برگزاری رزمایش جنگ نوین با سناریوی هسته‌ای

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

برگزاری رزمایش جنگ نوین با سناریوی هسته‌ای

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: رزمایش جنگ نوین با سناریوی هسته‌ای فردا در بوشهر برگزار می‌شود.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق به نقل از فارس، حمید خرمدل صبح امروز در نشستی خبری اظهار داشت: با توجه به وجود نیروگاه اتمی در بوشهر و اهمیت موضوع هسته‌ای برای کشور، رزمایش جنگ نوین با سناریوی هسته‌ای در بوشهر برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمنان ایران اسلامی خود مبتکر بمب هسته‌ای هستند ما در این رزمایش به فرض اینکه به نیروگاه اتمی بوشهر حمله شود سناریویی طراحی کردیم تا آمادگی بسیجیان برای مقابله با خطرات احتمالی را بسنجیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: رزمایش فردا یک نوع رزمایش امداد و نجات است که یک گردان کوثر و دو گردان بیت المقدس در آن شرکت خواهند داشت.

خرمدل تصریح کرد: در همین ارتباط امروز مروری بر آموزش‌های گذشته برای بسیجیان است و رزمایش فردا حد فاصل نیروگاه اتمی بوشهر و منطقه سرتل برگزار خواهد شد.

اعزام دانش‌آموزان دختر به اردوی راهیان نور از روز شنبه

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در ارتباط با اردوی راهیان نور هم گفت: نخستین مرحله اعزام دانش‌آموزان به اردوی راهیان نور از 13 مهرماه تا 22 آبان ماه ویژه دانش‌آموزان پسر با موفقیت به پایان رسید.

خرمدل گفت: مرحله دوم نیز از اول آذرماه تا 25 آذرماه است که شامل دانش‌آموزان دختر دوم دبیرستانی استان خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در تابستان امسال 95 گروه جهادی را به مناطق محروم استان اعزام کردیم که 43 گروه دانشجویی و مابقی سایر اقشار بودند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: اعزام گروه‌های جهادی نقش مهمی در محرومیت‌زدایی از نقاط مختلف استان داشته است.

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”