رونمایی از تانک جدید چین

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

رونمایی از تانک جدید چین

پست توسط &mmt »

[FONT=tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#f8f8f8]  چین از نسل جدید تانکهای تایپ 99 رونمایی کرد.   [FONT=Tahoma, Arial]  به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق ، تصاویر جدیدی که از رزمایش ارتش چین در مرزهای این کشور با کره شمالی منتشر شده است ، حاکی از این است که گونه جدیدی از تانک ها به خدمت ارتش این کشور وارد شده است. این تانک که Type99G نام دارد.   [FONT=Tahoma, Arial]   تانک در مقایسه به سایر تانکهای خانواده تایپ 99 بزرگتر بوده و از سامانه دفاع فعال ، سامانه دیده بانی حرارتی خودکار مخصوص فرمانده و همچنین سیستم اقدامات متقابل الکترواپتیکال بهره می برد. توپ به کار رفته در این تانک 125 میلی متری بوده و بر اساس اعلام نظر منابع نظامی چینی دقت و قدرت نفوذ مهمات آن از نمونه روسی بیشتر بوده و می تواند در زره تانکهای مدرن غربی مثل سری آبرامز و یا چلنجر نفوذ کند.   [FONT=Tahoma, Arial] [FONT=Tahoma, Arial]  تصویر   
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 196
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 540 بار
سپاس‌های دریافتی: 1670 بار

Re: رونمایی از تانک جدید چین

پست توسط hf22 »

خیلی زود دوران تانکها تمام میشه. با آمدن موشکهای ضد تانکی مثل جاولین عملا حرکت کردن تانکها در میدان جنگ یک خودکشی خواهد بود.
تنها راه کار حمایت قوی توسط نیروی هوایی خواهد بود!

جنگ خلیج فارس: وقتی دو گروه نیروی ویژه ارتش آمریکا در مسیر حرکت خود به ستونی بلند از نیروی زرهی عراقی مواجه شدند! عقل حکم میکنه چند نفر به هیچ عنوان شانس درگیری با این تعداد توان زرهی را ندارند و معمولا عقب نشینی تنها راه عاقلانه خواهد بود.

اما این دو گروه روی هم 19 موشک جاولین شلیک کردند و نتیجه اینکه چند نفر نیروی ویژه موفق شدند بدون هیچ مشکلی ستون نیروهای عراقی که شامل چندین کامیون حامل نیرو. نفربر زرهی و تانک را نابود کنند!

وقتی موشک ضد تانک داشته باشید بسته به قدرت آتش سلاح شما می توانید ضربات بیش از توان خود وارد کنید!

یک هاموی مسلح به موشک تاو یا جاولین گاهی بسیار از یک تانک آبرامز خطرناکتر می شود!
کسی که در تاریکی زندگی کند نیاز به نور را درک نخواهد کرد!
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”