نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد، هر چند خبر پیروزی‌های ارتش سوریه را از زبان یک فرمانده سوری می‌شنوید، اما پشت پرده آن نیروهای ایرانی قرار دارند.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] [External Link Removed for Guests]عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعتقاد به غیرواقعی بودن طرح موضوع خالی بودن خزانه گفت: خزانه سالی 12 مرتبه پر می‌شود و 12 مرتبه هم خالی می‌شود، 210 هزار میلیارد تومان بودجه 92 در مجلس تصویب شده و می‌تواند مورد استفاده دولت قرار گیرد.

به گزارش ایسنا جواد کریمی قدوسی در مراسمی که با عنوان مبارزه با استکبار برگزار شد، گفت: فضای امروز کشور تحت تاثیر بحث مذاکره با آمریکا است به طوری که این موضوع بر فضای اقتصادی و سیاسی اجتماع سایه انداخته است لذا این مسئله جهت افزایش سطح بصیرت جای تعمق دارد.

وی ادامه داد: برکات این تحولات افزایش آگاهی مردم است به طوری که حتی با صرف ده سال وقت و برگزاری کلاس درس این مقدار آگاهی برای مردم به وجود نمی‌آمد.

کریمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، افزود: اسلام در یک قدمی فتحی بزرگ قرار دارد و ما در نقطه عطف هستیم.

وی ضمن اشاره به تحولات منطقه و نقش آمریکا در این تحولات خاطرنشان کرد: این تحولات به مدد ایران به وجود آمده و از طرفی آثار خستگی و شکست نیز در جبهه کفر دیده می‌شود .

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: غرب خسته شده و اسرائیل در حال منزوی شدن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان تاریخ صدر اسلام و ماجرای جنگ صفین پرداخت و اظهار داشت: در شب آخر جنگ صفین حضرت علی به یاران خود این بشارت را دادند که با طلوع آفتاب کار معاویه یکسره خواهد شد

کریمی افزود: اما در همین شب معاویه پس از مشورت با عمروعاص به این نتیجه رسید که باید کاری کند که سپاهیان امیر المومنین (ع) شکست خود را اعتراف کنند در حالی که در حقیقت شکست نخورده‌اند و ا گر اعتراف هم نکنند بینشان اختلاف خواهد افتاد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بحث مذاکره با آمریکا گفت: هنوز اتفاقی نیافتاده و فقط یک تلفن برقرار شده اما آمریکا در دنیا جشن گرفته و استفاده تبلیغاتی خود را از این تلفن کرده است.

به گزارش ایسنا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اکنون حقانیت سخن مقام معظم رهبری مشخص می شود که آمریکایی‌ها، «مذاکره» را برای «مذاکره» می خواهند، همین قدر که ایران را پای میز مذاکره بنشانند برای آنها کافی است و به دنیا القاء می‌کنند که جمهوری اسلامی بعد از 34 سال حاضر به مذاکره شد.

کریمی در ادامه ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت در عرصه دیپلماسی خارجی و نپرداختن به حماسه اقتصادی بیان کرد: آقایان مدام مشکلات را ده برابر جلوه و آن را به تحریم ربط می دهند و تحریم را هم به مذاکره وصل می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، افزود: آقای ظریف می گوید سال‌ها در آمریکا زندگی کرده و با «جو بایدن»، رفت و آمد خانوادگی داشته است، هم‌چنین با «جورج سوروس» (که پدر انقلاب‌های مخملی در دنیاست)، نیز رفت و آمد می‌کرده، آقای ظریف که اینان را می شناسد، باید بهتر از این عمل کند.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به لزوم مقاومت در مقطع کنونی جهت دسترسی به پیروزی بزرگ، یادآور شد: آمریکایی‌ها به دنبال این هستند که با حفظ منافع ملی‌شان این پرونده را مختومه کنند، دلیل مهم آن این است که آمریکا برای تحریم ایران نیاز داشت تا موافقت هم‌پیمان خود را جلب کند.

