کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهدم شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 1848
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱ آذر ۱۳۸۸, ۱۰:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 450 بار
سپاس‌های دریافتی: 5715 بار

کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهدم شد

پست توسط iron_man63 »

کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهدم شده

روز گذشته رسانه‌های جهان خبر هلاکت "ملا اختر منصور" سرکرده گروه تروریستی طالبان افغانستان را اعلام کردند. بر اساس این گزارش‌ها، خودروی سواری حامل وی با یک فروند موشک هوا به زمین هدف قرار گرفته و بطور کامل منهدم شده است.

تصویر


تصویر

اما آنچه در این میان حائز اهمیت است، نوع پوشش رسانه‌ای این واقعه می‌باشد. در حالی که بر اساس تصاویر منتشر شده خودروی ملا اختر منصور منهدم و بطور کامل سوخته، رسانه‌های وابسته به محور غربی - عربی - عبری مدعی شده‌اند که اوراق هویت وی را یافته‌اند که جعلی بوده اما "ممهور به مهر ویزای قانونی سفر یک ماهه به ایران" بوده است. در تصاویری که رسانه‌های مذکور از این اوراق هویت رهبر طالبان منتشر کرده‌اند، پاسپورت و کارت شناسایی وی بدون هرگونه آسیب و حتی دود و گرد و غبار به نمایش در آمده است.

تصویر


تصویر
انتشار تصاویر اوراق هویتی "آکبند" رهبر طالبان به مثابه صدور دستور تغییر خط رسانه‌ای از سوی کشورهای حامی تروریسم در منطقه و فرامنطقه بود. چرا که ناگهان کلیه تحلیل‌ها و اخبار از جزییات کشته شدن وی به بررسی سفر خیالی به ایران با پاسپورت جعلی و البته ویزای رسمی! دولت ایران چرخش داده شد. مطابق معمول، پیشتاز این خط رسانه‌ای هم شبکه های تلویزیونی "العربیه و الحدث (ارگان دربار آل سعود)، الجزیره (ارگان دربار شیخ نشین قطر) و شبکه‌های بی بی سی و سی ان ان بوده‌اند که طی خبرها و تحلیل‌های خود "جمهوری اسلامی ایران" را به حمایت از گروه تروریستی تکفیری طالبان متهم کردند.
تصویر

در رابطه با وابستگی طالبان و گروه‌های ردیف آن مانند القاعده، داعش، بوکوحرام در نیجریه، الشباب در سومالی، صدها گروه و دسته تکفیری مسلح در سوریه و اقصی نقاط جهان هیچگونه نیازی به تحلیل یا تفصیل پیرامون منابع مالی و تسلیحاتی و فرماندهی آنها وجود ندارد. چرا که برای افکار عمومی جهان مانند روز روشن است که این گروهها از دهه 70 میلادی با حمایت اتاق عملیاتی مشترک به فرماندهی آمریکا و اسراییل و پادویی بی‌جیره و مواجب عربستان سعودی، قطر، پاکستان و اخیرا ترکیه با اهدافی همچون "ناامن نگاه داشتن مرزهای ایران از طریق تاسیس و گسترش گروه‌های تکفیری دست پرورده مدارس تکفیری مستقر در عربستان"، تداوم ناامنی‌ها و بی‌ثباتی در داخل افغانستان و ...ایجاد شده و بطور منظم مورد آموزش، تسلیح و تمویل قرار گرفته است.

تصویر

تصویر

تصویر

برای افکار عمومی جهان کامل مسجل است که نوع حمایت‌های کشورهای حامی تروریسم تنها به ارسال پول و سلاح در طی 30 سال گذشته محدود نمانده و تنها با مراجعه‌ای ساده به اینترنت می‌توان تصاویری از افتتاح و فعالیت "سفارت امارت اسلامی طالبان" را در شهر دوحه مرکز شیخ نشین قطر مشاهده کرد. این بدان معناست که این کشورها به مرحله از وقاحت رسیده‌اند که به خود این حق را دادند تا برای گروهی متحجر که سالها صدها هزار افغان مستضعف و بی‌گناه و فقیر را به خاک و خون کشیده و وجهه اسلام و پیامبر رحمت آن حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه) را با اقدامات وحشیانه خود در اذهان عمومی جهان به بدترین وجهی تخریب کردند سفارت تاسیس کرده و به آن وجهه و مشروعیت سیاسی و دیپلماتیک اعطا کنند!

تصویر
برای افکار عمومی این سوال مطرح می شود که آیا ایران که خود در زمان حکومت طالبان بزرگترین دشمن آن بوده و از طریق غیر مستقیم (کمک و حمایت از مجاهدین افغان به رهبری شهید احمد شاه مسعود) و مستقیم با این گروه تکفیری به مبارزه برخاسته حامی آن محسوب می‌شود یا کشورهایی که 30 سال طالبان را در مدارس وهابی پاکستان و افغانستان و عربستان پروریدند و رشد دادند و تسلیح و فرماندهی کردند!؟

تصویر


سوال دومی که برای هر انسان بهره مند از شعور و عقل سالم بوجود آمده این است که چگونه ممکن است از میان خودروی منهدم شده و جسد تکه تکه شده رهبر طالبان و همراهانش پاسپورت جعلی و ویزای سالم ایران استخراج شده باشد!؟ البته لازم به یادآوری است که از کشورهایی همچون آمریکا که سالهاست موجودیت آنها با تروریسم، کشتار بی گناهان، چپاول و غارت اموال و دارایی‌های کشورهای مختلف جهان از آسیا تا آفریقا و آمریکای جنوبی گره خورده چنین اتهام‌زنی‌هایی بعید نیست!تصویر


