از این گروه را برعهده دارد.

این گردان که دومین گردان بزرگ ارتش اسرائیل محسوب می شود به تازگی رزمایش پنج هفته ای خود را که با هدف آماده شدن نیروهایش برای مواجه با هر احتمالی برگزار شده بود را به پایان رسانده است. در این رزمایش گردان مرغ دریایی لیست اهداف خود را که در صورت بروز جنگ بعدی فعال خواهند شد افزایش داد.

در ادامه این مطلب، جروزالیم پست به نقل از ژنرال "یفتاح سیبونی" فرمانده این گردان می نویسد : ما حزب الله را زیر نظر داریم و بر اساس وظیفه خود لیست اهدافی را که باید در جنگ آتی منهدم شوند به روز می کنیم. ما به طور مرتب این لیست را افزایش می دهیم و این هدف اصلی فعالیت ماست.

این فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد : ما شکارچی هستیم و نه ماهیگیر. ما منتظر نمی نشینیم تا اتفاقی رخ بدهد بلکه اهداف خود را شناسایی می کنیم.

جروزالیم پست در ادامه به تعریف از گردان مرغ دریایی پرداخته و تلاش دارد تا این مجموعه از ارتش رژیم صهیونیستی را واحدی نمونه و منحصر به فرد معرفی کند.
Major II
Major II
پست: 286
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۰, ۲:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

Re: جاسوسی مرغ دریایی از حزب الله

پست توسط mahdi2elve »

حکایت گنبد آهنین بود که هیچ جنبنده ای نمیتونست از مرز های هوائی این کشور رد بشه!!!!
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

Re: جاسوسی مرغ دریایی از حزب الله

پست توسط &mmt »

به گزارش ایسنا، منابع اسرائیلی ادعا کردند: ارتش اسرائیل به رصد اقدامات حزب الله لبنان در داخل خاک این کشور ادامه می‌دهد.

این منابع افزودند: حزب الله برای رویارویی و جنگ قریب الوقوع با اسرائیل آماده می‌شود و تمامی اقدامات لازم برای این جنگ را مهیا می‌کند.

بر اساس نوشته روزنامه عبری زبان اورشلیم پست، حزب الله برای این جنگ با اسرائیل آماده می‌شود و به همین منظور شماری از مناطق جنوب لبنان را به انبارهای ذخیره سلاح تبدیل کرده است.

همچنین این روزنامه نوشت: نیروهای حزب الله با لباس‌های غیرنظامی فعالیت کرده و علاوه بر تبدیل مناطق جنوبی لبنان به پناهگاه نیروهایشان و مخازن سلاح، موشک‌هایی را که تعداد آنها به 80 هزار می‌رسد در روستاهای جنوبی نزدیک به مرزهای اسرائیل قرار داده‌اند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”