تمسخر پرچم شیخ نشین قطر توسط نظامیان آمریکایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 1848
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱ آذر ۱۳۸۸, ۱۰:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 450 بار
سپاس‌های دریافتی: 5715 بار

تمسخر پرچم شیخ نشین قطر توسط نظامیان آمریکایی

پست توسط iron_man63 »

تمسخر پرچم شیخ نشین قطر توسط نظامیان آمریکایی


در پس انتشار تصاویری از تمسخر پرچم شیخ نشین قطر توسط گروهی از نظامیان آمریکایی مستقر در اطراف شهر دوحه، وزارت اور خارجه این کشور اقدام به فراخوان سفیر امریکا کرده است. (برای ضیافت شام بوده ، اخه مثلا چه غلطی میتونه بکنه)


تصویر


بنابر این گزارش، دانا اسمیت سفیر آمریکا در دوحه قطر با انتشار بیانیه ای در صفحه شخصی خود در توئیتر از موضوع احضار به وزارت امور خارجه شیخ نشین قطر را مورد تایید قرار داده و از برخورد با نظامیان آمریکایی توهین کننده به رچم این کشور خبر داده است. روز گذشته یکی از نظامیان امریکایی مستقر در پایگاه هوایی دوحه تصویری از تمسخر پرچم قطر در حاشیه یک جلسه مشترک با فرماندهان نظامی این کشور منتشر کرده بود که با واکنش گسترده ای مواجه شده بود. قطر کمتر از 800 هزار نفر جمعیت دارد که اکثر آنها را اتباع کشورهای ایران، پاکستان، افغانستان، بنگلادش، سریلانکا، هند و ... تشکیل می دهند. این کشور میزبان دهها هزار نظامی آمریکایی، اروپایی و ترکیه می باشد که وظیفه حفاظت از اماکن مهم و تاسیسات حیاتی نفت و گاز آن را بر عهده دارند.


تصویر
  سوریه از یمن میگذرد « اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن » « لعنة الله علی عدوک یا علی »  
آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
[External Link Removed for Guests]
 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

Re: تمسخر پرچم شیخ نشین قطر توسط نظامیان آمریکایی

پست توسط shafagh »

واقعا دوستی با امریکا چنین توهین هایی را هم در پی دارد. اگر امریکا حس کرد دولتی و مردمی اسیر و برده انها شده اند وای بر حال ان دولت و ان مردم!

رهبر اسلام در ایران بارها در مورد دوستی با امریکا و اعتماد به این قدرت گردنکش و قدار جهان که چهره زشت و وحشت افرین خود را در پشت نقاب های مختلف پنهان کرده و افراد را می فریبد هشدار داده اند و الان در همین عکس ها می بینیم که برخورد امریکایی ها با کسانی که انها را دوست و همپیمان خود می شمارند چگونه است و چطور به بالاترین نماد ملی انها توهین می شود.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”