کشف غيرمنتظره يک گور جمعي در اردوگاه گروهک منافقين

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

کشف غيرمنتظره يک گور جمعي در اردوگاه گروهک منافقين

پست توسط yasermym »

 [HIGHLIGHT=#f2dcdb]کشف غيرمنتظره يک گور جمعي در اردوگاه گروهک منافقين  

بغداد - کشف غير منتظره يک گور جمعي متعلق به قربانيان جنگ 1991 اشغال کويت توسط رژيم سابق بعث ، روز شنبه مانع تصوير برداري خبرنگاران از محوطه اردوگاه شد.

تصویر  
 
با وجود هماهنگي هاي قبلي براي تصوير برداري تعدادي از رسانه هاي عراقي و خارجي از اردوگاه جديد (اشرف سابق) دفتر نخست وزيري عراق مستقر در داخل اردوگاه ، روز شنبه خبرنگاران را بدون هيچ توضيحي از تصوير برداري منع کرد.
هرچند که قبلا بين فرماندهي پليس دياله و فرماندهي ارتش مستقر در حوزه خارجي اردوگاه هماهنگي به عمل آمده بود که اين تصوير برداري انجام شود اما در آخرين لحظه دفتر نخست وزيري عراق در داخل اردوگاه اجازه تصوير برداري نداد.
رسانه هاي العراقيه ، الفرات ، بغداد ، الحره (آمريکايي) ، راديو محلي دجله ، پرس تي وي، العالم ، الکوثر ، واحد مرکزي خبر و خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) روز شنبه براي تصوير و عکس برداري از محوطه بيرون و داخلي اردوگاه به دياله دعوت شده بودند اما در آخرين لحظه از انجام وظيفه خبري خود منع شدند.
براساس گزارش هاي به دست آمده که رييس پليس دياله نيز به آن اشاره کرده ، در ميان قربانيان کشف شده ، تعدادي از اتباع کويتي يافت شده اند.
رييس پليس دياله روز شنبه در جمع خبرنگاران در بعقوبه مرکز استان دياله گفت که امروز به ما اطلاع دادند که يک گور جمعي از قربانيان جنگ کويت يافت شده اما هنوز خبر تاييد نشده است.
سرلشکر "عبدالحسين الشمري" ، از تشکيل کميته تحقيق و تفحص براي اثبات صحت و سقم اين موضوع خبر داد.
وي ادامه داد که ما از وجود يک گور بزرگ در داخل اردوگاه اطلاع داشتيم اما تصور مي کرديم که فقط مردگان ساکنان اردوگاه اشرف در آن مدفون هستند.
کارشناسان اعتقاد دارند که مخالفت شديد گروهک منافقين با ورود نيروهاي عراقي به داخل اردوگاه ، ناشي از نگراني شديد آنها از افشاي بسياري از اسراري است که در طول شش سال گذشته در اين اردوگاه محرمانه نگاه داشته شده است.

[External Link Removed for Guests] 
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

 [FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”