وی افزود: آمریکایی‌ها ادعا می‌کردند که اگر هم‌پیمانان اروپایی‌شان با آنها همکاری کنند، 6 ماهه ایران تسلیم خواهد شد، اما اکنون بیش از ده سال گذشته و این امر اتفاق نیفتاده است، به همین دلیل شرکای آمریکا برای برطرف کردن تحریم‌ها، او را تحت فشار قرار داده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دلیل دوم ضرورت مقاومت در مرحله کنونی را ناکارآمد شدن سلاح تحریم دانست و ادامه داد: سلاح تحریم از سلاح‌های نظامی کشنده‌تر است، آمریکا این سلاح را هر جا به کار برده، نتیجه گرفته است مگر در مقابل ایران.

وی افزود: اگر این سلاح شکسته شود دیگر در هیچ جای دنیا آمریکا نمی‌تواند از آن استفاده کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه سخنان خود، دلیل سوم بر لزوم مقاومت وضعیت منطقه دانست و افزود: روز به روز منافع ایران در منطقه بیشتر می شود و حضور غرب و منافع او کاهش می‌یابد.

کریمی ادامه داد: روزی که همه سفارتخانه‌ها در دمشق تعطیل شده بود (هنگام اعلام حمله آمریکا به سوریه)، هیئت رسمی جمهوری اسلامی ایران، همراه با خانواده در آنجا حاضر بود و این باعث دلگرمی بشار اسد شده بود.

وی در ادامه ضمن نقل خاطره دیدار خود با سیدحسن‌نصرالله، گفت: رهبر حزب الله به اسرائیل هشدار داده بود که اگر حمله را شروع کند، روز اول حمله در حیفا 400 هزار کشته روی دست اسرائیل خواهد گذاشت.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد، هر چند خبر پیروزی‌های ارتش سوریه را از زبان یک فرمانده سوری می‌شنوید، اما پشت پرده آن نیروهای ایرانی قرار دارند.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به توضیحات عراقچی درباره سفر رییس‌جمهور به آمریکا گفت: آقای عراقچی در کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره سفر آمریکا توضیح داد که آمریکایی‌ها از ما خواستند تا غنی‌سازی را متوقف کنیم، ما نیز ما به آنها گفتیم اگر شما تحریم‌ها را بردارید، ما قول می دهیم لایحه پروتکل الحاقی را تنظیم و به مجلس ارائه دهیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در باره عملکرد مجلس در نقد سیاست‌های دولت گفت: مجلس در دو مرحله مورد آزمایش قرار گرفت، یکی جریان بررسی صلاحیت‌ها و دیگری در مقطع کنونی.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، افزود: فراکسیون روحانیت مجلس نام 6 نفر را برای عدم رای اعتماد امضا کرده بود اما از این تعداد 3 نفر رای اعتماد گرفتند.

کریمی مدعی شد که روحانی حداکثر در مجلس صد نماینده دارد و پس از گذشت مدتی کوتاهی، این تعداد ریزش می‌کنند و به 80 یا 90 نماینده خواهند رسید.

وی خاطرنشان کرد: ما باید در مواجهه و انتقاد از سیاست‌های دولت محتاطانه عمل کنیم تا مردم به تدریج با نقاط ضعف این سیاست‌ها آشنا شوند.

وی تاکید کرد: ما در کمیسیون امنیت ملی صحبت‌های آقای ظریف بعد از سفر به آمریکا را گوش دادیم و متوجه شدیم تیتر کیهان درست است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، از تصمیمات دولت برای به دست آوردن اکثریت مجلس دهم خبر داد و خاطر نشان کرد: آنها به طور قطع برای مجلس دهم کمر بسته‌اند، آقای عارف برای ریاست مجلس بعدی ماموریت پیدا کرده است و آقای هاشمی نیز مجلس خبرگان رهبری را محور فعالیت خود قرار داده است.

خبر انلاین
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1297
تاریخ عضویت: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3546 بار

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط sand_fighter »

تکذیب شد فکر کنم
Major II
Major II
پست: 163
تاریخ عضویت: شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 122 بار
سپاس‌های دریافتی: 980 بار
تماس:

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط mjy »

بله تكذيب شد.به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه، درپی انتشار خبر اظهارات یکی از نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر «وجود صدها گردان ایرانی در سوریه»، گفت: وجود گردان‌های ایرانی در سوریه را به شدت تکذیب می‌کنیم.

