رونمايي ازربات تيراندازروس+فيلم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 163
تاریخ عضویت: شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 122 بار
سپاس‌های دریافتی: 980 بار
تماس:

رونمايي ازربات تيراندازروس+فيلم

پست توسط mjy »

مدل جدید ماشین زرهی "تیگر"، روبوت "استرلوک" و خودروی اونیورسال زرهی ASTAIS-VBL از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه تسلیحاتی RAE-2013 در شهر نیژنی تاگیل روسیه بودند.
به گزارش مشرق به نقل از ریانووستی، مدل جدید خودروی زرهی "تیگر" که همچون مدل های قبلی این ماشین نظامی برای نیروهای ویژه در نظر گرفته شده از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه تسلیحاتی نیژنی تاگیل بود.

روبوت تیرانداز "استرلوک" در ماهیت امر تیرباری است که روی شاسی دارای چرخ های زنجیردار نصب می شود. این روبوت را می توان از فاصله 20 کیلومتری هدایت کرد و سه دوربین در هدایت آن به اپراتور کمک می کنند.

ماشین زرهی سبک ASTAIS-VBL موسوم به "قورباغه زره پوش" اثر نمایشی جدید دیگر در نمایشگاه RAE-2013 بود. این ماشین زرهی سه نفره می تواند از موانع آبی عبور کند. ماشین زرهی سبک ASTAIS-VBL ساخت فرانسه است اما قصد دارند آنرا در روسیه نیز تولید کنند.به گزارش مشرق به نقل از ریانووستی، مدل جدید خودروی زرهی "تیگر" که همچون مدل های قبلی این ماشین نظامی برای نیروهای ویژه در نظر گرفته شده از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه تسلیحاتی نیژنی تاگیل بود.

روبوت تیرانداز "استرلوک" در ماهیت امر تیرباری است که که روی شاسی دارای چرخ های زنجیردار نصب می شود. این روبوت را می توان از فاصله 20 کیلومتری هدایت کرد و سه دوربین در هدایت آن به اپراتور کمک می کنند.[External Link Removed for Guests]فيلم)
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”