قول عربستان براي تأمين سوخت هواپيماهاي حمله‌كنندهء آمريكا به ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 216 بار

پست توسط iran4946 »

دوستان عزيز ارزوي قلبي من موفقيت و سربلندي کشور عزيزمان ايران است :( :( :( :(
و زماني بيگانه اي بخواهد به کشورمان تجاوز کند من با تمام توان به عنوان يک ايراني خواهم جنگيد و از ميهن خويش
دفاع خواهم کرد حالا ميخواهد ان کشور بيگانه امريکا يا اسراييل باشد يا اعراب يا ساير کشورها
در اخر ما بايد به عنوان يک ايراني نتنها الگوي عمل ساير مسلمين چه شيعه و چه اهل تسنن باشيم بلکه کاري کنيم
که تمام اقوام و ملل و مذاهب چه مسيحي و يهودي و بودايي و .... عملکرد ما را ستايش کنند
خدایا کشور ما را از دروغ و فساد و چاپلوسی و فقر نجات بده
New Member

پست توسط aviators »

Farhad3614 : متن پست شما به علت مغایر بودن با قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران حذف شد.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 49 بار

پست توسط JASON »

با سلام خدمت اساتيد و دوستان ،

توضيح اينكه : سپاس اينجانب از آقاي فرهاد بود كه با عكس العملي سريع مانع ايجاد تشنج در سايت شدند...

در واقع تشكر ار ايشان بود ... و اين توضيح لازم بود تا ايجاد شبهه نشود.

از همه كاربران هم تقاضا ميشود دنبال مباحث بي نتيجه سياسي نباشند بگذاريد اين گونه بحثهاي حساس ادامه نيابد.. كه از هر نظر باعث انحراف در موضوع و مشكلات متعدد براي سايت ميشود ..

موفق و پيروز باشيد .
درون كوچه قلبم چه غمگينانه ميپيچدصداي تو كه ميگفتي به جز تو دل نيمبندم-فريب وعده هايت را ندانستم ولي اكنون به يادوعده هاي توميان گريه ميخندم
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

torabi89,

شما نیز همچون من به کشور خود علاقه دارید و این خود مایه افتخار یک ایرانیست

در این مدتی که در حال تحقیقات درباره برخی مسائل بودم متاسفانه و متاسفانه با مدارکی برخورد کردم که نشان میداد که کشورهای عربی منطقه علاوه بر پشتیبانی مالی از صدام در پشتیبانی دفاعی نیز کم نگذاشتند . به طوری که کشورهای عربی چندین تانکر حمل سوخت و جنگنده های تدافعی و رهگیر به همراه خلبان در اختیار عراق قرار داده بودند تا علیه مردم ایران استفاده کنند .
این نشان داد که در تاریخ ما به هرکس کمک کردیم در اخر از اون خنجر خوردیم و آنهم خنجری از پشت .

در یکی از مدارک که در بخش بایگانی سازمان کنترل تسلیحات ملل متحدد نگه داری میشود اسرائیل از طریق یک کشور ثالث قطعات اف -14 را در زمان جنگ تحمیلی به ایرانیان میرساند. تا اف -14 های ایرانی همچنان برپا باشند . این کار توسط چند ایرانی مقیم اسرائیل انجام می شده که اکنون پس از افشای این امر پس از سال 2000 با توجه به قانون منع صادرات تسلیحات پیشرفته آمریکا به ایران بازداشت شده و به چندین سال حبس محکوم شده اند . در این مداردک قید شده بود که افراد مذکور علاوه بر تحویل موتور اف -14 و قطعات سیستمهای پیشرفته ناوبری به ایران در حال تدارک چند فروند هواپیما کامل اف-14 بودند تا به صورت قطعه قطعه به ایران ارسال کنند که به دلیل وسعت امر لو رفته و و توسط پلیس فدرال امریکا بازداشت می شوند . این پرونده تحت نظر ICE همچنان در حال بررسی است . سعی میکنم در آینده برخی از مطالب رو که بشه در سایت قرار داد ترجمه کنم . البته گزارشات سرشار از مذامین ضد ج ا ا و تردید دارم که این کار را انجام بدم یانه . چون برخلاف قوانین سایته .

دوستانتی که به زبان انگلیسی آشنایی دارند می توانند در سایت های زیر گزارشات و اسناد مربوطه رو مشاهده کنند .
fas.org
iranwatch.org
ICE.gov

موفق باشید
آخرین ويرايش توسط 1 on Mehdi2224, ويرايش شده در 0.
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

با سلام.
دوستان عزيز و گرامي توجه کنيد...

