همکاری عربستان با اسرائیل برای حمله به ایران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

همکاری عربستان با اسرائیل برای حمله به ایران

پست توسط &mmt »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]ریاض موافقت کرده که اسرائیل در حمله نظامی به ایران از حریم هوایی این کشور استفاده کند. ریاض همچنین برای همکاری و کمک توسط هلیکوپترهای عملیات نجات، هواپیماهای سوخت گیری و هواپیماهای بدون سرنشین با اسرائیل توافق کرده است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]   گزارش مشرق به نقل از جام نیوز، «ریاض موافقت کرده که اسرائیل در حمله نظامی به ایران از حریم هوایی این کشور استفاده کند...»

با نزدیک شدن به دور سوم مذاکرات ژنو و ابراز امیدواری مقامات 1+5 و ایران نسبت به رسیدن به توافقی سازنده، حاشیه سازی های رژیم اشغالگر قدس علیه تهران هر روز بیشتر می شود.

تایمز اسرائیل (timesofisrael) نوشت: اسرائیل می گوید با عربستان سعودی بر روی طرح حمله به ایران کار می کند.

این رسانه صهیونیستی به نقل از روزنامه ساندی تایمز انگلیس (Sundaytimes) افزود: ریاض موافقت کرده که اسرائیل در حمله نظامی به ایران از حریم هوایی این کشور استفاده کند. ریاض همچنین برای همکاری و کمک توسط هلیکوپترهای عملیات نجات، هواپیماهای سوخت گیری و هواپیماهای بدون سرنشین با اسرائیل توافق کرده است.

یک منبع دیپلماتیک ناشناس به این روزنامه گفته است: عربستان سعودی خشمگین و عصبانی بوده و مایل به ارائه کمک های مورد نیاز به اسرائیل است.

تایمز اسرائیل افزود: این گزارش زمانی منتشر شده که بنیامین نتانیاهو در حال لابی شدید علیه توافق با ایران است. وی درپی دستیابی به اتحادی بین المللی است تا علیه موافقت نامه ای که اجازه ادامه غنی سازی به ایران را خواهد داد، اقدام کنند. روز یکشنبه، اسرائیل از فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه استقبال می کند. وی هفته گذشته، مانع توافق شش قدرت جهانی با ایران شد؛ توافقی که در ازای گام اولیه ایران مبنی بر کاهش غنی سازی اورانیوم، از شدت تحریم های این کشور می کاست. 
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 79
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۳:۳۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1078 بار
سپاس‌های دریافتی: 506 بار

Re: همکاری عربستان با اسرائیل برای حمله به ایران

پست توسط farzande-iran »

چه جسارتا تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

باید به تل آویو و حیفا ، ریاض رو هم اضافه کنیمتصویرتصویرتصویر
Furious Poster
Furious Poster
پست: 387
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1171 بار

Re: همکاری عربستان با اسرائیل برای حمله به ایران

پست توسط nasir irani »

عربستان فقط در زمان جنگ 40 میلیارد دلار آنهم با حساب ارزش دلار آن زمان به صدام کمک کرده.......این کشور در تحریک و تجهیز خلق عرب خوزستان سلفی های سیستان و بلوچستان با حمایت مالی برای ساخت حتی مدرسه های ترویج وهابیت در بخش پاکستانی خلیج عربی جزایر سه گانه سرکوب سنگین شیعیان و طرفداران ایران در بحرین و یمن حمایت مالی از مخالفین حزب الله وشیعیان در لبنان و سرمایه گزاری سنگین برای ترویج وهابیت و شیعه ستیزی از روسیه و قفقاز و چین گرفته تا قلب افریقا و حتی سفارت خانه های این کشور در اروپا و خیلی کارهای دیگه روی همه رو در دشمنی با ایران و شیعه سفید کرده!!
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”