وی افزود: همانگونه که بارها گفته شده است ایران هیچگونه گردان سازمانی در سوریه نداشته و تنها برای انتقال تجارب دفاعی خود به مدافعان این کشور حضور مستشاری دارند.

شریف با درخواست از صاحبان تریبون برای دقت بیشتر در بیان اظهاراتی که ممکن است مورد سوء استفاده دشمنان ملت و بدخواهان ایران اسلامی قرار گیرد، تاکید کرد: از اصحاب رسانه نیز انتظار می‌رود دقت و حساسیت بیشتری در انتشار اینگونه اخبار به خرج دهند تا دستمایه عملیات روانی رسانه های بیگانه فراهم نشود.
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط hani1459 »

sand_fighter نوشته شده:تکذیب شد فکر کنمباید دید چه کسی این حرف رو زده و چه کسی تکذیب کرده اگر سپاه تکذیب کنه که میکنه خوب معلومه اگر تکذیب نکنه چی کار کنه اما اگر کمیسیون تکذیب کنه این شبهه به وجود میاد که این اقا یا دروغ میگه یا راست و مردم هم نگاه میکنن خبر از کجا و توسط چه کسی درز کرده تکذیب هم بشه مردم قبول نمیکنند چون تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها حالا مردم به کنار یک عضو از خودشون این حرف رو زده
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major I
Major I
پست: 237
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۲:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4044 بار
سپاس‌های دریافتی: 1081 بار

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط Mohammad.Jafar »

من فکر کنم با توجه به واقعه اخیر سیستان و بلوچستان برای ایجاد یک حس کاذب که ما توانایی بالایی در مبارزه با تروریست داریم این آقای نماینده این دروغ رو فرموده اند!!!
البته انشاءالله که نیروهای مسلح ما واقعاً بتوانند با کمترین تلفات با تروریستها بجنگند
Major
Major
پست: 374
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۶, ۱:۰۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 253 بار
سپاس‌های دریافتی: 713 بار

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط kingday »

صدها گردان!!!؟؟؟

هر گردان حدودا چند نفر میشه؟ معمولا بین 500 تا 1500 نفر . به عبارتی میشه صدها هزار نفر یعنی بیش از دویست هزار نفر
این حجم از نیرو همراه با تدارکات و لجستیک و ..... اون هم با کشوری که مرز مشترک با ما نداره !!!!

این اصلا با عقل جور در نمیاد !!!!
Major II
Major II
پست: 465
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۷, ۹:۲۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط shadro »

شیر توشیریه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Major II
Major II
پست: 286
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۰, ۲:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط mahdi2elve »

دروغ نیست واقعیته ولی نه به این تعداد بالا!!!!!!! صد در صد ،، ایرانیان در ارتش سوریه وجود دارن و هیچ شکی درش نیست .
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام
باید دید چه کسی این حرف رو زده و چه کسی تکذیب کرده اگر سپاه تکذیب کنه که میکنه خوب معلومه اگر تکذیب نکنه چی کار کنه اما اگر کمیسیون تکذیب کنه این شبهه به وجود میاد که این اقا یا دروغ میگه یا راست و مردم هم نگاه میکنن خبر از کجا و توسط چه کسی درز کرده تکذیب هم بشه مردم قبول نمیکنند چون تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها حالا مردم به کنار یک عضو از خودشون این حرف رو زده


همانطور که مسئول روابط عمومی کل سپاه گفته اند، حضور ایرانی ها به عنوان مستشار در سوریه تأیید شده. ضمن این که شماری هم برای حفاظت از حرم حضرت زینب آنجا حضور دارند.
چیزی که تکذیب شده در واقع حضور صدها گردان از ایران بوده که واقعاً هم با عقل جور در نمی آید. یعنی ما الان دست کم 50000 نیرو در سوریه داریم؟!!!!
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”