آذربایجان: سکوی حمله به ایران نخواهیم شد/سفر وزیر جنگ اسرایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 49
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۲:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 260 بار
تماس:

آذربایجان: سکوی حمله به ایران نخواهیم شد/سفر وزیر جنگ اسرایی

پست توسط mohmmad.temore »

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]  دفاع جمهوری آذربایجان با رد گزارشها درباره انجام اقدام خصمانه علیه ایران از طریق حریم هوایی این کشور تاکید کرد هرگز اجازه حمله به ایران را از خاک خود نخواهیم داد.  

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]  گزارش مهر،شبکه المیادین در خبر فوری گزارش داد که وزیر دفاع جمهوری آذربایجان تاکید کرده است کشورش هرگز اجازه نخواهد داد اقدام خصمانه ای علیه ایران از طریق خاک یا حریم هوایی آذربایجان انجام شود.  

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]  اظهارات در حالی است که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حال دیدار از جمهوری آذربایجان است و این رژیم بارها از آمریکا و غرب خواسته تا اقدام نظامی علیه ایران انجام دهند.  

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]  همین رابطه خبرگزاری فرانسه گزارش داد که موشه یعلون روز چهارشنبه در سفری دو روزه به جمهوری آذربایجان سفر کرد و این اولین سفر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به این کشور بوده است.  

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]  جنگ رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که این دیدار با هدف تقویت همکاریهای دوجانبه و گفتگو درباره مسائل راهبردی منطقه است.  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”