در صورتي که اقدام به شروع بحثهاي سياسي و مغاير با دين و اسلام نماييد پست شما حذف خواهد شد با قائل شدن محدوديتهايي براي آن فرد در ضمن تاپيک هم قفل ميشود...و در صورت تکرار, برخوردهاي ديگري را طبق مقررات جمهوري اسلامي و قوانين اين سايت خواهيم داشت.
موضوع تاپيکها را منحرف نکنيد که پست شما حذف خواهد شد و...

با تشکر.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

snipercab از خود شما ميپرسم اصلا من وارد جزئيات نشده و حرفهاي شما کاملا درست!! ايا در برابر بلاهاي که قبل از انقلاب سر اين ملت بدبخت اومد(بي سوادي و دزدي هاي کلان و پيشکش کردن پول ملت به امريکا وقتيکه ملت ايران از گشنگي ميمردند ) اينها چيزي بحساب ميان ؟؟؟؟ :-x

دوستان خيلي ها ميگن جنگ ايران و عراق برنده نداشت اما من ميگم تنها برنده اون اسرائيل بو :-( د و فرستادن اون کمک ها براي طولاني تر کردن جنگ و بيشتر سرگرم کرن ايران بود که با اگاهي اسرائيل و امريکا انجام شد اما همانطور که مرسوم هست هميشه براي تبرئه کردن خودشون چند نفر پيدا ميکنن و کاسه کوزه رو سراونا ميشکنن

و در مورد اهدافشون هم تا حدودي موفق شدن و ايران رو 20 سال عقب انداختن (ماهنوز نتونستيم اثرات جنگ رو ترميم کنيم :lol: )
گفتم در برخورد با ج.ا.ا يکم انصاف بخرج دهيد (ميدنم اشتباه داشتيم اما نه..............!)
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

aviators پست شما سرشار از مطالب خارج از قوانين بود و حذف شد.

دوستان عزيز موضوع تاپيک منحرف شده لطفا موضوع تاپيک را در صورت لزوم ادامه دهيد.

پستهای خارج از موضوع حذف شدند.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط FarHouD »

من تنها چیزی که میگم اینه که دشمن اصلی ما بعد از اسراییل و آمریکا همین عرب های هستند . البته با کار های بعد از انقلاب حق هم دارن . عرب ها سنی هستند و ما شیعه و از زمان حضرت علی تا حالا سنی ها دشمن شیعیان بودند وحتی بعضی مواقع کشتن آنها را حلال می دانستند!!!
ویه اشاره کوچک هم به فساد می کنم : چندین سال قبل می گفتند فلانی دودی و بسیار شرم آور بود ولی حالا طرف می ره دانشگاه معتاد بر می گرده . این یکی منبعش معتبره دانشگاهش هم نجف باد اصفهان است
زندگی جز عبادت خدا هیچ نیست .
عشق به همدیگر نگاه کردن نیست ء عشق باهم به یک نقطه نگاه کردن است.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

اولا کي گفته عربها سني هستند حزب الله عربه و از خيلي ها که ادعاي تشيع ميکنن پاک تر دراومدند

بعدم اصلا ما در بعضي روايات داريم که اخرين جنگ امام زمان با سفياني هستش (موضوع جالبيه در بارش مطالعه کنيد )

ویه اشاره کوچک هم به فساد می کنم : چندین سال قبل می گفتند فلانی دودی و بسیار شرم آور بود ولی حالا طرف می ره دانشگاه معتاد بر می گرده . این یکی منبعش معتبره دانشگاهش هم نجف باد اصفهان است

نمي خواهم خيلي از بحث منحرف بشم اما من نفهميدم يعني مي خواهي بگي تو کشور هاي پيشرفته مثل انگليس و امريکا تو دانشگاهاش و يا کلا اعتياد نيست؟؟ :-x اگه اينطوري فکر ميکني که خيلي اطلاعاتت محدوده يکم بيشتر تحقيق کن تا امار وحشتناک اونارو هم ببيني و در کل فقر و اعتياد در بعضي از کشور هاي پيشرفته دست کمي از کشور هاي عقب مونده نداره چه برسه به يک کشور درحال توسعه مثل ايران

و در اخر پيغمبر و امام هاي ما همه عرب بودن و اين گونه طرز فکر ها فقط به خود ما ضرر ميزنه اسلام اومد و مساله اي مهمتر از قوميت و قبيله رو مطرح کرد اونا منحرف شدن ما نبايد منحرف بشيم
اما اينم بايد گفت که امام خميني ميگه(فکر کنم در وصيت نامش !فکر کنم!) که ،ملت ايران از ملت صدر اسلام بهتر بودند :-) و من منکر ان نيستم :shock: پس شما بايد خيلي بزرگوار تر از اين حرفا باشيد :grin:
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA »

جناب torabi89 دوستی یکطرفه و زورکی امکان نداره!
[External Link Removed for Guests]
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 59 بار

پست توسط کفير »

اغلب تاریخ نگاران اهل سنت از جمله محمد بن جریر طبری، بلاذری، ابن سعد، ابن قتیبه دینوری، احمد بن داوود دینوری و ابن اثیر واقعه کربلا را به تفصیل و بر اساس روایت ابومخنف بیان کرده اند، که تا حد زیادی با بیان تاریخ نگاران شیعه مشابه است.

