داعش خواستار انجام حملات «گرگ تنها» در ایران شد!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۶:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

داعش خواستار انجام حملات «گرگ تنها» در ایران شد!

پست توسط reza_27 »

داعش با انتشار ویدئوی جدید خواستار اجرای حملات مشابه تیراندازی خونین اورلندوی آمریکا در کشورهای دیگر از جمله ایران شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، گروه تروریستی داعش، با انتشار ویدئوی جدید خود به نام «به پا خیزید» در شبکه‌های وابسته به این گروه تروریستی، از طرفدارانش خواست حملاتی شبیه تیراندازی مرگبار باشگاه همجنس‌گرایان شهر «اورلندو» در ایالت فلوریدای آمریکا را انجام دهند.

در این فیلم ۳.۵ دقیقه‌ای از عناصر تروریستی داعش خواسته شده در فرانسه، آمریکا، بلژیک، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، دانمارک و ایران، حملات تروریستی «گرگ تنها» را اجرا کنند.

نگارنده مطلب می‌افزاید: تاکنون سابقه نداشته داعش در ویدئوهای خود از ایران بویژه در کنار کشورهای غربی نام ببرد. در این ویدئو، «ابو محمد العدنانی،» سخنگوی داعش، از طرفداران این گروه تروریستی خواست کفار را در کشورهایشان هدف قرار دهند.

در بخش‌های دیگری از این ویدئو، صحنه‌های گردن‌زنی یکی از قربانیان داعش و حملات اخیر عناصر وابسته به این گروه تروریستی در کشورهای دیگر گنجانده شده است. بخش‌هایی از یک فیلم قدیمی این داعش درباره حمله به میدانی در شهر نیویورک نیز در این ویدئو نشان داده می‌شود

منبع : alef.ir
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

Re: داعش خواستار انجام حملات «گرگ تنها» در ایران شد!

پست توسط shafagh »

بدبختی داعشی ها در سوریه و عراق است که دارند تار و مار می شوند و اقدامات جنایتکارانه در دیگر کشورها برای انها سودی ندارد. از طرفی باید گفت خداوند حافظ و نگهدار این مملکت و افراد ان است و هر مار سمی که بخواهد به مرزهای ایران وارد شود فوری شناسایی و سرکوب می شود  [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”