"اسلحه ی بی صدای اسنایپر "ویخلوپ

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 163
تاریخ عضویت: شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 122 بار
سپاس‌های دریافتی: 980 بار
تماس:

"اسلحه ی بی صدای اسنایپر "ویخلوپ

پست توسط mjy »

در مواقعی تنها یک تیر و یا گلوله، سرنوشت ملتی را رقم میزند. گلوله ای سرشار از قدرت و امید، باید آنقدر دقیق به هدف اصابت کند تا پیروزی حاصل شود. در چنین موقعیتی تمامی امیدها را می توان به دست اسلحه اسنایپر سپرد. تک تیر اندازی دقیق که به خاطر داشتن گلوله های خاص و فرم استسنائی خود، توان نابودی اهداف دور را دارد.

امروزه یکی از تحولات نوید بخش در صنعت اسلحه سازی، اسلحه ی بی صدای اسنایپر <ویخلوپ> بوده که به سفارش مستقیم سرویس امنیتی فدرال روسیه (FSB) ، طراحی و ساخته شده است. این اسلحه برای اولین بار در سال 2005 در نهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی و نظامی کشورها <INTERPOLITEX > به نمایش عموم گذاشته شد.

این تک تیرانداز کالیبر بزرگ و بی صدا، حاصل تلاش متخصصین کارخانه مشهور اسلحه سازی تولا واقع در روسیه می باشد. این تک تیرانداز در این کارخانه به تعداد محدودی تولید گشته و همین تعداد به خدمت سرویس امنیتی فدرال روسیه گرفته شده است.

این تک تیرانداز با برخورداری از سیستم کم صدای شلیک و دود خفه کن پیشرفته، توان اصابت و نابودی تسلیحات زرهی سبک و همچنین نظامیان با جلیقه ضد گلوله را از فاصله 600 متری دارد. همچنین گلوله های شلیک شده از کالیبر 12،7 میلیمتری این اسلحه، توان رد شدن از فولاد 16 میلیمتری و ایجاد حفره در جلیقه ضدگلوله کلاس 5 را از فاصله 200 متری دارد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”