بیاد بیاوریم در حالیکه کلیه گزارش‌های امنیتی و تصاویری که از سوی دولت و سازمان‌های امنیتی آمریکا منتشر گردید، حکایت از سعودی بودن عوامل فاجعه 11 سپتامبر و دست داشتن دربار این کشور در این حمله حکایت داشت، شاهد بودیم که جرج بوش رئیس جمهور آمریکا ناگهان ایران را به محور شرارت در منطقه متهم کرده بود! آیا برای آمریکایی که از خاکستر پودر شده برج‌های عظیم دوقلو مرکز تجارت جهانی وصیت‌نامه "محمد عطا و پاسپورت و اوراق هویتی 19 تروریست سعودی و عرب‌تبار را کشف و به نمایش گذاشته تکرار این سناریو در سایر مناطق جهان مانند افغانستان دشوار است!؟تصویر


تصویر

تصویرشایعات
ودامن زدن رسانه های عربی و .....

ایران برای تضعیف داعش درافغانستان ومبارزه بانیروهای ناتووامریکاودستگیری عبدالمالک رابطه چندساله باطالبان بااهداف مشترک برقرارکرده بودوعامل این ارتباط شخص ملااخترمنصوربودومرگ ایشان به ضررایران وبه نفع امریکاوداعش تمام می شود
  سوریه از یمن میگذرد « اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن » « لعنة الله علی عدوک یا علی »  
آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
[External Link Removed for Guests]
 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1716
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3416 بار
سپاس‌های دریافتی: 5833 بار

Re: کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهد

پست توسط shafagh »

این نوع ترفندها و توطئه های تبلیغاتی جهان استکبار سال های سال است که علیه ایران اسلامی صورت گرفته است و یکی از دلائلی که رهبر و بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی امریکا را "شیطان بزرگ" نامید همین نکته است.
کینه امریکا نسبت به ایران اسلامی و مردم ایران همیشه وجود داشته است و واقعا بنا به همان تعبیر امام کدام انسان با ایمانی است که باور کند شیطان با انسان درست و عادلانه رفتار کند. اما نکته ای که محرز است انکه هیچ قدرتی نمی تواند خورشید جمهوری اسلامی را کم نور کند زیرا که این نور از خداست و نور خداوند خاموش شدنی نیست. 
 يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿32﴾    
می ‏خواهند نور خدا را با سخنان خويش خاموش كنند ولى خداوند نمی ‏گذارد تا نور خود را كامل كند هر چند كافران را خوش نيايد (32)  

بهرحال با وجود همه توطئه های سیاسی و تبلیغاتی دنیای استکبار تا به امروز جمهوری اسلامی ایران در مقابل دولت ها و ملت ها روز به روز عزت و وجاهت بیشتری پیدا کرده است. خیلی از دولت ها و ملتها به امریکا اعتمادی ندارند که از جمله عده ای هم از خود مردم امریکا هستند که شاید بزبان نیاورند. بهر حال چون امر باطل و حرف باطل ریشه ای ندارد حقانیت جمهوری اسلامی بیش از پیش در اینده روشن خواهد شد و خدشه ای به وارد نخواهد امد.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4490
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ب.ظ
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4687 بار
سپاس‌های دریافتی: 8719 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام
شاید خواسته بیاد اسلحه بخره
ایران به خیلیها اسلحه میفروشه یا مجانی اسلحه میده و پولش رو از حقوق ملت شریف پرور کم میکنه
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های خودرو
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های زندگی
برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهمِ تنظیمات اندروید
جسارتاً آموزشتوبه به زبان ساده
توصیه‌های بسیار مهم امنیتی
توصیه‌های بسیار مهم سلامتی
سرویس و تعمیر آبگرمکن و پکیج
سیستم آبرسانی ساختمان (پمپ،مخزن،روشهای‌نصب،عیب‌یابی،تعمیر،هشدارها،توصیه‌ها)

دوستِ عزیز،چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد
همه ما آسمونی هستیم و شمارش معکوس برای بازگشتمون از همون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده
و حسابرسیِ بسیار دقیقی هم در انتظارمون هست. 
یه آسمونیِ فعال باش که امتحانِ دنیا تکرار شدنی نیست که نیست

اگه باور نمی‌کنی، برو همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
باز هم قبول نداری ؟!
این شما و این هم دنیا

Fast Poster
Fast Poster
پست: 252
تاریخ عضویت: شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۶:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 899 بار

Re: کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهد

پست توسط شیرافکن »

فقط کافیه رسانه های غربی یک جوسازی تکراری کسالت اور را شروع کنند تا یک مشت مزدور خارج نشین تبلیغات دروغین خودشون را اغاز کنند.برای رضای خدا که نیست مساله جیبشون هست!!!
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهد

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام

آدم عاقل از شنیدن این مزخرفات به خنده می افتد.
نمی دانم چرا همیشه مدارک شناسایی این گونه افراد به صورت کاملاً اتفاقی!!! از جیبشان بیرون می افتد!
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”