فرمانده نظامی جدید حزب الله کیست؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

فرمانده نظامی جدید حزب الله کیست؟

پست توسط hani1459 »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]یک پایگاه خبری صهیونیستی مدعی شده، فردی به نام «مصطفى امین بدر الدین» از بنیانگذاران حزب الله جانشین شهید «عماد مغنیه» و به عنوان فرمانده نظامی جدید حزب الله منصوب شده است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق به نقل از تسنیم، پایگاه خبری القوه الثالثه گزارش داد یک پایگاه صهیونیستی مدعی شده که هویت فرمانده نظامی جدید حزب الله را شناسایی کرده است که بالطبع پس از ترور شهید «عماد مغنیه» مسئولیت‌های وی را در این حوزه به دست گرفته است.  این پایگاه صهیونیستی در این ارتباط تصاویری هم از فرد مورد ادعای خویش منتشر کرده که تاکنون در هیچ پایگاهی منتشر نشده است. 
   
  تصویر 
   
  پایگاه مذکور در ادامه ادعاهای خود نوشته است که این فرد «مصطفى امین بدر الدین» نام دارد و متولد سال 1961 میلادی و از افرادی به شمار می‌آید که در تاسیس جنبش «حزب الله» مشارکت داشته است و تاکنون از افراد ذر سایه حزب الله بوده و پیش از آنکه به جانشینی عماد مغنیه منصوب شود، فرماندهی عملیات‌های ویژه را برعهده داشته است. 
  این پایگاه همچون یگان ویژه عملیات خارجی حزب الله موسوم به یگان 910 نام 910 را برای خود برگزیده است و فعالیت‌های آن بر به دست آوردن اطلاعات از این یگان متمرکز است. 
   
  تصویر 
   
  این پایگاه ذکر می‌کند که بدر الدین به دلیل آسیب دیدگی پا از این قسمت ناراحتی دارد و از روابط بسیار نزدیکی با «سید حسن نظرالله»، دبیرکل حزب الله و همچنین فرماندهان ارشد سپاه پاسداران ایران برخوردار است. 
  همچنین این پایگاه صهیونیستی مدعی شده، بدر الدین در ابتدای دهه هشتاد توسط دولت کویت به اتهام تلاش برای بمبگذاری در سفارت آمریکا در کویت و همچنین تلاش برای ترور امیر کویت بازداشت شد و عماد مغنیه با تلاش‌های بسیار موجبات آزادی وی را فراهم کرد. 

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”