آخرین آزمایش‌ها بر روی ناوهواپیمابر هند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

آخرین آزمایش‌ها بر روی ناوهواپیمابر هند

پست توسط &mmt »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]یک فروند ناو هواپیمابر نیروی دریایی هند که توسط روسیه ساخته شده آخرین مرحله از تمرین آزمایشی خود را در دریای سفید آغاز کرده است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]   به گزارش مشرق به نقل از تسنیم، ناو هواپیمابر نیروی دریایی هند موسوم به "ویکرامادیتیا" که توسط روسیه ساخته شده قرار است پاییز 2013 میلادی به هند تحویل داده شود.

هم اکنون خدمه های روسی و هندی در این ناو هواپیمابر حضور دارند و ملوانان هندی در حال آموزش دیدن برای فعالیت در این کشتی جنگی هستند.

"میخاییل بودنیچنکو" رئیس شرکت روسی "سوماش" سازنده این ناو هواپیمابر تاکید کرد: مرحله نهایی تمرین آزمایشی این ناو هواپیمابر از ساعت 2 بعد از ظهر امروز به وقت مسکو آغاز شده است.

وی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی دفاع دریایی در سن پیترزبورگ سخن می گفت، تصریح کرد: ماموریت این ناو هواپیمابر در دریای سفید 25 روز ادامه خواهد یافت و شامل آزمایش قابلیت های فنی این ناو خواهد بود.

وی افزود: پس از ورود این ناو به آب های دریای بارنتس، چندین فروند هواپیمای جنگنده میگ 29 و دو فروند بالگرد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: نتایج تمرین نهایی این ناو هواپیمابر 15 اکتبر امسال باید از سوی طرف هندی مورد تایید قرار گیرد.

روسیه و هند در سال 2005 میلادی قرارداد ساخت و تحویل این ناو هواپیمابر را به ازرش 947 میلیون دلار امضا کرده اند ولی تحویل آن تاکنون 3 بار به تاخیر افتاده است و این مساله موجب شده تا ارزش قرارداد به 2.3 میلیارد دلار برسد.

تصویر


تصویر


تصویر


تصویر تصویر

 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”