ساخت سلاح زیرآبی در روسیه+عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

ساخت سلاح زیرآبی در روسیه+عکس

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]در روسیه سلاح خودکاری تولید شده است که می تواند همانند خشکی در زیر آب قدرت شلیک داشته باشد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق، روزنامه کریستین ساینس مانیتور نوشت: شرکت کی پی بی ،یکی از تولید کنندگان نامدار سلاح در روسیه اعلام کرده است پس از چندین دهه تحقیقات و بررسی ها توانسته است برای اولین بار در جهان سلاح خودکاری تولید نماید که قادر باشد همانند خشکی و روی زمین در زیر آب شلیک نماید . این سلاح هم در خشکی و هم در زیر آب بطور خودکار و دستی عمل خواهد کرد.

ماکسیم ولمزوف از کارشناسان تولید سلاح در شرکت کی پی بی روسیه می گوید تولید چنین سلاحی که بطور همزمان در زیر آب و خشکی بتواند یکسان عمل نماید موفقیت چشمگیری بشمار می آید . این کارشناس سلاح می گوید تا پیش از این هیچ شخصی موفق به تولید چنین سلاحی در جهان نشده است.

 تصویر 
این سلاح بطور خاص برای نیروهای ویژه نظامی بکار می رود که در تمامی محیط ها اعم از خشکی و آب اجرای عملیات دارند. در گذشته نیروهای ویژه نظامی مجبور بودند برای انجام عملیات در زیر آب و همچنین در خشکی از دو سلاح استفاده می کردند اما اکنون وجود این سلاح خودکار جدید می تواند بطور همزمان در آب و خشکی مورد استفاده قرار گیرد. مقامات نظامی روسیه اعلام کرده اند سلاح جدید خودکار را از شرکت تولید کننده روس خریداری می کنند و جایگزین دیگر سلاح ها نظیر کلاشینکف خواهند کرد.

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”