همچنین عالمان اهل سنت مقام حسین بن علی را بسیار بزرگ می شمارند و او را از جمله اهل بیت پیامبر می دانند. با این حال رویکردهای مختلفی در خصوص قیام و شهادت و سوگئاری بر او دارند. برخی چون غزالی قیام وی علیه خلیفه زمان را ناروا می دانند. برخی چون ابن تیمیه و سلفی ها سوگواری برای او را بیعت می دانند. با این حال برخی نیز سوگواری برای او را جایز می دانند. اهل سنت سرزمین های شرقی شامل کشورهای آسیای جنوبی و جنوب شرقی در مقایسه با کشورهای عربی دیدگاه بسیار مثبت تری درخصوص عزاداری دارند.

البته اهل سنت سینه زنی، علم کشی، زنجیر زنی و سایر رسومات عزاداری عاشورا را حرام می دانند.[۱]

تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

كجاست آن غيرت ؟

پست توسط كيارش »

«عبدالله بن‌جبرين» مفتي سعودي با صدور فتوايي، خواستار انهدام كامل تمامي اماكن مقدسه شيعيان در جهان شد.

به گزارش فارس، وي كه پس از «عبدالرحمن البراك»دومين مرجع ديني وهابي‌ها در جهان به شمار مي‌رود و پيش از اين از اعضاي بلندپايه شوراي افتاي دولتي عربستان‌سعودي بوده است، با صدور فتوايي بر ضد شيعيان در سايت شخصي خود، خواستار انهدام تمامي اماكن مقدسه اسلامي شد.

وي كه خبرها و ديدارهايش توسط خبرگزاري رسمي عربستان‌سعودي (واس) و با پشتيباني مالي وزارت امور اسلامي اين كشور پوشش داده مي‌شود، مدعي شد: نبايد اين بناها را به خاطر زيبايي هنري آنها جزء ميراث اسلامي و جزء اماكن اسلامي به شمار آورد زيرا اگرچه اين ساختمان‌ها در كشورهاي اسلامي است اما شرع چنين بناهايي را قبول ندارد و اسلام دستور نابودي آنها را داده است.

بن‌جبرين افزوده است: البته تدريس جوانب مربوط به اين بناها از لحاظ علمي و توصيف آنها و زمان ساخت و تخريب اين اماكن از لحاظ شرعي اشكالي ندارد اما بايد تدريس آنها هم معطوف به پرهيز از اين قبيل بناها باشد تا دانشجويان از اين طريق، با علت ساخت و تخريب آنها آشنا شوند.

وي پيش از اين همچنين با تأييد انهدام حرم شريف امامين عسكريين(ع) در سامرا به دست تروريست‌هاي وهابي و شرعي‌ناميدن اين اقدام، از اين جنايت تمجيد كرده و حرم امام هادي(ع) و امام حسن عسكري(ع) را «بت شيعيان» خوانده بود.

اين روحاني وهابي در سال 1991، بيانيه مشهوري صادر كرد كه بر اساس آن، درخواست كمك از آمريكا براي طرد نيروهاي عراقي از كويت مجاز شمرده شد.
وي همواره در بيانيه‌هايش، برگزاري عزاداري در روز عاشورا و جشن‌گرفتن عيد غديرخم را بدعت‌هاي شيعي ذكر و آنان را متهم به فحاشي عليه اصحاب پيامبر(ص) كرده است.

اين در حالي است كه مراجع تقليد، كارشناسان مسلمان، مقامات و سازمان‌هاي اسلامي همواره درباره اختلاف و تفرقه‌افكني بين شيعيان و اهل‌سنت هشدار داده و اين اقدامات را در راستاي سياست‌هاي دشمنان اسلام از جمله آمريكا و رژيم صهيونيستي ارزيابي مي‌كنند.

وهابيت دو قرن پيش، همزمان با پيدايش جريان بابي‌گري در ايران و مذهب قادياني در پاكستان، با تشويق انگليسي‌ها سر برآورد و اين در حالي است كه فتاوي روحانيان وهابي سعودي، همواره با ريشخند ساير مذاهب سني و اهل‌تسنن اصيل مواجه مي‌شود.
بن‌جبرين كه داراي مدرك دكترا نيز هست از سال‌ها پيش به دعوت شيخ بن‌باز، استاد خود و مقامات سعودي، در رياض، پايتخت اين كشور سكونت دارد.

[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”