روسیه آماده ساخت جایگزین سلاح اتمی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

روسیه آماده ساخت جایگزین سلاح اتمی

پست توسط &mmt »

[FONT=Tahoma, Arial]   گزارش مشرق ، گئورگی ریکووانوف یکی از اعضای اکادمی علوم روسیه در مصاحبه با روزنامه روسیسکایا گزتا با اعلام این خبر گفت میزان اثر بخشی این تسلیحات را می توان با تسلیحات هسته ای مقایسه کرد.   

[FONT=Tahoma, Arial]   که رئیس بخش تحقیقات در مرکز هسته ای فدرال موسسه تحقیقات علمی روسیه است، گفت:« مدت زمان زیادی است که تلاش هایی برای دست یابی به این تسلیحات دقیق آغاز شده اند.»   

[FONT=Tahoma, Arial]   همچنین گفت این سیستم ها با استفاده از تجهیزات هدایت شونده - افزایش قابلیت سیگنال در برد رادار - ساخته می شوند.   

[FONT=Tahoma, Arial]   تأکید کرد:« در حال حاضر، مسئولیت بزرگتری ما تعیین شده است و آن هدف قرار دادن هر گونه هدفی در فاصله بیش از 100 کیلومتر است . پیشتر، به سبب پایین بودن میزان دقت، به منظور هدف قراردادن اهداف در چنین فاصله ای به تسلیحات هسته ای نیاز بود.»   

[FONT=Tahoma, Arial]   ترتیب، در حال حاضر جایگزینی برای بمب های اتمی وجود دارد.   

[FONT=Tahoma, Arial]   افزود:« این تسلیحات دقیق در زمنیه موثر بودن به تسلیحات هسته ای نزدیک هستند. ما همه فن آوری های لازم را در اختیار داریم : سیستم های ناوبری، سیستم های کنترل و استقرار در سطح جهان و تولیدات میکروالکترونیک لازم برای ساخت این تسلیحات. موضوع مهم این است که ما متخصصانی را در اختیار داریم که قابلیت انجام چنین کارهایی را دارند. »   

[FONT=Tahoma, Arial]   گفت بر این باور است که « نیازی به از سر گیری آزمایشات هسته ای زمینی نیست. در نتیجه اقداماتی که طی ده سال گذشته انجام شده است ما توانستیم به این قابلیت دست یابیم.»   

[FONT=Tahoma, Arial]   دانشمند روسی گفت آزمایشات این تسلیحات جدید در حال حاضر با کمک شبیه سازی های رایانه ای و دیگر ابزارها در حال انجام است .»   

[FONT=Tahoma, Arial]   او افزود« ما برای ایجاد شرایط نزدیک به انفجارهای هست ای، به واحدهای آزمایشگاهی جدید نیاز داریم . دولت ما تقریبا با ایجاد چنین واحدهای آزمایشگاهی موافقت کرده است .»   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”