واکنش مقامات رژیم صهیونیستی نسبت به شلیک موشک از غزه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 49
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۲:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 260 بار
تماس:

واکنش مقامات رژیم صهیونیستی نسبت به شلیک موشک از غزه

پست توسط mohmmad.temore »

تصویر
   [FONT=tahoma, geneva, sans-serif]به گزارش جام نیوز، شبکه خبری الیوم اعلام کرد: موشیه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی سخنانی در کنفرانس جنبش کیبوتس در شاعر هنیگف گفت: اسرائیل هرگز در برابر شلیک موشک ها از غزه ساکت نخواهد ماند و هر کاری لازم باشد انجام می دهیم تا هیچ گونه خللی در زندگی عادی مردم در جنوب بوجود نیاید.    
       
   [FONT=tahoma, geneva, sans-serif]در همین راستا خبرگزاری سما نیز اعلام کرد: بنیامین نتانیاهو در جریان بازدید از یک پایگاه نظامی وابسته به نیروی اطلاعات رژیم صهیونیستی گفت: هرگز نمی پذیریم که برقراری آتش بس در غزه همانند توافقنامه های قبلی باشد و هر از چند گاهی شاهد شلیک پراکنده موشک ها باشیم، جنبش حماس پایبندی بر آتش بس را تاکید کرده و باید گروه های دیگر نیز به آن پایبند باشند.    
       
   [FONT=tahoma, geneva, sans-serif]گفتنی است جنبش حماس روز گذشته هرگونه اطلاع از شلیک خمپاره به‌ سوی سرزمین‌های اشغالی را رد و اعلام کرد که فلسطینیان همچنان به آتش‌بس پایبند هستند.    
       
   [FONT=tahoma, geneva, sans-serif]این درحالی است که برخی رسانه‌ها از شلیک موشک از نوار غزه به ‌سوی سرزمین‌های اشغالی خبر دادند که بنا بر این خبر، اولین شلیک موشک از نوار غزه به‌ سوی سرزمین‌های اشغالی، پس از آتش‌ بس نیروهای مقاومت فلسطینی با اسرائیل است.    
       
   [FONT=tahoma, geneva, sans-serif]تسنیم هم نوشت: دو طرف فلسطینی و اسرائیلی اوایل شهریور توافق آتش بس طولانی مدت را تحت نظارت طرف مصری امضا کردند و این در حالی است که رژیم صهیونیستی طی 51 روز تجاوزات خود علیه نوار غزه 2 هزار و 157 نفر را شهید و بیش از 11 هزار نفر دیگر را زخمی کرد و علاوه بر آن هزاران منزل در این جنگ تخریب شد.    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”