ایران و قطر رزمایش مشترک برگزار می کنند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8626 بار

ایران و قطر رزمایش مشترک برگزار می کنند

پست توسط A3eman »

[FONT=Tahoma, Arial] [FONT=tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#f8f8f8] فرمانده دریابانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نخستین رزمایش دریابانی ناجا و گارد ساحلی کشور قطر در آینده نزدیک برگزار می شود.      گزارش مشرق به نقل از ایرنا، سردار سید علی محمد سلامی ، روز پنجشنبه در حاشیه یازدهمین اجلاس همکاری دریابانی ایران و گارد ساحلی قطر در جزیره کیش افزود: موضوع برگزاری رزمایش مشترک در صورتجلسه همکاری دو کشور که به امضای طرفین رسید، گنجانده شده است.

فرمانده دریابانی ناجا گفت: در این اجلاس همچنین توافق شد که دریابانی ناجا، ماموران گارد ساحلی قطر را در حوزه مبارزه با مواد مخدر آموزش دهد.

سردارسلامی همچنین اظهار کرد: کمترین قاچاق و عبور غیرمجاز در آب های جنوبی جزیره کیش ثبت شده و این امر مبین اقتدار دریابانی این جزیره است.

فرمانده دریابانی ناجا اظهارکرد: دریابانی کیش در دوره کنونی از نظر اقدامات، تجهیز امکانات و عملکرد بسیار موفق است و نسبت به گذشته روندی رو به رشد را سپری می کند.

ریاست طرف قطری را در یازدهمین اجلاس همکاری دریابانی ایران و قطر، سرتیپ علی احمد سیف البدید مدیر امنیت سواحل و مرزبانی این کشور برعهده داشت.    [FONT=Tahoma, Arial] [FONT=Tahoma, Arial] 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”